Už mě to fakt nebaví

Anonymní
18.1.21 10:23

Už mě to fakt nebaví (covid)

Zdravím. Už mě takhle situace nebaví. Nejsem ani schopná to dál rozepisovat, tak to napíšu krátce to co momentálně předvádí vláda je absolutný hnus. Jestli to takhle bude dál tak dám děcka normálně do děcáku.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15462
18.1.21 10:25
@Anonymní píše:
Zdravím. Už mě takhle situace nebaví. Nejsem ani schopná to dál rozepisovat, tak to napíšu krátce to co momentálně předvádí vláda je absolutný hnus. Jestli to takhle bude dál tak dám děcka normálně do děcáku.

Taky mě to nebaví, vytáčí a se. e. Ne covid, ale vláda. Ale ta mě vytáčela dávno před covidem, takže jsem vlastně ráda, že teď vytáčí i lidi, co se o politiku dřív nezajímali :P Snad to bude u voleb vidět.
A co to má společného s dětma v děcáku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 10:30

@unuděná No že teď nechodí do školy a ja s nima musím byt doma, je to fakt peklo.

• Citovat
  • Nahlásit
3460
18.1.21 10:30

Co ma covid spolecneho s tim, ze bys deti dala do decaku?

Me tahle situace take nebavi - je toho vsude strasne moc, proto nectu a nekoukam na zpravy.
Ted mame ale za sebou 14ti denni karantenu, protoze chlap byl pozitivni. Takze byl zavreny celou dobu v loznici, aby byl izolovany a ja s deckama bud v pokojiku nebo obyvaku - a to jsou vsichni na distacni vyuce - byla sranda, ale zvladli jsme to - nebudu je nikam davat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62093
18.1.21 10:33

To nebavi nikoho.. U nás jediné štěstí, že je odpol vypustim ven a do večera o nich nevím, jinak bych zesilela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10511
18.1.21 10:36
@martina.se píše:
To nebavi nikoho.. U nás jediné štěstí, že je odpol vypustim ven a do večera o nich nevím, jinak bych zesilela

Já nezažila prázdný byt bez dětí pomalu rok, mám dojem, že mi už hrabe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23606
18.1.21 10:37
@Anonymní píše:
@unuděná No že teď nechodí do školy a ja s nima musím byt doma, je to fakt peklo.

Být s vlastními dětmi doma, to je fakt peklo na mašli. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30224
18.1.21 10:40

Koho by to bavilo…

I když některé věci mi vyhovují,

• nevadí mi nosit roušku, protože jsem loni nebyla nemocná celý rok a to se mi ještě nikdy v životě nestalo. :srdce:

*libí se mi, že nám konečně po letech, kdy to „nešlo“, začaly pořádně fungovat systémy na HO.

• libí se mi, že se může člověk konečně objednat k doktorovi na čas, a to i k těm, u kterých to před pandemií nebylo možné, že konečně nedělají někteří lékaři obstrukce s ereceptem…

No, co se mi nelíbí, toho je víc. Hlavně se mi nelíbí ten vraždící virus, který ohrožuje mne i mé blízké :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3460
18.1.21 10:40

Je zvláštní tahle doba :think: místo toho, aby lidi tuhle situaci brali tak, že konečně mají dost času pro sebe a svojí rodinu, tak je to štve.

Já si třeba první jarní vlnu užívala - byla jsem s dětmi doma od března a bylo to super - dopoledne učení, odpoledne jsme vyrazili na procházky nebo hrály hry. A ani chlao nechtěl moc chodit do práce a bral co nejvíc HO, aby byl s námi.

Chce to jen přehodnotit priority…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
945
18.1.21 10:41

Mne taky tahle situace už s**e. Ale nejvíc teda mě na tom štvou lidí, kteří všechny svádí na vládu. By mě zajímalo, jak by to na jejich místě zvládli oni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19380
18.1.21 10:43
@Anonymní píše:

hlavně klid ;) takový věci nepiš ani ze srandy, dej si bacha, co si přeješ.
Celá tato situace není sranda, nebaví to už určitě ani zdravotní, učitele, rodiče s dětma doma, pracovníky v turismu, gastru atd…ale dítka do děcáku asi dávat nebudem, ne?
Napusť si vanu, dej si decko, vydýchej se. A pak zatni zuby a vydrž. Tak jako všichni. Neboj, bude líp, jen vydrž ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24091
18.1.21 10:43

@alli_li No ona ale spousta lidí funguje tak, že má doma v 2+ kk nebo 3+ kk 2 školní děti na distanční výuce a k tomu z domova oba rodiče musí full time pracovat, vyvářet celé famílii a odpoledne po práci zajistit dětem nějaké vyvenčení a smysluplný společný program.
Takovéto fungování po dobu několika měsíců opravdu není o užívání si, ale o přežívání…

Edit: Navíc někde ta online výuka opravdu stále ještě moc nefunguje, takže pokud nenastoupí rodič a s dítěti nevysvětlí, neprocvičí apod., tak dítě prostě nebude umět. Zvádat to dlouhodobě s vlastní prací ještě bez možností dobít baterky jinde (protože všechno zavřeno včetně blbé knihovny), odpočinout si od sebe trochu, je prostě dlouhodobě vyčerpávající a koledující si o nějaký burn-out.

Příspěvek upraven 18.01.21 v 10:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19380
18.1.21 10:44
@Anonymní píše:
@unuděná No že teď nechodí do školy a ja s nima musím byt doma, je to fakt peklo.

jako příjemný to není, to by ti řekla většina, ale peklo? chápu, že to nemyslíš vážně, stejně jako ten děcák, ale upouštěla bych páru trochu jinak, než těmato řečma ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3920

Mi prijde, ze akorat vypluly na povrch neschopné matky, ktere maji problém se doma ucit i s prvnakem a nedejboze ho mit cely den na krku. Vlada to asi nedela dobre, ale to by nedelala zadna vlada, nikdo nevi co bude a jak co bude fungovat. Proste s tim musime ted žít a zatnout zuby. Ja jsem s detmi doma rada, jsou male jen jednou, ale taky bych si rada zasla s manzelem do restaurace. No aspon se mam na co tesit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1220

Předpokládám, že když jste je dělali, tak jsi měla optimističtější náladu, ba dokonce se ti to líbilo. Tak si teď nestěžuj, že se o ně musíš starat. Kdyby to manža místo do tebe hodil do záclony, stačilo to vyprat a mohlo to být dneska veselejší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat