Už mě unavuje, jak všichni pořád fňukají

34
8.3.21 22:26

Už mě unavuje jak všichni pořád vnukají

Dobrý večer, ráda bych upozornila že dizkusi jsem založila do kategorie Stejné názory. Tudíž na pokec očekávám někoho kdo bude mít stejný názory jako já, nebráním se ale i lidém kteří mají odlišné názory, jen opravdu nehodlám odpovídat lidém kteří by na mou osobu hned útočili. Tak a teď už konečně k tématu, už mě unavuje jak všichni pořád vnukají že je všechno důsledkem covidu uzavřené. Ještě chápu lidí kteří kvůli tomu přišli o práci, ale když někdo napíše že například nechápe proč jsou zavřené kadeřnictví, tak mě chytá doslova amok. To jsou lidé opravdu tak moc hloupý a neuvědomují si že tady máme covid a ne zrovna málo vážných případů a úmrtí? To jsou lidé opravdu tak moc hloupý a neuvědomují si že máme přeplněné nemocnice a zdravotníci jsou totálně vyčerpaný a ještě na internet píšou že si to všechno vymýšleli? Takovým lidém bych snad i přála aby jím zdravotníci neposkytli žádnou pomoc. Děti na tom jsou prý kvůli zavřený škol, psychicky špatné bez urážky to opravdu vychovávate děti jako nového Harryho a novou Meghan? Ano chápala bych kdyby děti přišli o prezenční výuku na 9 let. Ale děti jsou rok doma a už chtějí/ děláji sebevraždy? Jak se pak budou chovat až se jim stanou teprve pořádný srač… Mám kamarádku v Rakousku a tam jsou školy zavřené a to tam nemají tak moc případů jako my a nikdo si tam nestěžuje, všichni si tam z nás prý dělají srandu jak tady brečíme že jsou školy zavřené. A ač Babiše nešnaším, vadí mi jaký tlak je na něho vyvíjen. Pořád samé otázky kdy budou otevřené školy? Kdy budou otevřené obchody? Kdy budou otevřené restaurace? Kdy budeme mít konečně normální život? Copak má Babiš křišťálovou kouli? Copak je Česko jediné co je postižené covidem tudíž máme logicky všechno zavřené? Ne mi sme bohužel jen nejhorší na světě jelikož máme jak blbou vládu, tak blbé občany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5307
8.3.21 22:30

Ne, nechci si s tebou povídat pod tvou anonymitou. Dle mého jsi ji zneužila, protože nejsi schopná se postavit za svůj postoj. Takže jen kecy v kleci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27759
8.3.21 22:30

Co to je vnukaji? Nejprve jsem myslela, ze je to překlep. Ale pak se to opakuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8149
8.3.21 22:31
@vokishka píše:
Co to je vnukaji? Nejprve jsem myslela, ze je to překlep. Ale pak se to opakuje.

není to fňukají?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7463

Bingo. Lidi jsou prostě naprosti tupani. Jako fakt jsou. A čím dřív se s tím člověk srovná, tím na tom bude psychicky lip. Tipuju tak 1/3 lidí jsou nesvepravni idioti.

A taky media všechno hodně zvelicujou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3105

Proč anonym?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53441
8.3.21 22:32
@vokishka píše:

To bude „spisovný“ výraz od slova fňukají. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
8.3.21 22:32
@Anonymní píše:
Dobrý večer, ráda bych upozornila že dizkusi jsem založila do kategorie Stejné názory. Tudíž na pokec očekávám někoho kdo bude mít stejný názory jako já, nebráním se ale i lidém kteří mají odlišné názory, jen opravdu nehodlám odpovídat lidém kteří by na mou osobu hned útočili. Tak a teď už konečně k tématu, už mě unavuje jak všichni pořád vnukají že je všechno důsledkem covidu uzavřené. Ještě chápu lidí kteří kvůli tomu přišli o práci, ale když někdo napíše že například nechápe proč jsou zavřené kadeřnictví, tak mě chytá doslova amok. To jsou lidé opravdu tak moc hloupý a neuvědomují si že tady máme covid a ne zrovna málo vážných případů a úmrtí? To jsou lidé opravdu tak moc hloupý a neuvědomují si že máme přeplněné nemocnice a zdravotníci jsou totálně vyčerpaný a ještě na internet píšou že si to všechno vymýšleli? Takovým lidém bych snad i přála aby jím zdravotníci neposkytli žádnou pomoc. Děti na tom jsou prý kvůli zavřený škol, psychicky špatné bez urážky to opravdu vychovávate děti jako nového Harryho a novou Meghan? Ano chápala bych kdyby děti přišli o prezenční výuku na 9 let. Ale děti jsou rok doma a už chtějí/ děláji sebevraždy? Jak se pak budou chovat až se jim stanou teprve pořádný srač… Mám kamarádku v Rakousku a tam jsou školy zavřené a to tam nemají tak moc případů jako my a nikdo si tam nestěžuje, všichni si tam z nás prý dělají srandu jak tady brečíme že jsou školy zavřené. A ač Babiše nešnaším, vadí mi jaký tlak je na něho vyvíjen. Pořád samé otázky kdy budou otevřené školy? Kdy budou otevřené obchody? Kdy budou otevřené restaurace? Kdy budeme mít konečně normální život? Copak má Babiš křišťálovou kouli? Copak je Česko jediné co je postižené covidem tudíž máme logicky všechno zavřené? Ne mi sme bohužel jen nejhorší na světě jelikož máme jak blbou vládu, tak blbé občany.

Jen k nadpisu - unavuje tě, že všichni fňukají, ale ty vlastně taky fňukáš… Ale souhlas, dost lidí je sobeckých a nehodlá se omezovat, i když by tím mohli přispět ke zlepšení situace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27759
8.3.21 22:33
@bublinek píše:
není to fňukají?

Zřejmě. Ale tolik rozhořčení a chyba hned v nadpisu a pak totéž ještě zopakuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19691
8.3.21 22:34

Ty se za svůj názor stydíš? Hele, zrovna děti chápu. Nevím, jestli si ještě pamatuješ na dobu, kdy jsi byla dítě, ale já šílela i když jsem byla doma 14dní kvůli nemoci. Ty děti nemají školu, sporty, kroužky, kamarády, lásky. Já se nedivím, že je dětem úzko. Pro ně je rok jako věčnost. Nefungují odborný školy, jak se asi učí zedníci distančně? Tohel vnímám jako obrovskej problém. Nedokážu si představit, jak funguje výuka na gymnáziu. My to měli často problém pobrat i s kantorem za zadkem… Že fňukají dospělí, to mi je jedno, ale těch dětí je mi líto…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3308
8.3.21 22:37

Mně přijde vtipné, že píšeš o tom, jak jsou všichni hloupí a přitom máš skoro všechny I/Y špatně :D a ještě se ke svému příspěvku ani nejsi schopná přihlásit :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
891
8.3.21 22:37

Ty školy, si myslím, jsou na prd. Ale se zbytkem souhlasim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5307
8.3.21 22:39
@vokishka píše:
Zřejmě. Ale tolik rozhořčení a chyba hned v nadpisu a pak totéž ještě zopakuje.

No, tak ona ta chyba není jen jedna. Paní asi do školy chodila, stejně to vliv nemělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4889
8.3.21 22:41
@Cenarius píše:
Bingo. Lidi jsou prostě naprosti tupani. Jako fakt jsou. A čím dřív se s tím člověk srovná, tím na tom bude psychicky lip. Tipuju tak 1/3 lidí jsou nesvepravni idioti.A taky media všechno hodně zvelicujou.

A ty jsi ve které třetině? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
8.3.21 22:41

K tomu Rakousku ti můžu napsat jednu věc. Nejsou tam zavřené všechny školy. Mám tam rodinu a do školy některé děti chodí. Jenže u nich narozdil od nás funguje samotestovaní. :nevim: S některými názory souhlasím… Např. bez kadeřnictví, manikúry, pedikury, restaurací, kaváren, atd. se dá v pohodě žít. Ale když člověk nemůže koupit už ani oblečení nebo boty dětem, tak to je trošku moc. Stejně tak když si nemůže koupit boty dospělý člověk, ale to se dá naštěstí řešit přes internet.
U nás je v tom celkově dost velký zmatek, jelikož dost zákazů a příkazů vláda nedokáže odůvodnit… A navíc jsou některá nařízení dost nesmyslná… Např. V podstatě na vesnici kde bydlím nemůžu jít do lesa do jiného katastru obce, ale zato můžu jet do města nakoupit a u toho se krásně projít po celém městě plném lidí… To je opravdu logické :lol: K čemu mám mít roušku na návsi, kde za celý den projdou dva lidi. :roll: A to jim nedochází ani to, že když teď všechno zavřeli, tak co se asi stane ve chvíli, kdy se ty obchody zase otevřou… Samozřejmě bude všude plno lidí… A to ne proto že by ti lidi nutně potřebovali courat po městě a obchodech, lae proto, že ty věci budou už opravdu nutně potřebovat..
Jinak nechci vidět, až mi jednou přijde elektriku opravit např. elektrikář, který měl dva roky distancku bez praxí..
A určitě mě tady teď dost lidí odsoudí, ale za svůj názor se opravdu nestydím a opatření která nejsou úplně mimo mísu podporuji, ale co je moc, je moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat