Už mi z toho hrabe - nejde nám otěhotnět

2076
19.4.20 17:00

Už mi z toho hrabe - nejde nám otěhotnět, jak jinak:(

Snažíme se o druhé a už opět rok a půl nic (první nám trval cca rok). Vím, že pro někoho to je chvíle, pro někoho naopak nepochopitelne, ale prostě jsem se zase dostala do doby, kdy bych potřebovala si o tom s někým vyměnit pár zpráv, se známými se přiznám to řešit nechci:). Tak třeba se tu najde nekdo, kdo je na tom podobně:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

771
19.4.20 17:06

Nemohla jsem otehotnet pres 3 roky, nakonec z ivf, nikdy nam nic nenasli..po roce a pul uz bych to resila s lekari, nevim, kolik je tobe a manzelovi let, ale radsi jit do car, nez ten stres a smutek zazivat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.4.20 17:08

Nám se druhé nedařilo asi rok a půl. A pak jsem na to jeden měsíc nemyslela, protože jsem měla starosti s něčím úplně jiným, a zrovna tehdy se zadařilo. Nakonec asi ta rada na to nemyslet je nejlepší, ale zároveň hodně špatně realizovatelná.

• Nahlásit
  • Citovat
2076
19.4.20 17:09

Mám to určitě v plánu, řekla jsem si, že počkám na preventivní prohlídku a budu to řešit a tam mám jít někdy v květnu (jen musím zjistit zda teď vůbec preventivní prohlídky dělají). Zatím se stresuji jen kolem MS, ale už i to mi dost leze na mozek:( a hlavně jsem chtěla děti co nejblíže k sobě, no to už holt nevyjde:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2076
19.4.20 17:11
@Anonymní píše:
Nám se druhé nedařilo asi rok a půl. A pak jsem na to jeden měsíc nemyslela, protože jsem měla starosti s něčím úplně jiným, a zrovna tehdy se zadařilo. Nakonec asi ta rada na to nemyslet je nejlepší, ale zároveň hodně špatně realizovatelná.

Uprimne si myslím, že tím to u mě není… první rok jsem na to nemyslela vůbec… nebo aspoň si to neuvědomuji… Ale i kdyby to tak bylo, tak si to člověk bohužel fakt neporuci:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.4.20 17:11

@Snilek88 A teplotu si měříš, ovulační testy děláš? Ať to líp načasujete.

• Nahlásit
  • Citovat
2076
19.4.20 17:12
@Anonymní píše:
@Snilek88 A teplotu si měříš, ovulační testy děláš? Ať to líp načasujete.

Ovulaci na sobě poznám, to jsem si overila u prvního a i kdyby ne.. sex máme pravidelně, takže ve špatném načasování to není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.4.20 17:17

Když jsem probírala s gynekologem, že se nám už rok nedaří, tak říkal, že je dobré, aby muž měl cca 5-7 dní (ne delší) sex. abstinenci před tím oplodňujícím stykem. Že zkrátka dělat to každé dva dny není to nejlepší řešení.

• Nahlásit
  • Citovat
2076
19.4.20 17:24
@Anonymní píše:
Když jsem probírala s gynekologem, že se nám už rok nedaří, tak říkal, že je dobré, aby muž měl cca 5-7 dní (ne delší) sex. abstinenci před tím oplodňujícím stykem. Že zkrátka dělat to každé dva dny není to nejlepší řešení.

Když u nás to moc takhle naplánovat nejde, mám odjakživa nepravidelne cykly (Ale ovulaci mám potvrzenou) a ta představa, že mu řekn, že půl měsíce (což z toho co píšeš stejně taky není dobre) nic nebude a budeme čekat až to dojde, tak nevím zda by to prezil:D Ale on měl spermio vyborne a to před ním neabstinoval, protože to bylo neplanovane. Osobně si myslím, že bude nějaký problém u mě, čemuž nasvědčují i ty nepravidelne cykly:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11724
19.4.20 17:32

@Snilek88 tak zajdi k doktorovi, nebo už jste tam byli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.4.20 17:38

@Snilek88 Hmm, tak to bude asi fakt na doktora a zkusit nějak srovnat cyklus.

• Nahlásit
  • Citovat
2076
19.4.20 17:40

@lachtanice86 půjdu, upřímně mi je jasné, že budu muset jít, že už to dost pravděpodobné jinak nepůjde. Spíš jsem si potřebovala postesknout a manžel už má nafouklou hlavu:) ikdyz si nestezuje:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2076
19.4.20 17:41
@Anonymní píše:
@Snilek88 Hmm, tak to bude asi fakt na doktora a zkusit nějak srovnat cyklus.

To už jsem řešila u prvního.. Ale jen začala, protože jsem hned otehotnela. A lutealni fázi mám pořád stejně dlouhou, takže na otehotneni by to vliv mít nemělo… Ale něco být spatne už musí, takže k doktorce rozhodně pujdu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
500
19.4.20 20:31

Já jsem chtěla deti do dvou let po sobě, první trvalo cca 2,5 roku, tak jsme se obávali, jak ty dvě deti max dva roky od sebe stihneme…

Spočítala jsem si, kdy nejpozději musím mít pozitivní test, aby to vyšlo, a jak se to datum blizilo, tak jsem byla čím dál tím nervoznejsi… Pak ten den přisel, udělala jsem si test… a nic.

Probrecela jsem celý večer a rozhodla se, že na to kašlu, děti blízko od sebe mít nebudeme, dáme si teď pár týdnů pauzu a po vánocích to zacnem řešit lekarsky.

Do dvou týdnů jsem byla těhotná, děti jsou od sebe dva roky a tři týdny. Takže jo, nemyslet na to :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
771
19.4.20 20:40
@Anonymní píše:

Je skvele, ze vam to vyslo :-) a nekoho to mozna i funguje, alw rekla bych spis nahoda..my na to prvni rok a neco nemysleli vubec…zaclo mi to lezet v hlave, az kdyz 3 mesice po svatbe nic a to uz bylo pres rok a pul dohromady, pak jsem otehonela, ale nevydrzelo ani 2 tydny, tak to uz jsem na to myslela vic a kdyz jsme pak zacali chodit do car, tak uz jsem na to zas nemyslela, protoze jsem si rikala, ze uz je to fuk, ze nam doktori pomuzou…no a nastesti nakonec pomohli a slo to hned…takze kdyz mi porad dnes nekdo rika, ze je to v hlave apod, tak se jen smeju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama