Uz mi z tý karanteny hrabne!

Anonymní
27.3.20 12:18

Uz mi z ty karanteny hrabne!

Zeny, prosimvas pojdme si zanadavat :mrgreen: Mne uz regulerne z ty karanteny je.bne! Doma neustale chliv, vsichni jsme zavreny v jednom byte, manzel na ranu, diteti rostou zuby. Zijem v zahranici, vyhlidka toho, ze se dostanem v dohlednu za rodinou nulova. Na instagramu a vubec vsude kolem samy desne uvedomely lidi co hlasaj, jak je fajn, ze se muzou zastavit a ze je to znameni, ze bychom meli vic odpocivat. Aha, tak ja asi vyhodim dite a manzela za dvere a hodim nohy nahoru :lol: A to uz ani nemluvim o vas vsech co mate nejake financni potize nebo nekolik deti doma co musite vzdelavat. At mi uz cela karantena vleze na zada. Howgh.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3868
27.3.20 12:23

Děkuju teď bohu za to, že žijeme na vesnici, máme barák se zahradou a na nejbližší louku bez lidí to máme 250 metrů :andel: už jsem nad tím taky přemýšlela, že někde v paneláku ve městě by to teď byla moje smrt. S dětmi je teda doma zatím manžel, protože ti mají firmu zavřenou do velikonoc, takže já chodím do práce a nějaké zastavení a pohoda se mě teď nijak nedotýká. Spíš naopak, je potřeba ty hladové krky nakrmit a doma samozřejmě víc bordelu než, když jsme všichni půl dne pryč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22794
27.3.20 12:25

Jo, u nás je všechno. Problémy v práci, dvě školní děti, jedno batole, byt bez balkonu.. čekám kdy mi hrabne úplně. Nějak to přežít musíme. Hecla jsem se a začala péct. Dneska mi přijde šicí stroj. No o jaru jsem měla úplně jiné představy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16499
27.3.20 12:25

A vy nemůžete ven, do přírody? My jsme v lese každý den, jinak by nás trefilo všechny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3172
27.3.20 12:29

My jsme doma vsichni, nechodime vubec ven, pouze na nakupy manzel. Ani do prirody, chci dodrzet karantenu a mit ciste svědomí. Zatím pohoda az na to, ze ukolu je fakt hodne + online vysílání s ucitelkou kazdy den. Uklizet musim kazdy den, jidlo taky rychle mizí kdyz jsme všichni furt doma. Penize taky rychle mizí :mrgreen: ale uzivame si cas doma, skladame puzzle, hrajeme hry. Boze dekuju za playstation a tablet pro decko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1723
27.3.20 12:32

Tak ja to moc nepocituju, akorat ze nemuzu s detma do mesta. Chlap chodi normalne do prace, skolni dite tu bylo 2 tydny a ted je tyden u tatinka. Takze pro me skoro zadna zmena. Spis mi hrabe z toho, jak chlap kňučí, ze o vikendu ani nikam nemuzeme a ze je jen v praci, nebo doma :lol: ale to knuci uz 2roky, ted konečně oprávněné :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22794
27.3.20 12:32
@terien píše:
A vy nemůžete ven, do přírody? My jsme v lese každý den, jinak by nás trefilo všechny.

Uvažuju že zítra někam vyjedeme. A doufám, že tam nebudou davy. Minulý týden jsme též vyrazili, vyloženě do polí, a stejně jsme tam lidi potkali. Ale aspoň hoďku jsme si vydechli bez roušek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 12:33

@terien Chodime, ale ne moc casto. Ja se docela bojim, zijeme v Nemecku. Tady je tech nakazenych fakt hodne a rousky nikdo nenosi. Nechapu. Ted jsme teda objednali rousky alespon pro nas, asi je to ciste psychologicky, ale budu se tak citit venku trochu lip.

• Nahlásit
  • Citovat
338
27.3.20 12:34

Je mi lito tech, kteri musi byt na byte bez zahrady, obzvlast, pokud je venku hezky. Me treba trochu stve, ze mam homeoffice, nevyhledavam to, mam 2 maly deti, samy byt jeste nemuzou moc a snema zase nic neudelam ja. Takze ja bych uz rada sla do prace… na druhou stranu si vazim toho, ze se mam vubec kam vratit ze jo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
693
27.3.20 12:34

Taky v zahranici, byt s balkonem, muz pracujici z domu a batole houpajici se na lustru. Uvedomele si vubec nepripadam :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
27.3.20 12:35

Jsme v malém bytě, dva dospělí a dvě děti. V obýváku jsme celý den, v ložnici spíme všichni. Kuchyň klasicky malá, vařím prakticky na metru čtverečním. S nikým se teď nestýkáme. Nemáme rádi návštěvy, i když máme spoustu známých a přátel. Přesto je to paráda. Facebook nečtu, nejsme nároční, náš životní styl se nemění. Občas mám manžela plné zuby, protože se snaží a pořád nás k něčemu motivuje. Já mám ráda klid, tak ho pošlu občas do ložnice a doporučím, aby se na to vysr. l a raději mlčel. Většinou poslechne :mrgreen: Děti dám do latě až po osmé večer, kdy vyžaduji pro všechny klid a ticho, sledujeme filmy, vaříme, uklízíme,… nic výjimečného. Spíš řeším, že mám 3kg nahoře, :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71467

My máme velkou zahradu, ale že bysme byli nějak moc venku, to nejsme, mám HO, tak je co dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176

@Capretta :mrgreen: na lustru :mrgreen: perfektní příspěvek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18154
27.3.20 12:37

To hrozně záleží, kde žijete. Pro nás je to opravdu pouze zvolnění od práce a kroužků. Ven chodíme jen s tím rozdílem, že se s nikym nepotkavame a jsme víc na zahradě. A také mne opustil pocit, že o víkendu pořád někam musíme, aby měly děti zážitky a rozvíjely se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24834
27.3.20 12:37
@Anonymní píše:
Zeny, prosimvas pojdme si zanadavat :mrgreen: Mne uz regulerne z ty karanteny je.bne! Doma neustale chliv, vsichni jsme zavreny v jednom byte, manzel na ranu, diteti rostou zuby. Zijem v zahranici, vyhlidka toho, ze se dostanem v dohlednu za rodinou nulova. Na instagramu a vubec vsude kolem samy desne uvedomely lidi co hlasaj, jak je fajn, ze se muzou zastavit a ze je to znameni, ze bychom meli vic odpocivat. Aha, tak ja asi vyhodim dite a manzela za dvere a hodim nohy nahoru :lol: A to uz ani nemluvim o vas vsech co mate nejake financni potize nebo nekolik deti doma co musite vzdelavat. At mi uz cela karantena vleze na zada. Howgh.

Jaký si to uděláš, takový to máš. Já mám taky pocit, že pořád uklízím a nikde to není vidět, pořád vařím a myju nádobí. Oteplilo se, takže každodenní vycházka do lesa bude pod rouškou trochu náročnější. Ano, mám čas dělat věci, co bych při práci nestíhala. Chybí mi volnost pohybu, že musím víc plánovat, co koupit, aby se nemuselo tolikrát v týdnu do obchodu, že nemůžu bezstarostě dát dítě starší babičce, že se nesejdem s dalšími dětmi na hřišti, když svítí slunce. Ale naštěstí to jednou skončí a život se vrátí do normálu. Do práce se budu chvíli i těšit. Budeme jezdit na kole a na výlety.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama