Uz mi z tý karanteny hrabne!

Napsat příspěvek
13623
27.3.20 23:21
@Haleyy píše:
@juni29 skončit to nějak musí, jinak zkolabuje ekonomika.. a lidi to už psychicky nevydrží a vzbouří se :D
Dneska jsem byla venku v roušce a děs běs, potím se hodně okolo rtů a musela jsem pořád roušku sundavat a otirat se, takze efektivita roušky jako prase :roll: v létě to prostě nedám a myslím, že nebudu jediná

já si zrovna dneska, když jsem s hlavou mezi koleny vydýchávala několikáté mdloby, říkala, že v létě ať si s rouškou roznáší poštu někdo jinej, že radši budu na pracáku.. aspoň budou moct být kluci oba doma a nebudu jen víkendová máma..
mladší se mě v týdnu ptal, kdy přijede brácha.. když jsem mu řekla, že v pátek, ale to bude u taťky a uvidí se až další pátek, tak brečel.. starší dneska taky smutnil, že není brácha doma.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29526
28.3.20 05:26
@subrag píše:
@bse.pedro i při negativním výsledku je osoba 14 dní po odběru v karanténě

To není pravda. Vím o testovaných osobách s negativním výsledkem a po negativním testu karantena skončila a mohly do práce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2218
28.3.20 06:13

Jojo, včera jsme byli venku na výletě do jiné přírody než co chodíme furt, byla tam hromada lidí, roušky jsme si sundavali a nandavali všichni, protože pražilo slunko a potřebovali jsme se občas nadechnout a otřít obličeje. Shodli jsme se pak doma, že nehledě na stav viru toto bude muset skončit do měsíce, jinak se lidi vzbouří :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2735
28.3.20 11:46
@subrag píše:
@bse.pedro i při negativním výsledku je osoba 14 dní po odběru v karanténě

Cca před půl hodinou mi volali, že jsem negativní, takže jsem se ptal, jestli můžu do práce… Prý se mám domluvit s doktorkou a jestli nemám problémy, můžu… 8)
Tak teď nevím, jestli jí mám v pondělí zatajit, že mám cca 3× za den malej suchej kašílek a cumlám tabletky na drobný škrábání v krku… :roll: :nevim: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2735
28.3.20 11:49
@Jana206 píše:
To není pravda. Vím o testovaných osobách s negativním výsledkem a po negativním testu karantena skončila a mohly do práce.

Tak snad jsou ty testy spolehlivý… Já se nemám čeho bát, ale nerad bych někoho nakazil… :think: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.20 19:56

Nudaaa...

Už taky nevíte co by jste?? :mrgreen: :mrgreen: Mě už to doma tak nebaví :roll: Tak aspoň pro pobavení… Los Žabákos :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama