UZ na určení pohlaví Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Little_Talker
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 23.02.17 08:53
UZ na určení pohlaví Brno

Ahoj,

chtěla bych se zeptat, zda jste některá byla v Brně na ultrazvuku na určení pohlaví v 16-17tt, případně kde, za jakou cenu a jestli opravdu byli schopni říct pohlaví na 100%, případně jestli je i fotka součástí vyšetření?

Vím, že si můžu počkat na 2. screening, ale jsem nedočkavá a s manželem jsme uzavřeli sázku (pořád je přesvědčený, že se Vlašín ve 14tt na screeningu spletl).

Koukala jsem právě na ceník na Veveří, kde stojí uz na určení pohlaví 1000 Kč a 3D/4D utz 1200, což už bch raději šla do toho druhého, jen jestli mi ho tak brzy udělají :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1982 příspěvků 23.02.17 08:56

@Little_Talker Člověče, ty jsi nedočkavá. :lol: Vydrž prťka, vydrž, do druhého screeningu to máš za pár. :lol: Nehledě na to, byste měli páreček :D

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 23.02.17 09:08

Ja jsem v 17tt taky byla nedockava, ale spise toho screeningu a vysledku, ze je mimino v poradku. Nejaky pohlavi me zajima teda nejmene. Ale tak kazdy mame jiny starosti ;) 3d ti udelaji, platis si ho sama, ale budou te odrazovat, protoze decko ma hoodne mista na pohyb a vypada jako kostricka.

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 23.02.17 09:09

A o Vlasinovi se rika, ze kdyh si neni jisty, pohlavi nerekne a nepotkala jsem tady zenskou, u ktere by se spletl :nevim:

Tarinka
Echt Kelišová 8213 příspěvků 23.02.17 09:13

Ja myslim, ze se Vlasin nesplet… on kdyz nevidi, tak nic nerika.

Jinak na ten utz za tech 1000,– jit muzes uz ted, pohlavi by asi videt bylo, 3d/4d je asi brzy, tam se chodi tak kolem 25tt, ted je to ufon. Jsem tam na nem byla, vyhozeny penize. U obou deti platilo, co rekl Vlasin v 13tt :lol:

A jak rika nase doktorka, v medicine nic neni stoprocentni…

kafíčková
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 23.02.17 09:16

@Little_Talker Vlašín se neplete!!! Já byla ve 13.tydnu a řekl, ze si není na 100% jistý tak mi to neřekne, protože on neodhaduje :mrgreen: Já bych mu věřila.
Důležité je, aby bylo mimčo v pořádku a pokud chodíš na kontrolu k Vlašínovi, tak ten je machr. Pokud manžel není spokojen s pohlavím, tak budete muset pořídit ještě 1 mimčo.

Pamča
Kecalka 133 příspěvků 23.02.17 09:29

Na 3D tě objednají na 26tt, dnes jsem volala :)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16475 příspěvků 23.02.17 09:54

@Little_Talker Vlašínovi bych věřila. Jak už tu zmínily holky, on se neplete, jr to jeden z nejlepších prenat. diagnostiků na Moravě. Když si není jist, neřekne. Co vám Vlašín řekl?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.17 12:32

@Little_Talker - to by jste byli asi první, u koho by se spletl :D ale taky bych teď brala, kdyby se u nás spletl :lol: Vnitřní pocit mi celou dobu napovídal, že je to holka a dr. řekl, že je to druhej kluk. Takže doma už budu do konce života v oslabení :mrgreen: T.

ivunak
Ukecaná baba ;) 1918 příspěvků 23.02.17 13:52

Pokud jste byli u Vlašína a pohlaví vám řekl, není potřeba jít jinam. On se neplete.

Little_Talker
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 23.02.17 15:43

@Devuska tak samozřejmě je hlavní, že je miminko zdravé, ale to neznamená, že mě nemůže zajímat pohlaví :)

@kafíčková jedno mimčo už máme, manžel by chtěl ještě 4 a ví, že já víc než do tří nepůjdu, tak by chtěl nejdřív tři kluky, ať si to pak rozmyslím :lol:

@pe-terka řekl nám holku, což já jsem šťastná, máme doma ročního chlapečka a i když je naprosto úžasný, tak prostě sním o šatičkách a culíčcích :)

Tak snad máte pravdu a nemýlil se ani v našem případě :)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16475 příspěvků 23.02.17 15:47
@Little_Talker píše:
@Devuska tak samozřejmě je hlavní, že je miminko zdravé, ale to neznamená, že mě nemůže zajímat pohlaví :)

@kafíčková jedno mimčo už máme, manžel by chtěl ještě 4 a ví, že já víc než dost tří nepůjdu, tak by chtěl nejdřív tři kluky, ať si to pak rozmyslím :lol:

@pe-terka řekl nám holku, což já jsem šťastná, máme doma ročního chlapečka a i když je naprosto úžasný, tak prostě sním o šatičkách a culíčcích :)

Tak snad máte pravdu a nemýlil se ani v našem případě :)

Vědma nejsem, ale pokud ti Vlašín ve 14tt řekl holku, pomalu bych se rozhlížela o šatičkách :mrgreen: A gratuluji :kytka:
A manžel musí doufat, že u třetího bude zase změna :mrgreen:

zumzum
Ukecaná baba ;) 2448 příspěvků 2 inzeráty 23.02.17 18:49

Taky bych usetrila zmineny litr na saty pro princeznu. Vlasin se nespletl ani u jednoho z nasich peti deti. Chapu ze to neni uplne reprezentativni vzorek ale verila bych mu :lol:

rennys1
Ukecaná baba ;) 2368 příspěvků 23.02.17 19:00

Já to taky nevydržela a byla si tam (na Veveří) pro určení pohlaví už ve 12tt, napsali mi to i do papírů, genitál mužský - nespletli se :srdce:

kafíčková
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 23.02.17 21:19

@Little_Talker Tak to je manžel borec, že chce tolik dětí. Tak aspoň budeš mít jednu chůvu, která ti pomůže s těma dalsima chlapama, když chce manžel 3 kluky. Vlašínovi bych věřila a pomalu vybirala šaty. My jsme na UTZ - 2 screening k nemu vzali i 8letého syna a byl super, vse mu ukazal, pocitali spolu prsty na nohach, rukach, ukazal mu srdicko, nos,…mocak a rikal, ze mimco urcite bude brzo curat, protoze ho ma plny a docela spolu debatovali a kdyz se ho zeptal jak se bude mimco jmenovat, tak mu rekl Ondrasek. Vlasin se zarazil a ptal se, kdo nam rikal pohlavi a kdyz jsme mu rekli, ze zatim nikdo, protoze nam to minule nerekl, tak si oddychl a rikal, ze se splete max.1 krat za 20 let a ted by si to tedy u nas vybral a mel pravdu, mame holcicku.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >