Už nechci kojit, ale trochu si to vyčítám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eva valoi
Extra třída :D 11350 příspěvků 2 inzeráty 11.12.16 07:15
Už nechci kojit, ale trochu si to vyčítám

Ze středy na čtvrtek jsem toho měla už dost a rozhodla jsem se v noci už prostě nekojit a hotovo. Malej se vztekal docela dlouho, flašku s čajem zahodil, mazlit se nechtěl, ale vydržela jsem to. Ráno jsem se tak nějak rozhodla, že ho odstavím už definitivně. Když přišel, tak jsem mu řekla, že máma nemá a v pohodě. Bála jsem se noci, ale kupodivu se žádné divadlo nekonalo a já se konečně vyspala celou noc. Teď si ale říkám, jestli nejsem trochu sobec. Kdyby mě malý s kojením neotravoval v noci, asi bych ho klidně ještě kojila dál, ale on právě pil hlavně v noci. V okolí mám dva docela odstrašující příklady, kdy mamky nějak nemůžou odstavit dítě - jedna 2,5 letého a jedna dokonce 3,5 letého.
Jak jste to měly vy? Mrzelo vás, když jste přestaly s kojením?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

NikysekR
Extra třída :D 10337 příspěvků 12 inzerátů 11.12.16 07:20

Nemrzelo. A těm odstrašujícím případům jak píseš, jsem se přesně taky chtěla vyhnout. Příčí se mi to.
A ty si nic nevyčítej. Máš právo se vyspat ;).

Little_Talker
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 11.12.16 07:21

@eva valoi Ano mrzelo mě to, asi dva týdny jsem si to vyčítala a uvažovala, že mu to prso zase dám, původně jsem chtěla odstavit jen dočasně kvůli reakci na antibiotika, ale když už si po pár dnech na prso nevzpomněl, tak už jsem kojit znova nezačínala. Malý to nesl líp než já a to byl fakt závislák. Nicméně se mi hned dva dny po odstavení nastartoval cyklus, který se od porodu někam zatoulal, a hned jsem otěhotněla, tak si říkám, že sice nemá prso, ale bude mít parťáka :)

Aamanda
Kelišová 5583 příspěvků 11.12.16 07:22

@eva valoi ne, nemrzelo. Jediné co jsem cítila, byla úleva. Celkem 3× :lol:. Nejsem kojící typ.

eva valoi
Extra třída :D 11350 příspěvků 2 inzeráty 11.12.16 07:23

@Little_Talker Gratuluji, tak brzy budeš zase kojit.)) Já mám právě poslední, za život jsem odkojila cca 7 let.

eva valoi
Extra třída :D 11350 příspěvků 2 inzeráty 11.12.16 07:24

Já jsem právě teď hledala, jak řešit to, že se stále dělá mlíko a dočetla jsem se, že i po roce má kojení svůj význam, tak mě to zase nahlodalo. Ale ne, on to snáší fakt bez problému, dobře jí, tak už to nebudu pokoušet.

Little_Talker
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 11.12.16 07:31

@eva valoi děkuji :) a nic si nevyčítej, máš odkojeno víc než většina žen a pokud to malý snáší dobře, tak bych to vůbec neřešila ;)

marketak5
Ukecaná baba ;) 1028 příspěvků 2 inzeráty 11.12.16 07:44

Nevím, jak je malej „starej“, ale rozhodě si nic nevyčítej. Já začala kojení nesnášet a v 11m to taky utla. Vůbec si na aprso nevzpomněl :) zkoušela jsme pomalu UM a krásně pije..

pajisek90
Závislačka 2524 příspěvků 11.12.16 07:54

Ne nemrzelo… Dcera se mi odstavila sama v devíti měsících a popravdě to pro mě byla úleva. Nedovedu si představit kojit dite dele jak do roka, natoz skoro do čtyř 8o

janina_mc
Nováček 1 příspěvek 11.12.16 08:01

Ja jsem kojila jen 6 týdnů a poté jsem to trápení ukončila. Nejlepší rozhodnutí mého života a vůbec toho nelituju ani teď, maly ma nyni 7m. Od te doby je v klidu a spokojený jak on, tak i ja.

eva valoi
Extra třída :D 11350 příspěvků 2 inzeráty 11.12.16 08:07

Malemu byl v září rok.

lucynka25
Echt Kelišová 7678 příspěvků 1 inzerát 11.12.16 08:13

@eva valoi ja jse před 14 dny odstavila 2,5letou úplně v klidu, proste jsem ji řekla, ze už není že už je velká a nahradila kakaem - grankem. Nevim kolik tvému dítěti je, ale me by to teda mrzelo..toto období netrvá věčně, proc kupovat um když máš to nejlepší sama od přírody jen kvůli své pohodlnosti? :nevim: mě to sobecké přijde, ale dělej si co chceš..

konice20
Ukecaná baba ;) 1246 příspěvků 11.12.16 08:14

Ja kojila oba do 4.mesicu přesně, a pak že dne na den konec nechtěli a lito mi to bylo ale teď jsem naopK šťastná. Tak dlouho jako ty bych to nevydrzela určitě také jsem mam v okolí mámy co koji ještě 3leté a mě už to nepřijde normální.

Ou
Kelišová 5185 příspěvků 11.12.16 08:14

@eva valoi batolata se maj batolit, ne kojit… A když už to samo ukousne steak, tak proč by to mělo být na tekuté stravě ;-)

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 11.12.16 08:23

Ja kojila 15 a půl měsíce, on už mě i kousal a pořád jsem to oddalovala a pak jsem to dostala, tak jsem jeste ten den prestala. A byl úplně v pohode, ja si to trochu vycitala, ale videla jsem ho, jak je v pohode, zacal sam usinat v postýlce i pres den (usnul mi driv jen u prsa). Horší bylo naslednych 14 dni, kdy jsem myslela, ze mi prasknou prsa

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >