Už necítím pohyby v 17. týdnu

Anonymní
16.5.20 14:09

Už necítím pohyby v 17. týdnu

Od začátku 16. týdne jsem cítila dost pravidelně pohyby, skoro celý den (druhé tehotenstvi). Jednou dokonce partner, když mi dal hlavu na břicho. Teď poslední tři dny necítím vůbec nic. Mám angel sound, takže vím, že srdíčko bije. Stalo se to někomu, takhle na začátku?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4215
16.5.20 14:12

Nevěřím, že to byly pohyby takhle brzo, spíš to byly střeva, který jsou teď v klidu, sorry :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.20 14:14

@darekp

100% to pohyby byly, spíše pocit jemného šimrání a něžného klepání. Nemusíš se omlouvat :D

• Citovat
  • Nahlásit
4647
16.5.20 14:25
@Anonymní píše:
@darekp100% to pohyby byly, spíše pocit jemného šimrání a něžného klepání. Nemusíš se omlouvat :D

Já je taky cítila v 16tt a nikdo mi nevěřil ale taky to mohli bejt střeva a pak pár dní nic a pak malá začala pořádně a teď ve 30tt se modlím ať nekope v noci abych se aspoň trošku vyspala :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2963
16.5.20 14:26

Ahoj, mám to samé. Jsem 31tt a jsou dny co malej kope jako blázínek a nyní taky od ctvrtka má pohodu - skoro nekope, jen se vrtí. Byla jsem na utz v úterý a čtvrtek a vše bylo v pořádku. Také mám angelsounds tak jen zkontroluji a když slyším vypinam. :lol: a říkám si jaký je to flegmatik, snad mu to vydrží. :lol:
Můžeš mít placentu na přední stěně tak prostě je to méně cítit ale 16tt je docela brzy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24575
16.5.20 14:35

V 16tt je to docela brzo, to spis byla střeva. Ja těhotná byla 2× a i netehotna kdyz ležím a soustředím se na to, cítím pohyby střev, které bych mohla hned měnit s pohyby dítěte :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
901
16.5.20 14:44

Ahoj, cítím pohyby od 17 tt (prvorodička). Jinak ten první týden byly ty pohyby na střídačku. Jeden den hodně a pak třeba 2 dny nic. Zatím tam má prcek dost místa, tak je normální, že se otočí a kope tam, kde pohyby necítíš. Určitě to bude v pořádku. Někde jsem četla, že pravidelnost pohybů je možné sledovat až 25 tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7620
16.5.20 15:05

Pohyby jsem cítila v 18tt jako prvorodicka, nicméně nebyli dennodenně, na ty máš celkem ještě čas.. Ze začátku jsou citit jen občas.. Neplasila bych..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56455
16.5.20 15:39

Pokud slyšíš srdíčko, tak je jenom miminko jinak otočené. Na pravidelné každodenní pohyby je opravdu ještě dost času :hug: a v tomhle týdnu je to opravdu naprosto normální, že pár dní pohyby necítíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4279
16.5.20 15:43

Pohyby jsem cítila v 16tt a u druhého v 15tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11659
16.5.20 22:41

Střeva? :mrgreen: jako myslíte že se to dá splést ne fakt ne.. já vprvnim cítila od 16tt a teď ve druhém 14tt..jinak na začátku to není úplně pravidelne taky dítě se tak různě točí atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4215
17.5.20 05:27
@Kajka9 píše:
Střeva? :mrgreen: jako myslíte že se to dá splést ne fakt ne.. já vprvnim cítila od 16tt a teď ve druhém 14tt..jinak na začátku to není úplně pravidelne taky dítě se tak různě točí atd..

Jako myslím, že se to dá ze začátku úplně bez problému splést.. sama jsem pohyby cítila ještě snad půl roku po porodu, a to byly samozřejmě střeva.. proto prostě nevěřím, že se dají cítit tak brzy, vždyť to mrně má pár centimetrů.. konkrétně třeba ve 14. týdnu má kolem 8 cm..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
1018
17.5.20 07:08

Cítila jsem teď pohyby snad od 14-15tt (druhé těhotenství). Ptala jsem se i doktorky jestli je to možné a ona říkala, že ano. Jsem docela hubená a nemám na břiše moc tuku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1606
17.5.20 07:15

Co si pamatuji, tak občas bylo obdodí, kdy jsem pohyby necítila, pravděpodobně v té době přibyla plodová voda (alespoň jsem slyšela, že to může být). Mladší dítě spíše jen v břichu „vrnělo“, kopalo jen při moc hlasitých zvucích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11659
18.5.20 10:41

@darekp tak ženský který jsou hodně hubený proč ne.. jak jsem psala u první 16tt teď v druhém tehu 14tt… Ale je fakt že jsem hodně hodně hubená taky záleží kde je uložena placenta atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat