Už někdo ztratil tašku na kočár v MHD?

2
26.12.19 18:59

Už někdo ztratil tašku na kočár v MHD?

Dobrý den, chci se zeptat, včera jsem byla hlídat neteř. Jeli jsme metrem na Dejvickou (cca 1400) a ve vagónů při vystupování, jsem musel vytratit tašku. (Nechápu jak se mi to mohlo stát. :( ) Sestra tam naštěstí měla jen náhradní plenky, ubrousky, lahvičkou a pár dalších drobností)

I přesto vše bych, ale tašku ráda nalezla. Dočetla jsem se, že existují Eztraty.cz?? Říká Vám to něco??

Nenašli jste díky nim již nějaké věci? Koukala jsem na jejich stránky a pár dětských věci tam je přidaných.

Myslím si, že zrovna takovouhle tašku plnou plenek atd nikdo chtít nebude. Třeba to tam někdo dá. Jen nevím zda to vůbec funguje.

Moc Vám děkuji :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
PHV
1297
26.12.19 19:14

Dobrá reklama :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8538
26.12.19 19:17
@PHV píše:
Dobrá reklama :roll:

Hodně trapná reklama :mrgreen:

@admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
26.12.19 19:18

Hlavně nenápadně :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PHV
1297
26.12.19 19:49

@Šmoulice Ještě ten obrázek vložený :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
26.12.19 20:56

Ahoj,
docela mě mrzí, že hned tady tvrdíte, že je to reklama. Já to myslím vážně. Na googlu není nic o tom jestli se někomu něco vrací, nebo ne.

Vzdy když hledám nějakou radu nebo inf. a napíšu ji do vyhledávače, tak skoro vždy na mě vyskočí hned eMimino. Tak jsem si myslela, že když sem napíšu, tak mi taky někdo řekne zkušenost nebo nějaký názor. Evidentně ne.

A ano fotku jsem sem dala. Vadí to?

Jinak podle stránek vznikli asi v roce 2016!!! Že by dělali reklamu až ted???

Asi jste to nahlásili adminovi, tak at mi klidně příspěvek zruší. (Je mu se omlouvám za komplikací)

PS: hezké přivítání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2248
26.12.19 23:06

Přímo na stránkách pražské integrované dopravy je sekce ztráty a nálezy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat