Reklama

Už nemá zájem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 10:01
Už nemá zájem?

Ahoj, už víc jak měsíc si píšu s klukem na seznamce (já 19, on 24) neskutečně si rozumíme ve všem, i když si jen píšeme víme o sobě hodně věcí. Líbí se mi a podle toho co psal on tak i já jemu. Ze začátku jsme si psali nonstop každý den, domlouvali jsme se na venek ale nějak to nevyšlo, potom jsme si pár dnů nelsali, protože se musel učit na zkoušku. A od té doby napíše cca 1-2 za týden, když napíše, tak se vždy jen omluví že tu tak dlouho nebyl a pak už nepíše. Předevčírem mi napsal, že ho mrzí že se na netu skoro nikdy nesejdeme ve stejný čas a že tam bude přesně v 19:30, tak pokud budu moct ať tam jsem, že si napíšeme. V 19:30 jsem tam byla, on mi v 8 napsal, že se omlouvá, že se zdrzel a pak zase ticho a už 3 dny nic. Hodně mi na něm záleží a chtěla bych už ho poznat osobně. Poradíte mi, co mu napsat? Nechci vypadat jak stíhačka nebo hysterka. Jen mu nějak rozumně napsat co se stalo že už to není jako dřív a jestli má porad zájem jít semnou ven. Ale nevím jak na to, děkuji. Jo, bydlíme od sebe cca 30 minut autem, já řidičák i auto mám a do jeho města jezdím hodně často.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lioness34
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 21.08.18 10:03

Zapomen na nej a najdi si někoho jiného.

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 21.08.18 10:03

Ahojky, já bych to asi napsala na rovinu. Že cítíš změny a ráda by jsi věděla na čem tedy jsi. pokud je to opravdu jen o čase, nebo již nemá zájem a bojí se to říci. ona upřímnost je někdy nejlepší :)

pikola
Neúnavná pisatelka 19072 příspěvků 21.08.18 10:03

Tak se sejděte, tohle vypisování několik měsíců je k ničemu.

mehaaja
Kecalka 295 příspěvků 21.08.18 10:04

No vypadá to, že nemá zájem… já bych to tak vyhodnotila… a začala se poohlížet po jiném :)

Šarlota4
Echt Kelišová 9735 příspěvků 21.08.18 10:05

Nemá zájem, velmi pravděpodobně je zadaný. Kdyby chtěl, sejde se s tebou na blbý kafe z automatu, jen aby tě viděl.

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 21.08.18 10:08

holky maji pravdu, pokud o nej hodne stojis, rekni si o setkaní a uvidis, ne?

Tuco
Echt Kelišová 9559 příspěvků 21.08.18 10:11

…Nemá :mrgreen:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19577 příspěvků 21.08.18 10:19
@Šarlota4 píše:
Nemá zájem, velmi pravděpodobně je zadaný. Kdyby chtěl, sejde se s tebou na blbý kafe z automatu, jen aby tě viděl.

tak to vidím i já. Zadanej, co si chtěl zkrátit dlouhou chvíli…
POkud by se sejít chtěl, věř, že by se sešel. Nikdo není tak zaneprázdněný, aby nestihl i jen půlhodinový kafe, aby „obhlídnul terén“ (nemyslím to ve zlým, ale prostě jen zkouknul naživo, jestli to stojí za další péči ;) )

Co bych mu napsala? ty jo, asi by záleželo, jak moc by mě to štvalo. Buď nic a nechala bych to plavat, s tím, že se budu obtěžovat nad tím přemýšlet jedině, pokud by se ozval on, nebo bych mu napsala, že „pokud budeš mít chuť se někdy sejít, tak napiš a pak přijď, ale blbce ze mě nedělej“… :think:

Windy
Kecalka 203 příspěvků 21.08.18 10:43

Zájem nemá.. :nevim:

nostress
Extra třída :D 13225 příspěvků 21.08.18 10:46
@Anonymní píše:
Ahoj, už víc jak měsíc si píšu s klukem na seznamce (já 19, on 24) neskutečně si rozumíme ve všem, i když si jen píšeme víme o sobě hodně věcí. Líbí se mi a podle toho co psal on tak i já jemu. Ze začátku jsme si psali nonstop každý den, domlouvali jsme se na venek ale nějak to nevyšlo, potom jsme si pár dnů nelsali, protože se musel učit na zkoušku. A od té doby napíše cca 1-2 za týden, když napíše, tak se vždy jen omluví že tu tak dlouho nebyl a pak už nepíše. Předevčírem mi napsal, že ho mrzí že se na netu skoro nikdy nesejdeme ve stejný čas a že tam bude přesně v 19:30, tak pokud budu moct ať tam jsem, že si napíšeme. V 19:30 jsem tam byla, on mi v 8 napsal, že se omlouvá, že se zdrzel a pak zase ticho a už 3 dny nic. Hodně mi na něm záleží a chtěla bych už ho poznat osobně. Poradíte mi, co mu napsat? Nechci vypadat jak stíhačka nebo hysterka. Jen mu nějak rozumně napsat co se stalo že už to není jako dřív a jestli má porad zájem jít semnou ven. Ale nevím jak na to, děkuji. Jo, bydlíme od sebe cca 30 minut autem, já řidičák i auto mám a do jeho města jezdím hodně často.

Pokud má chlap o ženu opravdu zájem, tak mu není nic zatěžko pro ni udělat, a už dávno by se s tebou sešel.

Příspěvek upraven 21.08.18 v 10:48

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 21.08.18 10:47

@nostress to je pravda, ale nekdy ten kluk proste není, jako nevime my.)

Maria_37
Závislačka 3714 příspěvků 21.08.18 10:51

je léto, někoho někde potkal, ale ještě neví, jak to dopadne, tak si tě nechává bokem, kdyby to nevyšlo… nebo si prostě s kámošema užívá léta a začne ti vypisovat až se zhorší počasí… z jeho strany to tak horké nebude, jinak by tě už někam pozval

Beckyttine5
Kecalka 188 příspěvků 21.08.18 11:12

Myslím, že někoho potkal…proto ta frekvence klesla…a má tě v záloze…moc si od toho raději neslibuj

jannina1
Závislačka 4028 příspěvků 21.08.18 11:28

Mluvili jste spolu po telefonu nebo skype? Vis vubec s kym si pises? Fotka je dostupna vsude a nevis kdo na druhe strane skutecne je :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >