Už nemůžu dál, pořád nechce jíst.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.1.22 10:49

Už nemůžu dál, pořád nechce jíst.

Já už nemůžu dál. To naše mimino co má tři měsíce pořád nechce jíst. Řeším už to tři měsíce, pořád to není lepší, teď je to horší, už nejí ani v polospánku ani ve spánku… Jen se přiblížím v flaškou tak řve.. Doktorka to neřeší, mám ho nechat až si řekne, až bude mít hlad tak se prej nají. Jenže on takhle nefunguje, čím větší má hlad, tím víc řve a flašku stejně nechce. Mlíko mu změnit nemůžu a nikdo mi není schopnej říct, co se mu reálně stane když mu ho zase změním. Mám pocit, že mi prostě nikdo nechce pomoct… Jedl v jednu ráno, ani to nesnědl celé, pak v osm si dal 70 ml ze 150ml a prostě nechce. Nic nezabírá. A doktorka ho prostě nepošle na žádný vyšetření. Mě se rozjíždí buď úzkost, nebo deprese… A je to každej den už tři měsíce…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12452
11.1.22 10:58

A jak pribira a kolik má pocuranych plen? Kolik váží?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.22 11:01
@JancaS84 píše:

On přibírá dobře protože do teď fungovalo aspoň krmení v polospánku, nebo ho ošálit dudlíkem. Ale teď už třetí den nefunguje nic. A protože prospívá tak to doktorka neřeší. Tak asi chce počkat až… Radši nechci myslet…

• Citovat
  • Nahlásit
11.1.22 11:02

Tohle jsme měli také, malá mi nechtěla jist, protože ji s každým polkem bolelo břicho. Netrpí na prdiky? Kaka? Zkus pr3d jídlem j vyrourkovat a dát na břicho teplé i během jídla. Hodně pomáhá se uklidnit, moc mi to teda nešlo, ale pokaždé když jsem ji šla krmit tak mě bolel žaludek, jestli bude jist. Proč nemůžeš změnit mléko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.22 11:02
@JancaS84 píše:

A má tak sedm kilo.

• Citovat
  • Nahlásit
16665
11.1.22 11:04
@Anonymní píše:
On přibírá dobře protože do teď fungovalo aspoň krmení v polospánku, nebo ho ošálit dudlíkem. Ale teď už třetí den nefunguje nic. A protože prospívá tak to doktorka neřeší. Tak asi chce počkat až… Radši nechci myslet…

A jinak je spokojeny, nebreci…?
Kdyz saje, tak normalne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16665
11.1.22 11:05
@Anonymní píše:
A má tak sedm kilo.

Tak mu tech 70 ml asi staci, ne? Vzdyt je veliky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12452
11.1.22 11:06
@Anonymní píše:
A má tak sedm kilo.

A dívala jsi se do pusy jestli tam nemá aft nebo něco? Strikackou pres malicek jsi zkousela krmit? Jestli máš doma váhu, tak bych ho asi 1× denně prevazila a kdyby začal hubnout tak bych si vydupala u doktorky vyšetření.

Příspěvek upraven 11.01.22 v 11:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.22 11:07
@Pavlas.1991 píše:
Tohle jsme měli také, malá mi nechtěla jist, protože ji s každým polkem bolelo břicho. Netrpí na prdiky? Kaka? Zkus pr3d jídlem j vyrourkovat a dát na břicho teplé i během jídla. Hodně pomáhá se uklidnit, moc mi to teda nešlo, ale pokaždé když jsem ji šla krmit tak mě bolel žaludek, jestli bude jist. Proč nemůžeš změnit mléko?

Břicho ho bolí jen vidí flašku. Já mu dávám kapky i probitotika, chvíli je to dobrý a pak zase začne zlobit. Ale prdí sám. Kapky mu musím dát do mlíka když je mu dám do pusy tak to plive. Jojo mě už je taky fyzicky špatně, protože mám o něho strach. Mlíko má už čtvrtou značku, před tím zvracel a měl zácpu, to se konečně zlepšilo. Nebo jsem si to aspoň myslela. Kadi každý den. A protože už jich měl tolik, ikdyž každé aspoň 14 dní, mám strach dát mu další… Nejí ani když jsem klidná a povídám mu, nebo zpívám…

• Citovat
  • Nahlásit
143
11.1.22 11:08

To vypadá na bojkot, měli jsme to samé s prsem i lahvičkou.. Přežili jsme tak, že jsem krmila lžičkou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.22 11:11
@Lucie_Sx píše:
Tak mu tech 70 ml asi staci, ne? Vzdyt je veliky.

70 ml po sedmi hodinách bez jídla? On normálně tu 150 sní, jen poslední 3 dny ne. A přitom na něm vidím že má hlad. Řve jenom u toho jídla. Vezmu ho do náruče, že bude papat, začne kopat nohama, vezmu flašku to ruky a už řve… Jinak když si hraje je v klidu. A když už pije tak hezky, pusinku má v pořádku. Je to jako bojkot kojení, jen s flaškou…

• Citovat
  • Nahlásit
70
11.1.22 11:12
:nevim:

Příspěvek upraven 11.01.22 v 11:13

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
@Anonymní píše:
70 ml po sedmi hodinách bez jídla? On normálně tu 150 sní, jen poslední 3 dny ne. A přitom na něm vidím že má hlad. Řve jenom u toho jídla. Vezmu ho do náruče, že bude papat, začne kopat nohama, vezmu flašku to ruky a už řve… Jinak když si hraje je v klidu. A když už pije tak hezky, pusinku má v pořádku. Je to jako bojkot kojení, jen s flaškou…

Bojkotují i lahvičky, zkuste podat mlíčko lžičkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Barpro píše:
To vypadá na bojkot, měli jsme to samé s prsem i lahvičkou.. Přežili jsme tak, že jsem krmila lžičkou..

Tu jsem mu dala dneska, tvářil se dost kysele

• Citovat
  • Nahlásit
143
11.1.22 11:15
@Anonymní píše:
Tu jsem mu dala dneska, tvářil se dost kysele

Koukněte se na různé metody, krmí se snad i z kelímku, třeba něco bude vyhovovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat