Už nemůžu dál, přítel mě stále ponižuje a uráží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 22:38
už nemuzu dal pritel me stale ponizuje a urazi

Ahoj holky prosim o radu uz vazne nevim jak dal pritel me stale ponizuje a urazi uz si vazne nevim rady.Jsem s pritelem neco malo prez 10 let mame spolu dve krasne deti syna 6let a dcerku 17 mesicu zacatek naseho vztahu byl fakt krasy jako asi kazdy zacatek vztahu ale zniceho nic po prvnim porodu se vse zmenilo pritel zacal byt znetlivy kazda malickost mu vadila pride z prace sedne k PC a zacne davat jen poveli necha se obzkakovat nedej boze ze mu nechci nebo zrovna nemohu neco podat prinest nebo z necim pomoci tak jsem hnet ta nejhorsi tak mi zacne nadavat nebo vyhrozovat ze mi neda ani korunu at si delam co chi a td…jsem bohuzel na nem financne zavisla pobiram pouze rodicak a sto ho se dve deti uzivit nedaji.jsem uz nadne pritele stale miluji ale uz se to psychicky neda zvladnou je strasne panovacni a znetlivy ani z detma mi nepomaha jsem na vse sama a bojim se kazdeho dne co zas zleho prinese

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 10.04.18 22:44

Promluvila bych si s ním proč se takhle změnil co ho k té změně vedlo :think:

jenny.fields
Generální žvanilka 24747 příspěvků 10.04.18 22:45

Proč jsi s tím udělala druhé dítě??? :roll: Šetři peníze a až začneš pracovat, tak odejdi, co k tomu jinak říct.

Beluska2015
Kecalka 187 příspěvků 10.04.18 22:45

Ahoj, to mo mrzi. Kdyz pises, ze se zmenil uz po prvnim porodu, proc jsi si tedy s nim delala druhe dite? Preci jen s jednim by to bylo financne lepsi nez by ses nejak postavila na nohy. Rodice by ti nepomohly? Treba s prozatimnim azylem? Mozna by ho to trochu vytrestalo a zamyslel by se a treba by k uplnemu rozchodu nemuselo dojit…nevim jaky je doopravdy. Muze byt jen podrazdeny, unaveny-stres, prace s bohuzel to odnasite ty a deti :nevim:,zkusila ses ho zeptat nekdy po dobrym, proc se tak zmenil?

marka123
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 10.04.18 22:47

A co ze to na nem stale milujete??? Takto laska fakt nevypada. Mate narok na vyzivne na deti i na sebe. Pokud mate jit kam, k rodicum, kamaradce, sla bych. Pokud se mu trochu rozsviti, trvala bych na poradne. Pokud ne, tak k cemu vam takovy chlap je? Ktery akorat nosi domu penize, ma vas za sluzku a dela doma dusno.

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 10.04.18 22:49
@Anonymní píše:
Ahoj holky prosim o radu uz vazne nevim jak dal pritel me stale ponizuje a urazi uz si vazne nevim rady.Jsem s pritelem neco malo prez 10 let mame spolu dve krasne deti syna 6let a dcerku 17 mesicu zacatek naseho vztahu byl fakt krasy jako asi kazdy zacatek vztahu ale zniceho nic po prvnim porodu se vse zmenilo pritel zacal byt znetlivy kazda malickost mu vadila pride z prace sedne k PC a zacne davat jen poveli necha se obzkakovat nedej boze ze mu nechci nebo zrovna nemohu neco podat prinest nebo z necim pomoci tak jsem hnet ta nejhorsi tak mi zacne nadavat nebo vyhrozovat ze mi neda ani korunu at si delam co chi a td…jsem bohuzel na nem financne zavisla pobiram pouze rodicak a sto ho se dve deti uzivit nedaji.jsem uz nadne pritele stale miluji ale uz se to psychicky neda zvladnou je strasne panovacni a znetlivy ani z detma mi nepomaha jsem na vse sama a bojim se kazdeho dne co zas zleho prinese

No píšeš že se to změnilo po prvním porodu a synovi je 6. Takže šest let se k tobě chová takhle a ty si s ním pořídíš i druhé? To pak asi těžko radit..když se nezměnil doteď, tak proč by to dělal..

Martina84
Ukecaná baba ;) 1997 příspěvků 10.04.18 22:50

Proč druhé dítě, když se po prvním začal takto chovat? Rada je jen jedna, odejdi od něho.

Beluska2015
Kecalka 187 příspěvků 10.04.18 22:51

@tessa2323 asi tak…6 let mu to prochazi, tak proc by mel neco zmenit :zed:

axelina
Ukecaná baba ;) 1967 příspěvků 3 inzeráty 10.04.18 22:56

Hrozna situace :-( nemužes odejit k rodicum? nebo ke kamaradce? aby se probral?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 23:04

Holky druhe dite bylo neplanovane nemam sylu abych sla na potrat!!!Ma i svetle hvilky ale pak jako kdyz se mu v hlave prehodi vyhybka a je vse zle asi hodne to ovlivnuje unava a stres ale to prece neni ten duvot aby se ke me choval takle hnusne jak pisete tak uz jsem mockrat premyslela ze odejdu ale nikdy k tomu nedoslo nemam odvahu to udelat bojim se jak bych vse zvladla a abych toho nelitovala uz v minulosti pred prvnim ditetem jsem se snim rozesla byla jsem mlada a odesla jsem kuli jinemu ale po mesici jsme se k nemu vratila spet nedokaza jsem ho opustit!!!Asi jen potrebuji dotat odvahu a sliset ze to dokazu a vse zvladnu hrozne se toho bojim

quanavera
Kecalka 382 příspěvků 10.04.18 23:07

No tak si s nim vazne promluv a kdyz se nic nezmeni odejdi pokad je to vic neunosny nez byt sama s dvouma detma.

pst007
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 10.04.18 23:15

Tak si spočti, kolik bys měla bez něj. Jakej má plat a odhadneš, co bys asi tak mohla mít na alimentech, rozmysli jestli bys šla k rodičům, kamarádce, do azyláku nebo jestli ti to stačí s dávkama na podnájem..,

Beluska2015
Kecalka 187 příspěvků 10.04.18 23:15

Kdyz to neni jen chvilkovy stav, ze treba proziva tezky obdobi a takto se to odrazi, ale trva to tolik let, myslim, ze se ulevi nejen tobe, ale i detem. Deti citi vsechno napeti a negaci mezi rodicema a k jejich psychickymu zdravi to teda moc neprispiva…i kdyz pro rozvody a rozchody fakt nejsem, zkusila bych urcite vsechno kvuli detem, abysme zustali jako rodina, ale pokud by nic neslo, bude to tak lepsi i pro ty deti, nez zit v neustalym napeti a dusnu, to musi byt desny…i ten vzor…otec jen sedi u pc a peskuje mamu, dava rozkazy a ponizuje ji. Co bys jako ztratila z tohohle? Odesla bych a kdyby prosil na kolenou, tak jedine zkusit poradnu, treba by se odkryly duvody jeho vznetlivosti a nespokojenosti. Jinak nemas opravdu co ztratit. Kdyz ne ty, tak alespon deti si zaslouzi zit v klidu a pohode a v lasce…jestli z nich nechces mit to same…zvladnes to, zvladly to jine, zvladnes to i ty. Zatni zuby a prekonej se, narikanim a slzama nic nezmenis, musis to zmenit ty!!! :pankac:

Beluska2015
Kecalka 187 příspěvků 10.04.18 23:20

Muzes zajit k nejake socialni pracovnici pro radu, zjisti ti davky, prispevek na bydleni, nejaky prispevky v nouzi a priblizne alimenty…mozna budes koukat, ze z toho vyjdes stejne…

jenny.fields
Generální žvanilka 24747 příspěvků 10.04.18 23:33
@Anonymní píše:
Holky druhe dite bylo neplanovane nemam sylu abych sla na potrat!!!Ma i svetle hvilky ale pak jako kdyz se mu v hlave prehodi vyhybka a je vse zle asi hodne to ovlivnuje unava a stres ale to prece neni ten duvot aby se ke me choval takle hnusne jak pisete tak uz jsem mockrat premyslela ze odejdu ale nikdy k tomu nedoslo nemam odvahu to udelat bojim se jak bych vse zvladla a abych toho nelitovala uz v minulosti pred prvnim ditetem jsem se snim rozesla byla jsem mlada a odesla jsem kuli jinemu ale po mesici jsme se k nemu vratila spet nedokaza jsem ho opustit!!!Asi jen potrebuji dotat odvahu a sliset ze to dokazu a vse zvladnu hrozne se toho bojim

Tak hlavně abys neotěhotněla náhodou potřetí. :roll:
Potřebuješ psychologa, jsi na něm závislá. Víš co, nejde o tebe, jde o děti, budou v tom žít :?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >