Už nemůžu dál skrze zdraví

Anonymní
2.6.20 22:00

Už nemůžu dál skrze zdraví

Jsem naprosto na dně sil. Už asi 10 let mám jeden zdravotní problém za druhým. Život už je pro mě často jen utrpení. Nejdřív chronická angina, pak chronický zánet močáku. Nasledne bolesti svalú a kloubů, které přetrvávají do dnes. Vychýlená ploténka v krční oblasti. K tomu syndromy -CC, CB, CV. Ve zkratce se mi motá hlava, narážím do věcí, tuhne mi ruka, krk a nekdy me tak bolí hlava, ze muzu jen ležet. Trikrat jsem uz potratila a ted mi zjistili proc. Další syndrom. K tomu autoimunita štítné žlázy. Slabosti. Únava. Jím zdravě. Hýbu se kdykoliv to jen jde. Jsem štíhlá, mladá (tesne nad 30 let) a jsem jak stařena. Kdyz me nic nebolí, jsem vtipná, vsechno mě baví, mám plány. Ale to už je málokdy. Má takový život smysl? Kdybych nemela syna tak nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
2.6.20 22:22

Kočko a co chceš slyšet?
Mám cukrovku, vysoký tlak, dnes jsem se dozvěděla, že i vnitřní oční (možná začínající glaukom
)?
Také mám ještě malého syna, nevzdám se ani za nic.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.6.20 22:34

Načítámm citovaní příspěvek, Čekejte prosím…
Já vim, že musime bojovat. 90%casu funguju, ale dneska to na me fakt padlo :( Ty to máš teda taky moc pěkný…A cukrovku máš 1. Typu?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.6.20 22:37
@Anonymní píše:
Načítámm citovaní příspěvek, Čekejte prosím…
Já vim, že musime bojovat. 90%casu funguju, ale dneska to na me fakt padlo :( Ty to máš teda taky moc pěkný…A cukrovku máš 1. Typu?

Ne 2

• Nahlásit
  • Citovat
14360
2.6.20 22:40

Přeju ať je lépe, ale těhotenství v tvoji situaci? 8o jinak radu mám zkoušet jiné doktory, třeba i z jiného kraje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 22:44

Mám to podobné. Nejsi v tom sama nezbývá nám nic než bojovat. Mám těžkou skoliózu ( přiznávám že si z části mohu za ní sama). PCOS (2,5 roku nemohu otěhotnět), hypofunkce štítné žlázy, hypoglykémii, deprese a úzkost, výpadky paměti a migrény s aurou… A musím to nějak dat! :(

• Nahlásit
  • Citovat
287
2.6.20 23:01

Mám také neustále nějaké problémy. Páteř sešroubovaná, bolest hlavy skrz krční páteř (tedy aspoň doufám), bolest svalů, kyčlí, přeskakování srdce, problémy s prsem, dušnost a to mi taky není ani 30 let :(. Problémy začaly nějak po druhém porodu, dceři už je pět. Taky si říkám, kdy se to zlepší. Ale asi už to lepší moc nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26294
2.6.20 23:01
@Anonymní píše:
Jsem naprosto na dně sil. Už asi 10 let mám jeden zdravotní problém za druhým. Život už je pro mě často jen utrpení. Nejdřív chronická angina, pak chronický zánet močáku. Nasledne bolesti svalú a kloubů, které přetrvávají do dnes. Vychýlená ploténka v krční oblasti. K tomu syndromy -CC, CB, CV. Ve zkratce se mi motá hlava, narážím do věcí, tuhne mi ruka, krk a nekdy me tak bolí hlava, ze muzu jen ležet. Trikrat jsem uz potratila a ted mi zjistili proc. Další syndrom. K tomu autoimunita štítné žlázy. Slabosti. Únava. Jím zdravě. Hýbu se kdykoliv to jen jde. Jsem štíhlá, mladá (tesne nad 30 let) a jsem jak stařena. Kdyz me nic nebolí, jsem vtipná, vsechno mě baví, mám plány. Ale to už je málokdy. Má takový život smysl? Kdybych nemela syna tak nevím…

Jsi si jistá, že jíš zdravě? Není to už třeba orthorekcie- snaha jíst superzdravě? S tvým stavem bych nad těhotenstvím teda neuvažovala. Nejdřív bych se dala dohromady v rámci možností.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9417
2.6.20 23:40

A zkoušela jsi nějakou kvalitní fyzioterapii? Připadá mi, že to může být třeba nějaké vychýlení nějakých kostí… Ale chce to někoho opravdu dobrého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3981
3.6.20 07:13

Tak já si taky postezuju :) 30 mi teprve bude a užívám si stitnou zlazu, skoliozu, chronicky zánět dutin a rýmu, nizky tlak, takze se neustale motam, po nepeknem úrazu mě zlobí jedna ruka a mým největším problémem je jedna noha, která nefunguje tak, jak by měla a žádný doktor zatím nepřišel na to, proč. A jelikož se to pořád horší, očekávám, ze v budoucnu jednoho „krasneho“ dne přestane fungovat úplně. A co nadelame? Nic. Co jde řešit, to můžeme řešit. Co nejde, s tím se smířit. Nemá smysl se tím zbytečně trápit a ničit si tak život ještě víc. Já i o jedné noze jezdím na kole, chodím na túry, skáču na trampoline, chodím cvičit, s dětmi blbnu víc, než všichni ostatní zdraví kolem mě…užívej si, co to jde, dokud to jde. Protože možná jednou přijde doba, kdy to opravdu nepůjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2397
3.6.20 08:08

Zakladatelko, je to těžké, vím.. sama bojuju od narození s oslabenou imunitou, rizikem prasknutí jícnových varixů )jednou už proběhlo.. utekla jsem hrobníkovi z lopaty), a čtyři roky s velkým nezhoubným nádorem na játrech. Před týdnem jsem se dozvěděla, že se mi dělají další dva nádory, které se prý mohou zhoupnout v rakovinu a šance na transplantaci asi není. Začínají se objevovat přidružené problémy jako bolesti v boku, špatné zažívání, únava z léků a vyhlídky bídné. Nově se mi objevil silný třes rukou, čekám na neuro vyšetření. Mám obavy, jak dlouho ještě budu schopná fungovat, ale kvůli synovi se snažím být optimista i když deprese z toho všeho se prostě zákonitě dostavují. Upřímně můžu říct, že závidím zdravým lidem, jejich možnosti, budoucnost, bezstarostnost :nevim: Ale musíme těžit z těch pěkných chvilek, kdy je dobře :hug: Občas si pobrečet není ostuda, ale je pak je potřeba se zvednout a jít dál, konstruktivně si sama v sobě ujasnit co jsou priority (pro mě syn) a podle toho se zařídit. Opravdu nic jiného nezbývá. Neboj se požádat o pomoc, když máš špatné dny. Věřím, že tví blízcí tě v tom nenechají :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.20 09:00

Tak já si taky postěžuji, ulcerozní kolitida, cukrovka, cholesterol, artroza, deprese, stítná žláza, neustále bolesti břicha, časté bolesti kolene, obrovská únava…A je mi letos 35. Musíme bojovat, nedá se nic dělat

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.6.20 09:05

Mám to úplně stejně. Připadám si k ničemu, manželství se kvůli tomu rozpadá… Jeden zdravotní problém za druhým. Jsem si jistá, že je to všechno od špatné psychiky a depresí, se kterými neumím bojovat, vše začalo špatným porodem. Život je takto na nic. Ráno se budím a už nemůžu přes bolest normálně fungovat, jsem věčně naštvaná a podrážděná. Do pětadvaceti jsem nevěděla, co je doktor, teď jsem tam pořád… :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.6.20 21:21
@Anonymní píše:
Mám to podobné. Nejsi v tom sama nezbývá nám nic než bojovat. Mám těžkou skoliózu ( přiznávám že si z části mohu za ní sama). PCOS (2,5 roku nemohu otěhotnět), hypofunkce štítné žlázy, hypoglykémii, deprese a úzkost, výpadky paměti a migrény s aurou… A musím to nějak dat! :(

Prosím Tě, můžu se zeptat, jak se Ti projevují ty migrény s aurou? děkuji a přeji, ať je lépe!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.6.20 21:36

Ahoj holky, zrovna dneska jsem se rozbrečela, právě kvůli svému zdraví. Vím, že jsou na tom lidi hůř, ale už mě ty moje problémy taky občas prostě semelou. Je mi 38 a od cca 25 let mám vysoký tlak, takže beru léky. Nefunguje mi štítná žláza. Mám vysoký cholesterol, beru léky na žíly, protože se mi nedavno udělaly děsný křečáky, mám hemeroidy, často mě bolí játra nebo žlučník, nikdo neví proč a co to vlastně je, trpím na migrény, od porodu (už je to přes rok) neustále zapomínám, vypadávají mi názvy věcí a přijde mi, že absolutně nejsem schopná normálního fungování (neuro vyšetření mam před sebou a se. r.u strachy). Bolí mě občas kolena a záda téměř pořád, občas mi přeskakuje srdce, bojovala a bojuju stále s úzkostmi a trpím tinnitem. Někdy jsem nad vodou, někdy jsem v prd…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama