Už nemůžu manžela ani cítit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 11:38
Už nemůžu manžela ani citit

Už nevím co dělat a komu se svěřit. V poslední době mě vytaci i jen heho pritomnost. Vzdycky neco jeden den slibi a nikdy neplni. Synovi dlibuje tyden ze ho veme na ryby. Vzdy mu rekne jej zitra protoze dnes bla bla a neco si vymysli, a poraddokola. Je zo hrozny dobec, porad myli jen na sebe, co hemu se chce, co on chce delat. Nejradeji by jen lezel na gauci. Chlapske prace moc nedela, kdyz vytru tak to jeste pretre, protoze se mu to nezda dost top. Pokud domije micka a ja to hned nevyberu, prvni v kuchyni je on a ještě zvedá oči, že jako nebýt jeho, tak to tam asi zůstane na vzdy :nevim: byt je muj a je maly. Od zacatku vztahu chceme větší byt nebo dům. 6 let hledame, me už se líbili i starsi domy na pistupnou rekonstrukci a on chce novistavbu, aby nemusel nic delat. Když reknu, ze tenhle dum chci tak hned tacne nadavat, a kdo to snad bude opravovat? Jako že to necha na mě a pochybuje ze zo dam. Inzeraty a vse uz redim jen ja, vedkera snaha presla na me.
I když je doma chvili klid, zacalo mi vadit i ze se ke mě jen přibliží. Permanentně jsem v poslední době už protivna a hnusna na nej. Rikala sem mu, ze uz to nedavam a chci aby odesel. To na me zacne rvat ze vyhrozuju a ze nikam nejde. Fakt uz hevim, co delat.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Annabela11
Závislačka 4212 příspěvků 03.08.19 11:43
@Anonymní píše:
Už nevím co dělat a komu se svěřit. V poslední době mě vytaci i jen heho pritomnost. Vzdycky neco jeden den slibi a nikdy neplni. Synovi dlibuje tyden ze ho veme na ryby. Vzdy mu rekne jej zitra protoze dnes bla bla a neco si vymysli, a poraddokola. Je zo hrozny dobec, porad myli jen na sebe, co hemu se chce, co on chce delat. Nejradeji by jen lezel na gauci. Chlapske prace moc nedela, kdyz vytru tak to jeste pretre, protoze se mu to nezda dost top. Pokud domije micka a ja to hned nevyberu, prvni v kuchyni je on a ještě zvedá oči, že jako nebýt jeho, tak to tam asi zůstane na vzdy :nevim: byt je muj a je maly. Od zacatku vztahu chceme větší byt nebo dům. 6 let hledame, me už se líbili i starsi domy na pistupnou rekonstrukci a on chce novistavbu, aby nemusel nic delat. Když reknu, ze tenhle dum chci tak hned tacne nadavat, a kdo to snad bude opravovat? Jako že to necha na mě a pochybuje ze zo dam. Inzeraty a vse uz redim jen ja, vedkera snaha presla na me.
I když je doma chvili klid, zacalo mi vadit i ze se ke mě jen přibliží. Permanentně jsem v poslední době už protivna a hnusna na nej. Rikala sem mu, ze uz to nedavam a chci aby odesel. To na me zacne rvat ze vyhrozuju a ze nikam nejde. Fakt uz hevim, co delat.

Chlap k ničemu :nevim: nedivim se ti ze je ti uz protivnej. Drive nebo pozdeji stejne pujdete od sebe znam to :?

Sany80s
Kelišová 7483 příspěvků 03.08.19 11:43

Je to manžel a dokud je, tak nikam jít nemusí, i když dům je tvůj.
Nechali jste to zajít moc daleko.
V tvém příspěvku už je jen nenávist a vůbec tam nenacházím něco, co jste se snažili řešit společně, je tam jen a já nebo on a co chce každý z vás. To už je průšvih.

Kata44678888
Stálice 97 příspěvků 03.08.19 11:49

Za 1. By sis to měla ještě jednou přečíst jsou tam dost chyb prostě pátý přes devátý.
2. Vzala sis ho i s jeho chybama, tak proč po tolik letech se ti to nelíbí?
3. Pomáhá ti v domácnosti a chodí do práce ne? No tak co bys ještě chtěla :D
A vyhazovat z doma svého manžela je strašně sobecky jen kvůli tomu že se nechce odstěhovat? :potlesk: A když je tvůj manžel tak by to měl být i jeho byt

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1614 příspěvků 03.08.19 11:50

Vy si jedete každý svoje a neřešíte věci spolu a co se týče domku fakt bys chtěla domek když víš že tam všechno budeš muset udělat ty zatímco on bude ležet u televize? :think: měla jsem doma něco podobnýho a to se nedá takže bych se zašla poradit do nějaký organizace jak postupovat kdybys chtěla odejít :nevim: a ještě k tomu domku proč je novostavba problém? Je to domek se zahradou a pokud na to máte proč nepřistoupit na to že domek postavíte? a jsi si jistá že novostavbu chce jen kvůli tomu aby nemusel nic dělat a že k tomu nemá jiný důvod?

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 03.08.19 12:01

Tak manžela skutečně jen tak vyhodit nemůžeš.

Najdi nějaký vhodný, klidný čas, kdy si promluvíte o tom, že se vám v současné době společně žije velmi nepříjemně. A musíš to zvládnout bez toho, abys ho obviňovala a vyčítala mu - cokoliv. Oba na současné situaci máte přesně 50% viny toho, jak jste si komunikaci a fungování ve vztahu nastavili a oba máte 50% potenciálu to opravit.

Pokud se dohodnete na tom, že to chcete společně zkusit opravit, zajděte do manželské poradny a učte se společně komunikovat tak, abyste se dobrali výslekdu, se kterým jsou oba spokojení.

případně zkus projít tuhle knihu a proměnit svůj přístup podle ní - povede to k tomu, že i on bude reagovat jinak.

https://uloz.to/!5tzpeBfVd/e-knihy-krestanske-kevin-leman-do-patku-bude-vas-manzel-jiny-zip

Mart81
Kelišová 5831 příspěvků 03.08.19 12:05
@Anonymní píše:
I když je doma chvili klid, zacalo mi vadit i ze se ke mě jen přibliží. Permanentně jsem v poslední době už protivna a hnusna na nej. Rikala sem mu, ze uz to nedavam a chci aby odesel. To na me zacne rvat ze vyhrozuju a ze nikam nejde. Fakt uz hevim, co delat.

Pokud máte malý byt, tak těžko může dělat nějaké velké mužské práce. Když vytře, vyloží nádobí a podobně, tak jen neleží na gauči.

S tím, že přetře po vás a podobně a vás to štve - asi se štvete navzájem. Píšete, že jste na něj hnusná, takže vám to nejspíš vrací. Že slibuje a neplní je sice k vzteku, ale spíš mám pocit, že máte jednoduše ponorku. To co popisujete mi nepřipadá samo o sobě jako nic hrozného a neřešitelného. Chce to jen změnit tu situaci.

Pokud máte muže, který na opravování domu a podobně není, tak nevidím důvod, proč ho do toho hnát. Koupit novostavbu je naopak mnohem lepší, než pak žít v neopraveném starém domě a být naštvaná ještě víc.

Nejlepší by bylo na pár týdnů vypadnout a odpočinout si od sebe. Případně vypadnout spolu někam mimo ten byt. Možná rychle zjistíte, že jak spolu nejste pořád jen v tom bytě, tak ho vnímáte mnohem pozitivněji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 12:14
@Anonymní píše:

Skoro jako bych to psala já. Ale ten můj by nikdy nevytíral podlahu. Asi se s ním rozejdi, jinak budeš za pár let brečet, že sis takto nechala zničit život. Když ho takto nesnášíš, i když se to někdy vylepší, tak se ti to stejně zase vrátí.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34933 příspěvků 03.08.19 12:18

Neuvažovali jste o nějaké rodinné poradně? Je vidět, že spolu nedokážete komunikovat, ale asi si nijak neubližujete, máte dítě, tak určitě je lepší to řešit, než být ve vztahu neustále naštvaná nebo se rozcházet. Rozchodem by se sice některé problémy vyřešily, ale vznikla by spousta jiných problémů, kvůli kterým bys opět byla permanentně naštvaná, tak opravdu zkuste s manželem mluvit s prostředníkem a snažte se váš vztah vylepšit, žádné úžasné a bezchybné řešení vaší situace totiž neexistuje, pracovat na sebe musíte oba.

Chytrak
Závislačka 3599 příspěvků 03.08.19 12:20

Ty nejsi Ceska? Ja jen, ze se to skoro neda cist a nemyslim ted ty hrubky, ale i nejake nesmyslne patvary… :)

Kdyz ho nesnasis, tak reseni je jedine - ROZVOD!

Co tam mas dal? ;)

káťa
Extra třída :D 14114 příspěvků 03.08.19 12:28

I když je byt tvůj, vyhodit ho nemůžeš, protože jsi podstoupila sňatek.
Abys ho mohla ze svého bytu vypakovat, musíš podstoupit rozvod.
Jinak v tomhle rozpoložení bych samozřejmě žádný větší byt ani domek nehledala, ta nemovitost pak bude společná a nebude tak jednoduché se jeden druhého zbavit, prodelate na tom oba dva kalhoty.

Akinee
Závislačka 2730 příspěvků 03.08.19 12:33
@Kata44678888 píše:
Za 1. By sis to měla ještě jednou přečíst jsou tam dost chyb prostě pátý přes devátý.
2. Vzala sis ho i s jeho chybama, tak proč po tolik letech se ti to nelíbí?
3. Pomáhá ti v domácnosti a chodí do práce ne? No tak co bys ještě chtěla :D
A vyhazovat z doma svého manžela je strašně sobecky jen kvůli tomu že se nechce odstěhovat? :potlesk: A když je tvůj manžel tak by to měl být i jeho byt

Buzerování říkáš pomoc v domacnosti, jo? Po mě by přetřel podlahu jednou a bylo to naposled, co jsem vytírala. Tak se chová leda ubožák a ne chlap.

Kata44678888
Stálice 97 příspěvků 03.08.19 12:42

@Akinee a jak mi ji s. tím. tady jako máme pomoct? To ona se musí zachovat jako ženská a otevřít si na něj pusu

Karleon
Kelišová 5797 příspěvků 03.08.19 12:55
@Akinee píše:
Buzerování říkáš pomoc v domacnosti, jo? Po mě by přetřel podlahu jednou a bylo to naposled, co jsem vytírala. Tak se chová leda ubožák a ne chlap.

Přesně tak, však on už by si to příště rozmyslel. Ze mě si jednou u jídla opakovaně utahoval, že jsou brambory nedovařené, bylo to ještě za svobodna, oba jsme byli na VŠ, s vařením jsem začínala. No celý jeho oběd letěl do koše a už si to ke mně nikdy nedovolil, jsme spolu i o 13 let později.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30804 příspěvků 03.08.19 13:01
@Anonymní píše:

Ach ten češtin. Tak ještě jednou a bez překlepů a hrubek.To se nedá číst.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama