Už nemůžu ve vztahu dál..

Anonymní
28.4.20 22:16

Uz nemuzu ve vztahu dal.....

Holky dnes nemel synek svuj den a tatku vecer nevital s otevrenou naruci…byl za cely den unaveny..a nebyl na tatku tak natesen jakonkazdy den..kdy je mu vzacny, kdyz prijede z prace…koukala jsem s nim a s malym a slunecnou…kde byl ten proces s rypajici babickou, ktera ockovala deti tatkovi…
Uprosted filmu mi partner sdelil..ze jsem.ho urcite naockovala proti nemu, ze je syn 4 roky odtazity a zacal mi vycitat nesmysli…bohuzel nic z toho neni pravda. Malickej usnul..ja se ptala naky.mel.den…a on mi zacal sproste a hnusne nadavat do s..vi n čarodejnickych…do krav…ze si se.mnou nic povidat nechce…odhodil mi na komodu;-((ja mu to vratila…bylo to osklivy..nastesti malej nic nevidel…nikdy se to nestalo…nepije, nekouri..ale ve sve podstate me nenavidi za vsechny moje uspechy.;-(((byl by to pro Vas definitivni konec???ja se s tou s vi ni a kravou caro dejnickou nepoperu:-(((((brecim a je mi to strasne lito.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11072
28.4.20 22:20

A jsi si jistá, že to bylo poprvé :roll: nebo jsi to doteď jen přehlížela a omlouvala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
28.4.20 22:20

Copak ty slova, ale to násilí bych nedala a hned to ukončila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
28.4.20 22:40

Z nejakeho duvodu mu v palici rupnout muselo, neco za tim byt musi.Ale pripada mi, ze tech problemu mate vic, ze uz neco probehlo, kdyz pises, ze ti zavidi nejake uspechy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 23:03

Holky takova ataka byla poprve:-(((vztah idealni neni a nebyl..
Byl dnes hodne vulgarni…jen opravdu proto, ze syn k nemu nechtel jit…a byl spise u me…a pak videl. slunecnou…a dal si dohromady sve myslenky a jeho uvahy a predstavy a bylo to..kolikrat se stalo, ze si ve sve mysli vybajil nejakou teorii…a do krve by se hadal ze to tak je…i kdyz to bylo uplne jinak…Ja ale nemela pak silu mu tu svoji teorii vyvracet…tak jsem byla sticha…po dnesni jeho reakci…jsem si uvedomila jak moc me. nenavidi…ten podton…to bylo strasny…brrrrr
:nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
4024
29.4.20 03:33

Přítel evidentně není psychicky v pořádku. A ano, byl by to pro mě definitivní konec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1219
29.4.20 06:36

Že jednání tvého protějšku ovlivňuje postava ze seriálu je samo o sobě vypovídající… snad nezačne chovat kozy v obýváku :mrgreen: některé seriály raději nesledujte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
455
29.4.20 07:17

Hele a nejsi náhodou už 9 let rozvedená?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.20 08:18

Nejsem..proc se ptas??;-((

• Citovat
  • Nahlásit
455
29.4.20 09:22

Že v diskuzi ze včera to píšeš :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
455
29.4.20 09:24
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101580
29.4.20 09:25
@Madohovoho píše: Že v diskuzi ze včera to píšeš :mrgreen:

Asi si pleteš anonymy. Každý zakládající anonym má tulipán.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
455
29.4.20 09:29

@Anna766 já tu žádný tulipán nemám :think: jen tučně napsaný smazaný anonym :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.20 09:57

@Madohovoho nene to nejsem ja;-)

• Citovat
  • Nahlásit
24395
29.4.20 10:01

Blbne oznaceni anonymu uz od vcerejska. Vsichni ted vypadaji stejne -vytucneny cerny smazany anonym.To se opravi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat