Už nevím jak jeho slova chápat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 20:33
Už nevím jak jeho slova chápat

Ahojky. V první řadě prosím o anynonynitu…Už nevím jak reagovat na partnerovi vtípky. Dneska jsme se viděli, chtěl se vidět i zítra. Ale už mám jiný program a tak jsem odmítla… Chtěl vyrazit do Zoo.

A teď mi od něj přišla zpráva: nechceš jet na myvaly a opice…jsi ošklivý káčátko.

A já už opravdu nevím jak reagovat a co napsat???
Osobně si tyhle jeho vtípky(?)už beru osobně a začínám si myslet, že jde o prachsproste rypani8o :?

H. H

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mrav
Nadpozemská drbna 28916 příspěvků 07.06.19 20:38

Dělá si z tebe srandu a ty to bereš moc vážně. Zkus mu taky vtipem odpovědět. :mavam:

Uživatel je onlineKfětoslava
Závislačka 2723 příspěvků 07.06.19 20:39

Pokud jsi na jeho „vtípky“ alergická již v době chození, pak se rozejděte. Prachsprosté rýpání si představuju jinak

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 20:39

@mrav Nevím už jak :?. Nemám své dny v poslední době… Starosti nad hlavu

ivculka
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 07.06.19 20:40

Já bych se tomu zasmála a šla s ním do zoo :) Pochopila bych to tak, že zkouší jestli sis to nerozmyslela a nazval tě "osklivym kacatkem " jako že jsi ošklivá, že s ním nejdeš :nevim:

mrav
Nadpozemská drbna 28916 příspěvků 07.06.19 20:41
@Anonymní píše:
@mrav Nevím už jak :?. Nemám své dny v poslední době… Starosti nad hlavu

Bavíte se o tom? Mohl by ti nějak pomoct?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 20:45

@mrav Bavíme. Snažil se mi pomoct, ale sám ví, že u nás na okrese je to s práci hodně zlé… Nechci to prosím tě rozebírat, takhle toho mám nad hlavu. Jsem 5 měsíců doma 8o :,( :(

Tableta
Kelišová 5163 příspěvků 07.06.19 20:50

Miluju hrátky se slovy, mě by to určitě pobavilo. My říkáme škaredá ve smyslu protivná, takže tohle by mě neurazilo :) Výryp to bude, ale neškodnej, laškovní. Pokud ti to vadí, tak se s ním rozejdi. Tento styl humoru buď máš, nebo toleruješ. Pokud ani jedno, tak si na něj určitě nezvykneš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 20:53

Nemám tušení co mu odpovědět. Poradíte prosím??

Dneska mi nevyšel několikátý pohovor během měsíce. Nemám slov. Málo míst, hodně lidí. Nehelde na to, že nějaká místa se i z ničeho nic zrušily… Nechci to rozebírat

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9094 příspěvků 07.06.19 20:54

Tak urazit by me to neurazilo, ale smysl pro humor mam jiny. Coz je ovsem zasadni partnersky problem :think: :D

ivculka
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 07.06.19 20:57

Tak třeba ti chtěl udělat radost, vytáhnout tě ven, rozveselit tě…tak mu napiš, že ošklivý kacatko už není ošklivý a že ráda půjdeš

Niki Ku
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 07.06.19 21:00

Nazval tě ošklivou, jakože s ním nejdeš.

Mart81
Kelišová 5096 příspěvků 07.06.19 21:08
@Anonymní píše:
@mrav Nevím už jak :?. Nemám své dny v poslední době… Starosti nad hlavu

Bojím se, že by tě tam odchytili a zavřeli do klece mezi opičáky. ;)

A pak buď s ním běžte (z ošklivého kačátka bude labuť) nebo ne.

Případně pokud mu chcete místo Zoo nabídnout alternativu, tak to můžete směrovat ke konverzaci ve stylu, že vy jste si ho odchytila první, tak ho teď nenecháte Zoo, když si ho můžete doma ochočit / vycvičit i sama… pokud to chcete jet tímto směrem…

případně, zda bude opičák na káčátko hodný, že co jste slyšela, tak opičáci myslí jen na samé úchylné věci… a k tomu mu můžete poslat třeba odkaz na Youtube s nestydatou opicí svlékající turistku. :)

Není to nic extra (úroveň školky ve vzájemných provokacích a vtipkování), ale pravděpodobně by byl rád i za toto. To musíte posoudit vy. ;)

Uživatel je onlineAzeretereza
Závislačka 2827 příspěvků 07.06.19 21:25

Leze ti to na mozek, protože jsi dlouho doma, taky jsem to tak měla, a jen po měsíci :kytka: srovná se to, až půjdeš zase do práce. A ne, mě by to neurazilo, nejsem vztahovacna, taky si myslím, že myslel oskliva ve smyslu že nejdeš. Naopak to napsal tak hezky mile.

Janli
Echt Kelišová 8858 příspěvků 07.06.19 21:32

Hele, chápu, že pokud je to často, tak to leze na nervy… Napiš mu: Ne, díky. Dneska mi už jeden blboun nejapný stačil… navíc sis asi spletl telefon, jinak nechápu, proč mi říkáš, že jsem ošklivá…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama