Už nevím, jak svádět manžela

Anonymní
10.5.20 14:47

Už nevím, jak svádět manžela

Jsem s manželem skoro 9 let, máme roční dceru. Co se narodila dcera, měli jsme sex jen 7× :oops:. Máme teď velkou krizi a nejde nám se vrátit do normálního sexuálního života. Muž mi řekl, že už nemá na sex se mnou nějak chuť, že ho neumím svádět…že je náš sex stereotypní, predvidatelny…je pravda, že když se mě snažil svádět, tak se mi třeba nechtělo, měla jsem od porodu taky gyn. potize, takže sex i proto byl nic moc…jenže teď se už pár dní snažím ho nějak svést a jak se do toho nutim, tká to ze mě citi a vadí mu to. Můj dotaz je takový…co mám udělat, aby na mě zase můj muž začal mít chuť? Jak se sama mám v hlavě přepnout a cítit se zase sexy…situace doma začíná být neúnosná. Bojím se, že budeme muset jít od sebe.. je to hodně blbý dotaz, ale jak svadite doma své muže? Promiňte mi to…vím, že je to hodně intimni. Muž mi vytkl, že sex vždy začnu tak, že je orální sex a pak nějaký chvilkový upocený sex. On už mi řekl tolik věcí, že i já mám z toho v hlavě bloky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

760
10.5.20 14:58

Mate malé ditko.mate možnost Hlidani? ono občas není vhodné na to tlačit a je lepší počkat než na to bude chuť. nemusi to vždy skončit sexem.je možné si otevřít aspoň vinko k filmu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5149
10.5.20 15:00

Jestli se tě snaží urážet tak, aby jsi po něm nic nechtěla, tak si představ, že s ním po tom všem něco máš. Opravdu o to stojíš?
Nevetřou se ti myšlenky, že to dělá proto, aby měl pokoj?
Já si myslím, že budete muset jít od sebe. Dej se dohromady, ať k něčemu vypadáš a uprav si volný čas, abys měla pravidelně pro sebe. Bude to potřeba do budoucna, aby mohl hlídat dítě.

Tvůj muž má podle mě jinou ženu, se kterou to je jiné a on se vracet nechce.
Nedoprosuj se. Taky bys neměla mít jateční váhu, to bohužel může mít takový vliv, že on nemůže i kdyby chtěl.
Mně dost zaráží pohled na mladé ženy. Neuvěřitelně narostl počet morbidně obézních po jednom dítěti.
Ty o svém vzhledu nepíšeš, ale je to strašně brzy, aby o tebe až tak ztratil zájem, tak z toho předpokládám, že došlo k nějaké výrazné změně. Anebo není na holky a snažil se někde získat dítě a už mu o nic dalšího nejde. Však jich je min. 4%, to není málo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.5.20 15:00

Já nevím, u nás je to tak nějak přirozené. Sedíme třeba u televize, přítulím se k němu a končí to sexem :) Nebo třeba vařím, manžel přijde, zezadu mě obejme, začneme se líbat atak.. Nebo se začneme mazlit v posteli. Prostě je to takový nenucený.

• Nahlásit
  • Citovat
129
10.5.20 15:01
@Anonymní píše:
Jsem s manželem skoro 9 let, máme roční dceru. Co se narodila dcera, měli jsme sex jen 7× :oops:. Máme teď velkou krizi a nejde nám se vrátit do normálního sexuálního života. Muž mi řekl, že už nemá na sex se mnou nějak chuť, že ho neumím svádět…že je náš sex stereotypní, predvidatelny…je pravda, že když se mě snažil svádět, tak se mi třeba nechtělo, měla jsem od porodu taky gyn. potize, takže sex i proto byl nic moc…jenže teď se už pár dní snažím ho nějak svést a jak se do toho nutim, tká to ze mě citi a vadí mu to. Můj dotaz je takový…co mám udělat, aby na mě zase můj muž začal mít chuť? Jak se sama mám v hlavě přepnout a cítit se zase sexy…situace doma začíná být neúnosná. Bojím se, že budeme muset jít od sebe.. je to hodně blbý dotaz, ale jak svadite doma své muže? Promiňte mi to…vím, že je to hodně intimni. Muž mi vytkl, že sex vždy začnu tak, že je orální sex a pak nějaký chvilkový upocený sex. On už mi řekl tolik věcí, že i já mám z toho v hlavě bloky.

Vy dva přestaňte řešit sex a začněte řešit manželskou krizi. Chlap na tebe valí obvinění, že ho neumíš svádět, žes po porodu z objektivních důvodů nebyla hned schopná být nadržená samička, “řekl ti tolik věcí, že máš v hlavě bloky” a ty se nás tu ptáš, jak samu sebe nejlépe znásilnit do role sexy samice, aby tě milostpán ráčil chtít ojet?

Sex bude fungovat, až zase bude fungovat láska a intimita mezi vámi. Do té doby i kdybys tančila kankán oděna pouze v rudých flitrech a točila u toho kozama každou jiným směrem, bude to akorát “upocená křečovitá snaha.”

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.5.20 15:04

Přesně tak, jak píšou holky nademnou. Vy máte hlavně problém ve vztahu jako takovém. To je potřeba řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
5149
10.5.20 15:05

Jenomže i kdyby se dali dohromady, tak jí bude v hlavě znít to, co už jí hnusneho sdělil. Ono záleží na tom, co z něj lezlo. Přes některé věci nemá smysl se snažit přenést, jsou věci, co se neodpouští.
To si musí zakladatelka zvážit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6025
10.5.20 15:05

Tohohle bych nesváděla, nestál by mi za to se takhe ponižovat a za následný nulový sebevědomí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.5.20 15:06
@Tableta píše:
Tohohle bych nesváděla, nestál by mi za to se takhe ponižovat a za následný nulový sebevědomí.

Taky pravda. Neumím si představit, že by se ke mně můj muž takto choval.

• Nahlásit
  • Citovat
52871
10.5.20 15:08
@Anonymní píše:
Jsem s manželem skoro 9 let, máme roční dceru. Co se narodila dcera, měli jsme sex jen 7× :oops:. Máme teď velkou krizi a nejde nám se vrátit do normálního sexuálního života. Muž mi řekl, že už nemá na sex se mnou nějak chuť, že ho neumím svádět…že je náš sex stereotypní, predvidatelny…je pravda, že když se mě snažil svádět, tak se mi třeba nechtělo, měla jsem od porodu taky gyn. potize, takže sex i proto byl nic moc…jenže teď se už pár dní snažím ho nějak svést a jak se do toho nutim, tká to ze mě citi a vadí mu to. Můj dotaz je takový…co mám udělat, aby na mě zase můj muž začal mít chuť? Jak se sama mám v hlavě přepnout a cítit se zase sexy…situace doma začíná být neúnosná. Bojím se, že budeme muset jít od sebe.. je to hodně blbý dotaz, ale jak svadite doma své muže? Promiňte mi to…vím, že je to hodně intimni. Muž mi vytkl, že sex vždy začnu tak, že je orální sex a pak nějaký chvilkový upocený sex. On už mi řekl tolik věcí, že i já mám z toho v hlavě bloky.

A jak se svádí muž ve vztahu?
Proč tedy nezačne on?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52871
10.5.20 15:11
@Anonymní píše:
Já nevím, u nás je to tak nějak přirozené. Sedíme třeba u televize, přítulím se k němu a končí to sexem :) Nebo třeba vařím, manžel přijde, zezadu mě obejme, začneme se líbat atak.. Nebo se začneme mazlit v posteli. Prostě je to takový nenucený.

U nás taky, fakt nevím co to je za proceduru to svádění?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3158
10.5.20 15:19

Musi te zacit znova milovat, vazit si te a neponizovat te. Sex je zastupny problem, pokud ti rika to co ti rika, tak je spatne neco ve vztahu jako takovem. Ovsem to musi on sam chtit, ty se neponizuj. Nemuze mit bokovku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15735
10.5.20 15:20
@Venetia píše:
U nás taky, fakt nevím co to je za proceduru to svádění?

Taky nevím. Asi jsem nějaká zaostalá. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9054
10.5.20 15:24

Víš jak ho nejlip svedes, nacancas se, vezmeš si hezky spodní prádlo, podvazky, sukýnku a… Vyrazis na večeři s bejvalym kolegou :lol: uvidíš, jak bude nazhavenej :D ještě se mu po upocenym sexu bude stýskat :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7215
10.5.20 15:25

No já ti nevím, ale pokud tě chlap víceméně uráží, že sex s tebou je stereo a furt děláš to samý, tak by se mi do jeho svádění zrovna moc nechtělo a taky bych nebyla zrovna přirozená. Proč tě nesvede on, když je v sexu takový přeborník? To, žes ho po porodu odmítla kvůli zdravotním potížím mi přijde normální. Nebo tys ho nějak pravidelně odmítala dlouhodobě, i když se vážně snažil? Ať je to jakkoliv, nenutila bych se, v téhle situaci by to mohlo být ještě horší, škrobené, křečovité… Asi bych se spíš zaměřila na pohodu mezi vámi dvěma, zkusila vyřešit, proč máš obavy, že půjdete od sebe… a ten sex buď přijde sám nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama