Už nevím kudy kam s antikoncepcí. Připadám nepoužitelně :-)

60
25.9.19 11:55

Už nevím kudy kam s antikoncepcí. Připadám nepoužitelně :-)

Ahojte. Můj problém je následující. Mám velmi velmi bolestivou ovulaci (a to nejsem, co se bolesti týče žádná srajda) poté od ovu do MS vždy nateču o 5-6kg, které po menstruaci zase spadnou. O PMS ani nemluvně - akné, nálady, bolesti. Nemám naštěstí žádné zdravorní problémy a MS mám jak hodinky. Mám 2 děti, takže ani další neplánuji. Zkoušela jsem kontryhel, pupalku - jedla jsem 2 roky, různé bylinky v kapkách. Nic. Až na pupalku, která měla vliv hlavně spíše na pleť a vlasy.. Takže jsem se už poněkolikáté za poslední 2r rozjodla pro antikoncepci a teda připadá mi to z deště pod okap. Pokaždé něco. Teď jsem dojedla první plátko Lindynette, ve kterou jsem doufala, protože jsem ji jedla před 8lety. Od 14tabletky mě děsně bolí prsa, nic mi nechutná, jakoby žuludek navodě, jsem hrozně unevená.. Já, která jsem běžně jak triskomyš…Je to moje 4tá antina za poslední 2 roky. Už jsem měla femoden, sidretu, sidretellu… Vše děs po 2 měsících jsem to utla (otékaly mi nohy, migrény, zvracení) zas za půl roku zkusila jinou, kdy jsem byla pro změnu hotová z těch svých stavů z běžněho cyklu.. Ach jo. Je tu někdo na tom podobně? Jak to řešíte? Pokračovat v té antině dál.. Fakt se to zlepší po 3měsících? Děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

810
25.9.19 11:59

@Cibota
A co si nechat vaječníky odstranit..? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
25.9.19 12:02
@Zwetta píše:
@Cibota
A co si nechat vaječníky odstranit..? :think:

Já nad tím vážně uvažovala při druhém císaři. Ale prý je to jak umělý přechod a docela mě ty následky vyděsily. Je mi 32. Zaťím si to nechavám jako poslední možnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.9.19 12:11

A co hormonální tělísko nebo kroužek (Nuvaring)?
Očividně ti běžná orální hormonální antikoncepce nedělá moc dobře… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.9.19 12:12

Vasketomii pro partnera? Už další mimino nechcete tak není co řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
25.9.19 12:15

@KalamityJohn to neřeší můj problém. To můžem pouuívat kondom. Já antinu jím abych se zbavila svých běžných problémů spojených s ovu a PMS. :-) uvítám radu nacokoliv. Hormonální cvičení, šamana.. Co já vím :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.9.19 12:18

Hormonální tělísko bych na Tvém místě hodně zvažovala. Nechala jsem si ho před dvěma lety zavést jako řešení svých problémů s cyklem. Po zavedení jsem před menstruací zadržovala vodu, po menstruaci mi sice váha klesla, ale ne všechno, co jsem před menstruací přibrala, takže každý měsíc o cca kilo navíc. Poté, co mi menstruace přestala úplně, jsem už jenom přibírala. Takže jsem si Mirenu nechala vyndat. A to ani nezmiňuju konstantní výtok, na který nic nepomáhalo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9006
25.9.19 12:23
@Zwetta píše:
@Cibota
A co si nechat vaječníky odstranit..? :think:

To v zadnem pripade 8o

@Cibota Nechal ti Dr. zmerit hladinu hormonu? Jak jsi na tom? Treba ji potrebujes vyrovnat, ne jen nasadit beznou HA :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21470
25.9.19 12:28

@Cibota

Mně pomohl Sarapis mensis a kotvičník v kapkách.

Někomu pomáhá Gynex anebo ještě zkusit cvičit hormonální jogu.

Jinak vím, o čem píšeš, mám napsanou bouřlivou ovulaci v kartě, není to jednoduché, ale hlavně když je člověk zdravý, já jsem měla už dvakrát problémy s cystou, naštěstí pak sama zmizela a to teprve byl mazec… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
25.9.19 12:45
@cecetka píše:
To v zadnem pripade 8o@Cibota Nechal ti Dr. zmerit hladinu hormonu? Jak jsi na tom? Treba ji potrebujes vyrovnat, ne jen nasadit beznou HA :nevim:

Ksysi. Ale mohla bych mu říct, ať to udělá zas po těch 2 těhu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jessie_james
1.10.19 22:48
@Cibota píše:
@KalamityJohn to neřeší můj problém. To můžem pouuívat kondom. Já antinu jím abych se zbavila svých běžných problémů spojených s ovu a PMS. :-) uvítám radu nacokoliv. Hormonální cvičení, šamana.. Co já vím :-D

Hematologa a odborníka na štítnou žlázu. Hematolog může udělat testy, které se běžně nedělají, to samé endokrinolog. můj názor je, že zakopaný pes je v hormonech - ale v jakých nevím.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama