Už nezvládám být těhotná

Anonymní
2.12.19 14:04

Už nezvládám být těhotná

Ahoj asi jsem divná a moc hysterická, nejspíš, ale už to nezvladam fyzicky ani psychicky. Jsem prvorodička a všechny moje představy načtené o těhotenství selhali. Pro vyvolání jsem zkoušela úplně všechno, ale marný. Jsem teď ve 42 týdnu a fakt jsem totálně vyčerpaná. Nemůžu spát skoro vůbec spát a všechno mě bolí, moje nohy mě pomalu ani neposlouchají, kyčle a stydké kosti skuhrají a v leže si ani neodpocinu, pořád musím hledat polohy nebo mě to a to bolí a poslední dobou mě strašně pálí zaha a za krkem a ani ty prášky nepomůžou, v noci mě to vzbudí a zase zaspat mi kolikrát ani nejde. Jsem unavená a bez nálady, ale prostě neusnu, protože nenajdu ani vhodnou polohu. Už je to zoufalství. Pořád čekám a čekám, ale nic se neděje a už jsem z toho celkem neklidná, pořád řeším proč to nejde. Mám sice termín vyvolání za 3 dny, ale zda se mi to jako věčnost. A k tomu mám z toho umělého vyvolání strach a také z toho, že tam půjdu totálně vyčerpaná. Moje břicho je už přímo obrovský. Mám pocit, že uz to nevydržím ani den, už ani ty kopance mě nebaví jak to kolikrát zabolí :,( na mimo se těším, ale břicho už nesnáším.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

8249
2.12.19 14:09

Vydržela jsi to 9 měsíců a 3 dny ti dělají problém? :think: 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.19 14:09

Zkus si dat dve decky vina :palec: mozna ti to pomuze :nevim: nejlepe v teple vanne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
237
2.12.19 14:10

Vím přesně, jak ti je. Rodila jsem 10 dnů po termínu, mně teda pomohl Hamilton - rozrodila jsem se po něm den předtím, než jsem měla jít na vyvolání. Ale toho už ti předpokládám dělali? Ty dny ke konci byly nekonečný. Mně trochu pomohlo říkat si, že mě tak prcek učí trpělivosti, kterou pak budu jako máma potřebovat. Říkej si, že jsi silná žena, to dáš! :mrgreen: Vydržela jsi 9 měsíců a teď už je to tak strašně blízko, nejdýl za pár dnů už to bude za tebou. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
2.12.19 14:11

Neboj, brzo to skonci a pri porodu ti pomuze, myslet na to, jak je super, ze uz to za chvili vsechno skonci a jaka to bude uleva :-). Miminku je v brisku dobre no, chapu te, ja rodila jen 40+ 2 a stejne uz to bylo peklo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
891
2.12.19 14:11

Prošly jsme si tím všechny. Některé jsme k tomu měly i další děti doma a musely fungovat na 100%. Co se třeba přestat tak litovat? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 14:12

@Makca87 nevím no, prostě mám pocit že to už nevydržím ani den. Kdyby jsem věděla proč to tak cítím a proč jsem tak zoufalá asi by jsem to nerozebirala.

• Nahlásit
  • Citovat
11920
2.12.19 14:12

Vítej v klubu, tahle zažívá v devátým měsíci prakticky každá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2322
2.12.19 14:15

Ta vycerpanost teprve přijde, po narození. Nebudeš spát X měsíců. Teď si dej vanu, sklenku vína, otevři si knížku a relaxuj ;) ;) zbytečně se nervujes. Ven půjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 14:15

@Yasmina21 Že máš i další děti není můj problém. Sice nemám děti, ale na starosti také dost věcí. A litovani se vypadá teda jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.12.19 14:17

Vlastně mi bylo ještě nedávno fakt dobře. Až poslední týden mi začali takový stavy únavy fyzické i duševní.

• Nahlásit
  • Citovat
5070
2.12.19 14:18

@Yasmina21 Dobra rada… :potlesk: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5070
2.12.19 14:18

@Janli Přesně tak…ma to tak většina. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
891
2.12.19 14:19
@Anonymní píše:
@Yasmina21 Že máš i další děti není můj problém. Sice nemám děti, ale na starosti také dost věcí. A litovani se vypadá teda jinak.
:) Můj problém zase není tvé těhotenství. Co jako čekáš za rady? Jednou jsi do toho šla, tak to ber tak, jak to je. Nejsi jediná. :zed: :roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 14:19

@marra2 Unavená nemůžu relaxovat. Víno nepiju, spíš jen přežívám. Nic mě nebaví. Jsem asi fakt hrozná, ale nevím proč se mi tohle děje.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama