Už nezvládám syna

Anonymní
9.8.20 12:05

Už nezvládám syna

Zdravím,
Už nezvládám situaci se synem, potřebuju se z toho aspoň vypsat. Syn si před 3 roky našel přítelkyní, nebyla mi moc sympatická. Ale řekla jsem si že je syn dospělý a ať si o svém životě rozhoduje sám. Vzali se po 6 měsících, to už jsem svůj názor řekla. Ale syn řekl že jí miluje a že sní bude napořád. Syn se zdál být šťastný, ale před rokem ho žačala manželka podvádět na každém kroku. Celé město má ze syna srandu, on se trápí a trápím se i já. Ale syn jí stále miluje, a odmítá se sní rozvést. Každý den brečí, zanedbává se. Teď jak byla ta karanténa, tak jeho manželka byla u jednoho svého milence. Syn jí každý den volal a prosil jí aby se vrátila. Mně to štvalo a štve, chová se jak blbéc. Jeho otec se sním přestal bavít, i když mu říkám že je to jeho syn a že by se tak neměl chovát. Tak mně manžel stejně neposlouchá, jeho bratr se sním taky moc nebaví. Příští týden má babička oslavu narozenin, syn si chtěl vzít manželku. Ale nikdo jí tam nechce, tak nejde ani syn. Celá tahle situace, nám vlastně rozbila rodinu. A já nevím co dělat, se synem není řeč, pořád říká že manželku moc miluje. Přemýšlím jestli jsem někde neudělala ve výchově chybu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2628
9.8.20 12:15

Asi neuděláš nic, dokud on nepřijde na to, že ta holka za to nestojí. Asi to bude takový trpitel, že mu ani nevadí, že ho podvádí a že má všude ostudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 12:19

@reny14 ano já vím že asi neudělám nic, synovi to vadí ale řeší to jen tak že manželku prosí a kupuje jí dárky.

• Citovat
  • Nahlásit
5377
9.8.20 12:26

Syn je hodně velkéj trouba, ale tím, že mu budete zakazovat vodit k vám manželku na oslavy se nic nevyřeší. Naopak se od vás syn úplně distancuje a zůstane mu jen jeho blbá manželka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
399
9.8.20 12:26

Obavam se, ze tady to nema reseni. Syn je zrejme ten typ muze ( neco ve mne se brani napsat „chlapa“), ktery se sebou necha jeste dlouho orat.
Ignoruje skutecnost, ze ztratil respekt nejen sveho okoli, ale i respekt otce i bratra. A zda se, ze to i presto resit nebude… darecky a premlouvani opravdu nejsou reseni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
399
9.8.20 12:28
@Anonymní píše:
Přemýšlím jestli jsem někde neudělala ve výchově chybu.

Nemyslim, ze pricinou je chyba ve vychove.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 12:28

@Alušáček já jsem mu to nezakázala, to zbytek rodiny. Já jím říká že byse k němu tak neměli chovát, ale nikdo mně neposlouchá.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 12:32

@carsin řešení to asi vážně nemá, ale mně to celé hodně trápí.

• Citovat
  • Nahlásit
399
9.8.20 12:35
@Anonymní píše:
@carsin řešení to asi vážně nemá, ale mně to celé hodně trápí.

Hodne stesti. Snad to dobre dopadne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 12:36

@carsin děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
2882
9.8.20 12:36
@carsin píše:
Nemyslim, ze pricinou je chyba ve vychove.

A co myslis že je příčinou? dominantní matka a proto je syn podpantoflak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2882
9.8.20 12:38

Zakladatelko, když bude mít manžela jistého, nebude mít potřebu se vracet…

Kolik je synovi let a měl předtím nějaké vztahy?

Chtělo by mu vysvětlit, že se musí udělat vzácnější… nejlépe viden s nějakou další „kostí“… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 12:42

@Kralikcek 26,předtím měl dva vztahy. Ať mu řeknu cokoliv, tak mně stejně neposlouchá.

• Citovat
  • Nahlásit
4807
9.8.20 12:43

Chyba ve výchově to nebude. Prostě je blbej.. Neuděláš stim nic. Hlavně ať si s ní neudělá dítě, ať ještě nevychovává a nezivi nedejboze cizí dítě. Musí si na to přijít sám, třeba potká někoho lepšího, a půjde to snaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2882
9.8.20 12:56
@Anonymní píše:
@Kralikcek 26,předtím měl dva vztahy. Ať mu řeknu cokoliv, tak mně stejně neposlouchá.

Tak on předně má poslouchat už sebe a ani ne matku a ani ne manželku…
Do práce chodí? má kroužky? může potkat někde někoho dalšího? přijít na jiné myšlenky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama