Už pět dní zvrací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

emimka20
Kecalka 316 příspěvků 06.05.18 16:13
už pět dní zvrací

Ahoj. Holky syn (2) už pět dní zvrací, má průjem. Dva dny měl i teplotu kolem 38,5. S doktorem jsem komunikovala a říkal dietu a teplotu srazet. Včera jsme byli na pohotovosti protože už jsem byla fakt zoufalá. Kluk co vypije to vyzvrací, o jídle ani nemluvím. Viditelně zhubnul za těch pět dní. Hrozný průjem. Na pohotovosti mi řekli že je v pohodě, že to nebude infekční, nevím jak to poznal. Udělal výtěr a že prý ve středu si mám zavolat pro výsledky. Mám mu dávat něco an průjem a kinedril. Ani jedno nezabírá. Malej se už bojí pít protože po každém pití zvrací. Řekněte mi, plaším nebo je ta moje starost oprávněná? Já nevím..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 06.05.18 16:17

No, já má dítě ještě malinké, ale řekla bych je se bojíš oprávněně. Infekční to možná nebude, ale aby nebyl malej dehydrovanej. Řeklas jim, že vyblije vše, co vypije?

marka123
Kecalka 460 příspěvků 06.05.18 16:17

Prijde mi to uz dost dlouho, kupte aspon kuliska na doplneni mineralu, jinak pit studene a po douskach, jestli ma dva roky, tak nechapu, ze to berou tak na lehkou vahu, bala bych se dehydratace

Lychee13
Závislačka 2957 příspěvků 06.05.18 16:17
@emimka20 píše:
Ahoj. Holky syn (2) už pět dní zvrací, má průjem. Dva dny měl i teplotu kolem 38,5. S doktorem jsem komunikovala a říkal dietu a teplotu srazet. Včera jsme byli na pohotovosti protože už jsem byla fakt zoufalá. Kluk co vypije to vyzvrací, o jídle ani nemluvím. Viditelně zhubnul za těch pět dní. Hrozný průjem. Na pohotovosti mi řekli že je v pohodě, že to nebude infekční, nevím jak to poznal. Udělal výtěr a že prý ve středu si mám zavolat pro výsledky. Mám mu dávat něco an průjem a kinedril. Ani jedno nezabírá. Malej se už bojí pít protože po každém pití zvrací. Řekněte mi, plaším nebo je ta moje starost oprávněná? Já nevím..

Na průjem vždy zabral Endiaron. A pití jen po lžičkách, klidně co minutu.

emimka20
Kecalka 316 příspěvků 06.05.18 16:18

@lalaláček ano, doktor řekl že zavodněnej je dobře. Že dehydrovany není no..

Conulka
Závislačka 3679 příspěvků 06.05.18 16:19

Cucat kostky ledu, po lžičkách studenou colu - já vím, že je to nestandardní řešení, ale doplní mu to energii, bude mít trochu tekutin, který nevyzvrátí, ať se nedopracujete na kapačky kvůli dehydrataci, zapomeň na vodu - je strašně těžká na podrážděný žaludek, radši tu kolu nebo vlažný černý čaj, hroznový cukr na cucání

až se zklidní žaludek, tak den starý rohlík nebo suchou rýži

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 06.05.18 16:19

Koukám, že píšu jako hotentot. Já jsem sama měla jedou takový stav a pomohl mi silný černý čaj, po lžičkách.

luci.no
Kecalka 254 příspěvků 06.05.18 16:21

Bála bych se dehydratace. Co mu místo pití zkusit dát kostku ledu?

emimka20
Kecalka 316 příspěvků 06.05.18 16:36

@luci.no @Conulka @Lychee13 cucat neumí. Jinak pití mu dávám po lžičkách. Kolu už jsem taky zkoušela, nic. No a černý čaj mu dávám prakticky pořád. Vychlazený, z mrazáku jak mi řekl doktor, že to má být až tříšť. Endiaron dávám a nic. Pořád pláče že chce pití a já mu dávám po lžičkách, takže se prostě nenapije. Už mi tu z toho hrabe. Doktorovi jsem tohle všechno včera říkala. Malej už se sotva udrží na nohou, opravdu hubne a všichni mi říkají že to je v pohodě. Brečí že má žízeň a dá si jednu lžičku a pak zase že nechce že bude blinkat.

luci.no
Kecalka 254 příspěvků 06.05.18 16:40

@emimka20 to vážně 5 dní nepil a doktoři to neřeší? Zkus jinou pohotovost.

zaharra
Kecalka 103 příspěvků 6 inzerátů 06.05.18 16:40

A čůrá? Pokud má plinky tak minimálně 3 musí mít počůrané.

zaharra
Kecalka 103 příspěvků 6 inzerátů 06.05.18 16:43
@luci.no píše:
@emimka20 to vážně 5 dní nepil a doktoři to neřeší? Zkus jinou pohotovost.

A též bych zkusila jinou pohotovost.

Luren
Kecalka 125 příspěvků 06.05.18 16:54

Zažila jsem s malym to samé, ale jednání lékařů bylo tedy úplně jine! okamžitě hospitalizace všechna možná vyšetření a nakonec diagnóza kawasakiho nemoc snad to u vas nic neni a budete v pořádku

emimka20
Kecalka 316 příspěvků 06.05.18 17:00

@zaharra čůrá, ani já bych neřekla že je dehydrovaný. Ale i tak mi to příjde už dost dlouhé, pět dní je hodně. On občas něco vypije, ale pak se třeba po dvou lzickach poblinká a toho je daleko víc než co zrovna vypil. Tak ale něco se asi stihne vstřebat.. spíš mě zajímalo jestli někdo u dětí takhle dlouhe zvracení a průjem zažil.. jiná pohotovost mě napadla taky, ale bydlíme u benešova a do prahy se nemám jak dostat.

emimka20
Kecalka 316 příspěvků 06.05.18 17:02

@Luren on jen zvrací a má ten průjem. Ta teplota už přešla, kdyby nebyl už tak slabý tak se vsadím že je úplně na pohodu a lítá tady. Ale pět dní skoro nic nejedl..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Že by slavila? Brodská šla do auta bosa a s oporou, copak si provedla?

Stačila vteřina nepozornosti a neštěstí bylo na světě. Herečka Tereza Brodská... číst dále >

Svatba podle šaríe: Muž se zpozdil s platbou za nevěstu, za 15 minut byl rozvod!

Rozvody jsou v dnešní době bohužel běžnou záležitostí. Aby ale manželský... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama