Už přes hodinu mi teče krev z nosu

3040
3.3.11 10:10

Už přes hodinu mi teče krev z nosu - pomoooc!!

Ahoj holky, vstala jsem, nic zvláštního jsem nedělala a najednou mi začala téct krev z nosu. Nepřestávalo to, tak jsem začala chladit, hlavu v předklonu a kapesník u nosu. Kapesníky došli, tak jsem si tam narvala tampon (jen na krajíček, aby se nepřilepil - auu). No a stále valí. Už je to hodina. Nijak zvlášť na to netrpím, nebrala jsem žádné léky - prostě nic neobvyklého. Nemáte nějakou radu, jak to zastavit? Potřebuju jít do města a takhle to nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10623
3.3.11 10:16

Jestli pořád teče, tak na nic nečekej, zavolej svýmu dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3040
3.3.11 10:17

Už jsem volala, dnes je tam jen sestra. A ta mi řekla - pořádně zaledovat. Tak leduju, ale přijde mi, že už mám omrzliny ale ludra červená pořád teče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10623
3.3.11 10:20

Tak jedině na pohotovost. Takhle dlouho že by tekla, je mi divný. Ale nejsem na to odborník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26890
3.3.11 10:21

Nakapej si na vatu citron a to strc do nosu.. To kysely mi vzdycky pomohlo a zastavilo to.. Pak leda na ORL aby ti tu zilku vypalili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3040
3.3.11 10:22

Jdu to zkusit. Nemám citron - může být citronka?

Ha, jeden jsem našla.

Příspěvek upraven 03.03.11 v 10:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10623
3.3.11 10:23

Snad jo. Držím palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26890
3.3.11 10:23

Myslim ze jo. Snad to pomuze. Mozna by sel i ocet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3040
3.3.11 10:25

Tak to tam mám strčený. Za jak dlouho by to mělo zabrat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26890
3.3.11 10:29

Tece ti to pres to? Ja jsem hodne trpela na krvaceni z nosu, i mi to na orl vypalovali a tohle mi dost casto pomohlo.. Nechala jsem to tam tak dlouho jak to slo. zkus aspon 10 minut.. Palilo to kdyz si to tam dala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
donaga
3.3.11 10:31

Já si dávám led na kořen nosu a také to zabírá. Prý pomáhá i chladit zátylek, ale u mě to nezabíralo.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
8114
3.3.11 10:32
lemaz píše:
Tak to tam mám strčený. Za jak dlouho by to mělo zabrat?

Lemaz, trpím na krvácení z nosu od dětství. Pomáhá mi ledovat kořen nosu- nejlíp, že si ho strčím pod studenou tekoucí vodu, nos zmáčknu těsně pod kořenem a ten leduji- do 10min by mělo přestat téct. Pak je dobrý si v lékárně koupit takovou „buničinu“, bu´d je to pruh, který se dá ńastříhat nebo jsou to už hotové kousky- strčíš do nosu, ono se to rozpustí a zacelí krvácení- jmenuje se Gelaspon/želatinová houba…
Ale jselti poříd teče stejně, tak jeď do nemocnice na ORL, taky mi tak jednou museli žilku „vypálit“ a byl na chvíli pokoj…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3040
3.3.11 10:32

Ne, nepálilo. Přijde mi, že ta krev valí odněkud z hlavy. Cítím, jak to protýká „trubkama“.
Ještě chvilku vydržím a pak to opatrně vyndám. A uvidíme. Ještě sem tam cítím, že to teče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3040
3.3.11 10:34

Holky, leduju jako o život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3040
3.3.11 10:38

Tak valí to pořád a přidala se pro jistotu i druhá dírka.
Jdu zavolat do nemocnice, protože se mi to přestává líbit. Valí to fakt dost.

Díky za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat