Už psychický nemůžu,co mám dělat?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
31.10.21 10:07

Už psychický nemůžu,co mám dělat?

Zdravím a omlouvám se že sem vkládám svoji otázku, spíš se teda vyzpovídat.( Nemám komu rodiče ani sourozence nemám a kamarádky se už nějak odcizili).Říkala sem si že tady je dost žen který by mi mohli poradit.Mam manžela 6let. Děti nemáme, poslední dva roky bydlíme u jeho rodičů protože prostě on nechce o vlastním bydlení slyšet..Všechno obhajuje větama typu -,,já, já já…já tu mám práci já tu mám rodinu..Jeho rodina ( tam jsme si prostě nesedli hned na začátku ale nějak kvůli němu jsme se respektovali) ale poslední půl rok už psychický nemůžu. Zacla jsem chodit po psychologovi psychiatrovi. Porad se staví na jejich stranu, když mu řeknu jak se to tady děje když není doma nevěří mi a nebo mi řekne že přehanim že oni to myslí ve srande atd ( ať jde o praní-ze peru moc, že moc svítím sami banality ale pořád to řeší jen semnou) když je on doma tak strašné se snaží semnou bavit a smát se atd kdyz on doma není tak mě ani nepozdravi. Davaji mi prostě najevo že tu nejsem vítána..Beru antidepresiva ale vůbec to nezabírá.. Pořád mi říkají že jsem blázen ale já nevím co mám dělat. Chtela bych tak moc odejít a aby šel semnou jenže on jen křičí že jak odejdu udělá mi peklo že života že sem mu dala manželský slib atd :,( co mám dělat :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
31.10.21 10:10

Ještě teda dodám že je to můj první vztah s toho hned manželství že jsem věřila že budeme šťastní atd byl a svým způsobem je to pořád ten nejlepší kluk co znám a jsem na něj strašně citové upla. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
5259
31.10.21 10:12

Jak Ti může udělat ze života peklo, když nemáte děti? Můžeš odejít hned zítra někam do pronájmu a rozvodové formality vyřídit až pak. Aspoň doufám, ze jsi do toho domu nedala moc peněz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
31.10.21 10:12

Kopni ho do p×dele… podle me se ti ulevi a psychicky se srovnas… kdyz te bude ohrozovat, pak policie… a najdi si zpatky zase kamaradky a svuj zivot… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3502
31.10.21 10:20

Odešla bych od něj a rozvedla se, tady se hodí říct " Díky Bohu, že nejsou děti " :hug: Uleví se ti, bohužel tohle není ideál. Pokud tam / aj s ním zůstaneš, tak to dobře nedopadne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11976
31.10.21 10:21

Odstěhuj se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8088
31.10.21 10:22

Hm, manžel i jeho rodina Tě v podstatě dostali do psychických stavů a k tomu, že nyní bereš antidepresiva. Proč? Proč po sobě nechá žena takto šlapat, když vidí, že v manželovi nemá zastání, jeho rodiče Tě psychicky drtí a změna v podobě vlastního bydlení není možná???
Já bych takto žít nemohla…Pokud v tomto manželství přetrváš, tvůj zdravotní stav bude ještě horší. Nenech se zastrašit výhrůžkami, že Ti zničí život. Už to samo o sobě svědčí, že v jádru je manžel mstivý člověk a ty v něm nemáš oporu.
Pokud se nechce změnit, a nechce rozvíjet společný život, asi bych jako mladá a bezdětná žena hledala štěstí jinde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23159
31.10.21 10:24

Odejdi, když nejsi šťastná. Děti nemáte, tak hurá pryč. Potom se ti psychicky uleví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.21 10:24

Já nevím prostě mi rodiče zemřeli :,( nemám nikoho snažím se pořád ale pořád je to málo :,( jsem na něm hodně závislá a on s toho asi těží :,(

• Citovat
  • Nahlásit
542
31.10.21 10:25
@Anonymní píše:
Zdravím a omlouvám se že sem vkládám svoji otázku, spíš se teda vyzpovídat.( Nemám komu rodiče ani sourozence nemám a kamarádky se už nějak odcizili).Říkala sem si že tady je dost žen který by mi mohli poradit.Mam manžela 6let. Děti nemáme, poslední dva roky bydlíme u jeho rodičů protože prostě on nechce o vlastním bydlení slyšet..Všechno obhajuje větama typu -,,já, já já…já tu mám práci já tu mám rodinu..Jeho rodina ( tam jsme si prostě nesedli hned na začátku ale nějak kvůli němu jsme se respektovali) ale poslední půl rok už psychický nemůžu. Zacla jsem chodit po psychologovi psychiatrovi. Porad se staví na jejich stranu, když mu řeknu jak se to tady děje když není doma nevěří mi a nebo mi řekne že přehanim že oni to myslí ve srande atd ( ať jde o praní-ze peru moc, že moc svítím sami banality ale pořád to řeší jen semnou) když je on doma tak strašné se snaží semnou bavit a smát se atd kdyz on doma není tak mě ani nepozdravi. Davaji mi prostě najevo že tu nejsem vítána..Beru antidepresiva ale vůbec to nezabírá.. Pořád mi říkají že jsem blázen ale já nevím co mám dělat. Chtela bych tak moc odejít a aby šel semnou jenže on jen křičí že jak odejdu udělá mi peklo že života že sem mu dala manželský slib atd :,( co mám dělat :,( :,(

Je to citový vyděrač…zažila jsem si něco podobného a taky mi trvalo odejít….
Vim, že se to lehce řekne, ale seber odvahu a odejdi…věřím, že pokud se nějaké kamarádce/kamarádovi svěříš, že tě pochopí a pomůžou ti ten krok udělat.
Nebude to lehké, ale uvidíš, že se z toho časem dostaneš, poznáš nové lidi a uvidíš, že život může vypadat i jinak=líp.
Drž se, jsi silná a zvládneš to :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.21 10:26

Jsem už asi tak zmanipulovaná že si pořád říkám že se to změní že se to zlepší, co sním bude když zůstane sám co když se bude trápit atd sem úplně blazen asi už :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
872
31.10.21 10:26

Máš v tomto obrovskou výhodu, že spolu nemáte děti. O to jednodušší by mělo být se sebrat, odstěhovat, rozvést.
Garantuju ti, že se ti tak uleví, že na nějaká antidepresiva si ani nevzpomeneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11976
31.10.21 10:30
@Anonymní píše:
Jsem už asi tak zmanipulovaná že si pořád říkám že se to změní že se to zlepší, co sním bude když zůstane sám co když se bude trápit atd sem úplně blazen asi už :,( :,(

Nezmění, nezlepsi. Trápit se nebude neboj, protože tě vůbec nemá rád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
31.10.21 10:30
@Anonymní píše:
Ještě teda dodám že je to můj první vztah s toho hned manželství že jsem věřila že budeme šťastní atd byl a svým způsobem je to pořád ten nejlepší kluk co znám a jsem na něj strašně citové upla. :,(

To potom asi nepoznas skoro nikoho. Dobytok ktory sa ti vyhraza robenim pekla zo zivota rozhodne neni „dobry kluk“ a hlavne mu na tebe vobec nezalezi. Takze by som sa ani nebala ze sa bude nejak zasadne trapit ked odides - on totiz nema rad teba, max tak svoje vlastne ego.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5259
31.10.21 10:31
@Anonymní píše:
Jsem už asi tak zmanipulovaná že si pořád říkám že se to změní že se to zlepší, co sním bude když zůstane sám co když se bude trápit atd sem úplně blazen asi už :,( :,(

Kolik si vyděláš? Utáhneš podnájem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat