Už s tebou nechci být

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 21:22
Už s tebou nechci být

Dobrý večer. Chtěla bych zůstat v anonymitě nebo smazat. Před chvílí mi po pětiletém vztahu pritel oznámil že už si nerozumime a že už semnou nechce být. Máme spolu dítě, bydlíme v jeho domku, naše dítě nic netuší, řekl že bude dělat jako že nic, aby co nejmíň nebo teda vůbec dítě tím netrpelo a nic nepoznalo, aby jí to nezasahlo. Nevyhazuje nás, ale chce abych jí to postupem času řekla že si nerozumime. Jsem smutná je mi děsně, poslední rok to u nás bylo divné. On si dělal a chodil kam chtěl já doma starost o domácnost, dítě a pod. Proč když jsme se nehadali, proč když jsme měli možnost pěkného vztahu a rodiny.proc chlapi neumí řešit krize, které se tak i tak do vztahů časem vloudí? Je mi smutno. Moc líto všeho. Bolí to. Píšu si tady protože se nemám momentálně komu svěřit. Momentálně i když jsem zamestnana a peníze mám nemohu si dovolit platit nájem. Tak moc jsem věřila v nás jako rodinu. Sice možnost někoho poznat mít mohl, ale přesto všechno pořad doufám že v tom jiná není. Ano teď jsem myslím naivní, ale nevím, radeji si vypije s kamarády než aby se někde tahal. Ale to člověk nikdy neví. Mě prostě řekl že si nerozumime. Holky ptám se, a vím že to je jak u koho, ale stalo se někomu tady něco podobného a vy stim člověkem byli v jedné chalupě a dělali před dítětem jako že nic? Mě ze všeho nejvíc záleží aby naše dítě melo fungující rodinu, tak si takové žití nedovedu představit, ale ani nevím moc co dělat. Já nevím ani co už píšu, jsem rozrusena. Přijela jsem ze zahrady kde jsem celé odpoledne sekala trávu, unavená, a ještě tohle. Když mi to oznamoval byl rozhodly. Děkuju moc za nijaké odpovedi. A omlouvám se za chyby už to po sobě nečtu. Potřebovala jsem se vypsat…Děkuju

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
AjaF
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 08.05.19 21:36

Nezvládneš nájem ani s alimenty?
Asi bych nedokázala bydlet s někým, kdo se mnou být nechce.

Lisa_Qr
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 08.05.19 21:38

Proč bys to měla říkat malér ty? To na tebe nějak přehodil. Nepříjemný věci se mu dělat nejako nechtějí. Asi by to pro mě tak lehké nebylo jako pro nej jen to takhle oznámit, divny to je. Komunikace je důležitá ale to by musel
Chtít i on a přijít už driv ze? Chápu to a mrzi :,( :hug: snad bude lip

sediza
Ukecaná baba ;) 2242 příspěvků 08.05.19 21:39

Dala bych si čas na to si pobrečet, svěřit se rodině, kamaradkám, a pak bych na sobě začala makat, abych uzivila sebe a svoje dítě. A až někoho potkáte a budete za pár let řešit dítě, tak doporučuji nejdřív svatbu, protože je společné jměni manželů a nebo odchod s holým zadkem. Držím palce, ať to zvladnete.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 21:42

Alimenty 3000 a zbytek z výplaty by plus mínus byl čtyři tisíce. To si myslím není moc reálné za sedum tisíc s dítětem vyžít. A nebo vyžít tak tak a nic si nedopřát a dítěti nekoupit.

Hanka1
Extra třída :D 14894 příspěvků 08.05.19 21:49
@Anonymní píše:
Alimenty 3000 a zbytek z výplaty by plus mínus byl čtyři tisíce. To si myslím není moc reálné za sedum tisíc s dítětem vyžít. A nebo vyžít tak tak a nic si nedopřát a dítěti nekoupit.

Takze budes radsi s blbem, co si radeji chodi popit s kamarady a nema ani koule na to rict, ze maminka uz ho omrzela a kdyby mela kam jit, tak uz by ji vypakoval davno..,

Moje rada - zacni co nejvic odklanet finance, i kdyz na to je mozna i pozde…

ocean.mama
Kecalka 199 příspěvků 08.05.19 22:08

Je to sileny. Zkusila bych ma tu jeho hru pristoupit. Dej mu dite na par veceru a jdi ven nekam s holkama… date sklenicku, uvidis to z jiny perspektivy. Zajdi si zaplavat, nebo tak neco… nedoprosuj se ho… mozna si ho omrzela, jak porad doma “sedis na zadku”. Treba se chytne za nos a treba taky ty zjistis, ze pro jedno kviti slunce nesviti ;) hodne sil!

ontario7
Extra třída :D 11431 příspěvků 08.05.19 22:09
@Anonymní píše:
Dobrý večer. Chtěla bych zůstat v anonymitě nebo smazat. Před chvílí mi po pětiletém vztahu pritel oznámil že už si nerozumime a že už semnou nechce být. Máme spolu dítě, bydlíme v jeho domku, naše dítě nic netuší, řekl že bude dělat jako že nic, aby co nejmíň nebo teda vůbec dítě tím netrpelo a nic nepoznalo, aby jí to nezasahlo. Nevyhazuje nás, ale chce abych jí to postupem času řekla že si nerozumime. Jsem smutná je mi děsně, poslední rok to u nás bylo divné. On si dělal a chodil kam chtěl já doma starost o domácnost, dítě a pod. Proč když jsme se nehadali, proč když jsme měli možnost pěkného vztahu a rodiny.proc chlapi neumí řešit krize, které se tak i tak do vztahů časem vloudí? Je mi smutno. Moc líto všeho. Bolí to. Píšu si tady protože se nemám momentálně komu svěřit. Momentálně i když jsem zamestnana a peníze mám nemohu si dovolit platit nájem. Tak moc jsem věřila v nás jako rodinu. Sice možnost někoho poznat mít mohl, ale přesto všechno pořad doufám že v tom jiná není. Ano teď jsem myslím naivní, ale nevím, radeji si vypije s kamarády než aby se někde tahal. Ale to člověk nikdy neví. Mě prostě řekl že si nerozumime. Holky ptám se, a vím že to je jak u koho, ale stalo se někomu tady něco podobného a vy stim člověkem byli v jedné chalupě a dělali před dítětem jako že nic? Mě ze všeho nejvíc záleží aby naše dítě melo fungující rodinu, tak si takové žití nedovedu představit, ale ani nevím moc co dělat. Já nevím ani co už píšu, jsem rozrusena. Přijela jsem ze zahrady kde jsem celé odpoledne sekala trávu, unavená, a ještě tohle. Když mi to oznamoval byl rozhodly. Děkuju moc za nijaké odpovedi. A omlouvám se za chyby už to po sobě nečtu. Potřebovala jsem se vypsat…Děkuju

přestal tě milovat…nikde není ničím napsáno, že by mělo dítě nějakým způsobem strádat. Věř mi a garantuju ti, jestli má tvuj ex aspon trochu srdce a charakter, tak to nikdy nedopustí a nenechá vás v tom jen tak…myslím hmotně…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 22:26

Moc moc vám děkuji za názory. :srdce: pomáhá mi to. Víc netreba slov.

LaPaloma
Závislačka 2758 příspěvků 08.05.19 22:42

Když chcete, aby dítě moc netrpělo, tak si spolu sedněte a dohodněte systém, jak se bude pečovat o dítě. Měla bys to udělat 50 na 50.
V době, kdy pečuje on, jdeš ven - kamkoliv - kamarádky, zábava, cvičení, vzdělávání, práce, cokoliv.
Dítě si navykne na systém, že je jenom s jedním z vás dvou a pak se časem můžete rozestěhovat. Bude to myslím méně náročné pro všechny, když nemáš kam jít.
Dítěti sama nic neříkej, řeknete to pak společně.
A dej mu práci doma, jak to, že má čas chlastat? Musí si zvyknout, že některé dny se nasávat nebude.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18990 příspěvků 08.05.19 22:44

Tak charakter ten „tvůj“ zjevně nebude a časem ti dojde, že s ním fakt není o co stát! A že se vykašlalal na tebe, na děcko a ani není schopen mu/jí to vysvětlit, radši hraje komedie a hodí to na tebe? Vždyt je do zbabělec a alibista, co radši chlastá s kamarády, než se zodpovědně staral o svoji rodinu!
Porad se s právníkem, jak z toho co nejlépe vyjít finančně, chlapa bych rozhodně nešetřila :think: A věř, že časem budeš děkovat osudu, že tě takovej dacan opustil - najdeš si lepšího :hug:

terien
Extra třída :D 11271 příspěvků 08.05.19 22:51
@Hanka1 píše:
Takze budes radsi s blbem, co si radeji chodi popit s kamarady a nema ani koule na to rict, ze maminka uz ho omrzela a kdyby mela kam jit, tak uz by ji vypakoval davno..,Moje rada - zacni co nejvic odklanet finance, i kdyz na to je mozna i pozde…

A co jí teda radíš jinýho? To má jít bydlet pod most nebo co?

romik0013
Ukecaná baba ;) 1783 příspěvků 08.05.19 22:53

V prvom rade ho poradne zaukoluj v peci o dite a v domacnosti..nebrec pred nim, zacni chodit ven s kamaradkama, s kolegama, cvicit atd..myslim, ze nic neni ztraceno, i kdyz ma chovani ditete :zed: co to je, nerozumime si???krize ve vztahu jsou a budou a je treba na sobe pracovat a snazit se je resit…milovat neni jen byt zamilovany…je to partactvi, pratelstvi, rodina, ucta atd..nekteri chlapi potrebujou poradny sok, aby si uvedomili o co muzou prijit..tak mu ukaz o jakou skvelou zenskou muze prijit :kissing_heart:drzim palce :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 23:10

@pe-terka to co jsi napsala je strašně moc trefné, odhadla jsi to. hází to na mě, ať já reknu ditku…Proč kruci já???bych měla říkat něco co chce jen on…to mu ještě povím. Je to zbabělost, přesně jak říkáš alibismus. Bože jaaaa sem taková trupka, to jsem musela založit tuhle diskuzi, abych se nakopla díky vašim komentářum???!!!Situace to není lehká, ale asi jsem tyto náhledy od vás všech potřebovala slyšet. Dekuji

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 23:19

@romik0013 zaukolovat takoveho člověka v péči o dítě je nereálné. Neumí to. Když jsem v práci a dítě by mohlo být už sním raději jde po svých zájmech a dítě čeká u babičky (jeho mámy)než si pro ní dojedu.kdyz se zeptám a kde je tatínek skoro stále den co den stejná odpověď asi šel na pivo nebo jel dole…to znamená do města…něco svého/ posedet na kafe s kámošem, sjet na pokec na dílnu za dalšími kámoši)prostě tento typ může není rodinný typ, ač se na počátku jevilo vše jinak.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama