Už se v těch opatřeních nevyznám-prosím o radu...

365
29.6.21 08:15

Už se v těch opatřeních nevyznám-prosím o radu...

Holky prosím o rychlou radu. Jsem s dětmi skoro pořád doma, takže většinou řeším max roušku v autobuse, u doktora a v obchodě. Ale dnes ráno mi psala kamarádka, jestli bych se s ní nechtěla sejít na kafe v kavárně. Já jí napsala, že se s ní samozřejmě ráda sejdu, ale… Teď mi došlo, že tam asi musí být nějaký ten test, ne? Nevíte prosím někdo, zda stačí doma udělat samotest a napsat si nějaké to čestné prohlášení? Popřípadě ten test vyfotit, ať to netaham sebou? Nebo jak to prosím je? Asi se z toho zcvoknu. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10651
29.6.21 08:21

Normalne chodim bez nejakeho prohlaseni, nikdo to nekontroluje :D max. kdyby dosla asi kontrola, coz pochybuju..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24283
29.6.21 08:26

@Elea9 jestli se chceš cítit v pohodě, tak to udělej, jak píšeš - domácí samotest a čestné prohlášení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365
29.6.21 08:35

@stinga a ten test musím mít sebou? Jsem expert na ztracení úplně všeho :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22452
29.6.21 08:42

@Elea9 udělej test doma, vyfoť ho a napiš si čestné prohlášení. Test nikam netahej, to po tobě nikdo nemůže chtít, je to infekční materiál :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5563
29.6.21 08:54

@Elea9
na kafe si zajdi, nikdo nic nekontroluje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
766
29.6.21 08:59

S tím, že to nikdo nekontroluje bych byla opatrná. U nás ve městě už padly 2 pokuty, že hospody nedodržely rozestupy stolů.
Jak je to s kontrolou lidí nevím, ale osobně tyhle srandy neriskuji. Nemám na placení pokut… Ten samotest si myslím nikoho nezabije… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7023
29.6.21 09:10

Pokud hcceš být v klidu zajdi do lékarny a kup pár samotestů do zásoby. Stáhnu si formulář na čestné prohlášení vypln a je to. Ten test pro jistotu sebou.

Ale realita… já chodím pořád někam Do ted jsem byla v ochranné lhůtě půl roku po prodělání kovid což m iteď končí (měla jsem certifikát) A chtěli ho jen na začátku na plavečáku, když ještě na koupaliště chtěli pcr test ofiko. To ale brzy změnili a od té doby a to jsme byli na dovče v hotelu, v aquaparku po nás nikdo nic nechtěl v restauracích vůbec, v zoo, v různých hernách atd nikde nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
746
29.6.21 09:48

Dělám to tak, jak píšeš - samotest a čestné prohlášení. Taky jsem přemýšlela, jestli to stačí, ale objednávat se každý týden někam na testování se mi vážně nechce, takže to nechávám tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365
29.6.21 16:24

Holky díky, tak nakonec žádná kontrola nepřišla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu