Už se v tom (něm) nevyznám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 13:45
Už se v tom (něm) nevyznám

Ahojchtela bych od vás slyšet radu nebo aspoň nějaký názor…

No prostě jeden kluk psal moji kamarádce už někdy od listopadu, aby nás seznámila…
Normálně jsme si psali
Vše se vyvíjelo dál
Ale to by nebyla moje kamarádka aby mě ne donutila se ho zeptat jak to mezi náma je
Odpověděl mi že se bojí protože půjde na školu která je hrozně daleko Že mě má rád a že by se mnou i rád byl ale nechce mi ublížit

Předtím než jsem se ho zeptala jsme si normálně psali…
Psal mi ráno
Psal mi večer
Přes den jsme si psali
Prostě všechno bylo fajn
Když jsme byli na jedné párty tak tak tančil s nějakou kamarádkou (což mu nemám za zlé) a moje nejlepší kamarádka z toho začala scény před svým přítelem který ji jen řekl že ví jaký je…
Když se ho na to kamarádka ptala tak ji jen řekl,, když mi vypráví o holkách tak nevím jak to mám brát" nebo ji pak ještě řekl že jednou když spolu byli v klubu že skončil s nějakou cizí holkou v posteli (je to dávno)

Já nevím jestli se mám nějak dal snažit, nebo to prostě nechat být :think: :(

Doufám že to někdo pochopil z toho co jsem sem napsala :D

Reakce:
Netopýr1
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 12.03.19 13:48

Snažím se vzpomenout, jestli jsme v patnácti měli taky takový problémy (nebo kolik ti je) :think: :nevim: ale asi jo. Nevím, nechala bych to na něm.

Lexter
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 3 inzeráty 12.03.19 13:48

Někde uprostřed jsem ztratil nit (Prostě všechno bylo fajn).

Zabatko
Závislačka 4532 příspěvků 12.03.19 14:08

Já nevím, raději bych se věnovala studiu, zejména češtině a slohu a za nějakou dobu ten dotaz zkusila vznést znova, pokud ještě bude aktuální. :mrgreen:

ka2ka
Extra třída :D 14595 příspěvků 12.03.19 14:11

jsem zmatená to je jen kamarádka, kamarádka , kamarádka
víš co se říká kamarád taky rád

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26618 příspěvků 12.03.19 14:17
@Anonymní píše:
Ahojchtela bych od vás slyšet radu nebo aspoň nějaký názor…

No prostě jeden kluk psal moji kamarádce už někdy od listopadu, aby nás seznámila…
Normálně jsme si psali
Vše se vyvíjelo dál
Ale to by nebyla moje kamarádka aby mě ne donutila se ho zeptat jak to mezi náma je
Odpověděl mi že se bojí protože půjde na školu která je hrozně daleko Že mě má rád a že by se mnou i rád byl ale nechce mi ublížit

Předtím než jsem se ho zeptala jsme si normálně psali…
Psal mi ráno
Psal mi večer
Přes den jsme si psali
Prostě všechno bylo fajn
Když jsme byli na jedné párty tak tak tančil s nějakou kamarádkou (což mu nemám za zlé) a moje nejlepší kamarádka z toho začala scény před svým přítelem který ji jen řekl že ví jaký je…
Když se ho na to kamarádka ptala tak ji jen řekl,, když mi vypráví o holkách tak nevím jak to mám brát" nebo ji pak ještě řekl že jednou když spolu byli v klubu že skončil s nějakou cizí holkou v posteli (je to dávno)

Já nevím jestli se mám nějak dal snažit, nebo to prostě nechat být :think: :(

Doufám že to někdo pochopil z toho co jsem sem napsala :D

Jakoby jsi neměla vlastní mozek, ale spoléhala na ten kamarádčin 8o
Se zeptej té kamarádky, ne? :roll:

bartsch
Závislačka 4774 příspěvků 12.03.19 14:33

Prostě všechno bylo fajn … a dál už tomu vůbec nerozumím :nevim: V tom se nedá vyznat :roll:

Meredithx
Kecalka 199 příspěvků 12.03.19 14:52
Já se v tom teda taky nevyznám
:nevim:
růžový achát
Kelišová 7121 příspěvků 12.03.19 14:56

Sakra :think:, a kolik, že vás to dopravdy bylo?
Zakladatelko, jsi pravděpodobně ještě moc mladá… už mu nepiš, a najdi si lepšího ;)

Váš příspěvek
Reklama