Miminko pořád křičí, nejí, nespí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 11:58
Uz si nevim rady furt rve a nechce ani spat :(

Dobry den, uz si bohuzel nevim rady a jsem z toho uz vyrizena :( Mam doma 16denni miminko ze zacatku bylo vse fajn mala hezky spinkala sice jsme bojovali s kojenim ale davali jsme k tomu i UM(Hipp probiotik) a byla spokojena. Ale asi posledni tri dny furt rve a nechce vubec spat :( rve pred jidlem to je pochopitelné ale aji po coz nedelavala a uz si nevim rady co s ni. Vzdy jsme ji nechali odbrknout a pak krasne spala. Samozrejme me hned napadlo ze ma bolesti briska a nemuze se vykadit. Tak jsme poridily mast pupik mazem pupikem, delame masaze a hybeme nozickama, v lekarne nam dali probiotika (probimaxik baby) a espumisan a dnes jsme zkusily odvar z fenyklu a zkousime davat do nositka ale to se zatim moc nedari je tam nespokojena a nebo zkousim skakat na balonu. Je to cely den boj nekdy se ji podari usnout ale stejne spi strasne neklidne a furt pofnukava. Zkousim davat spat i na brisko to ju vetsinou uklidni s poplacavani na zadku. Ale spise mam strach aby to treba nebylo neco jineho nekdo mi rika rustovy spurt nekdo prdiky spojene s refluxem nebo mam strach aby se neprejidala pac chce byt furt u prsa a to je taky nekdy boj se prisat pac se hrozne vzteka a je neklidna. Protoze me je divne ze nepotrebuje spat a to ma kolikrát uplne skleněný oci a zýve. Casto zkousim do zadecku dat teplomer a nekdy se z ni tahaji jako kdyby hleny, coz taky nevim jestli je to spravne. Nemate nekdo nejakou radu? Je mi asi jasny ze to chce cas jen mam strach kdyz ji nemuzu nejak pomoct :( :( :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Kaci89
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 20.07.19 12:10

Joo to je normalni, to musis vydrzet. prvni tri mesice jsou hodne krusny. jinak tam male miminko bych na brisko spat nedavala.

Paja464
Nováček 6 příspěvků 20.07.19 12:11

Ja bych ti poradila navstivit pediatra, urcite by ti poradil. Hleny urcite nebudou nic, co by melo byt. Muze to byt alergie na neco, co jis ty nebo cokoli jineho. Ja bych to vzala sebou a dosla pro radu k lekari. :)

Kaci89
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 20.07.19 12:11

Ale hleny mohou znaciti alergii. prober to s dr

mamule42
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 20.07.19 12:12
@Anonymní píše:
Dobry den, uz si bohuzel nevim rady a jsem z toho uz vyrizena :( Mam doma 16denni miminko ze zacatku bylo vse fajn mala hezky spinkala sice jsme bojovali s kojenim ale davali jsme k tomu i UM(Hipp probiotik) a byla spokojena. Ale asi posledni tri dny furt rve a nechce vubec spat :( rve pred jidlem to je pochopitelné ale aji po coz nedelavala a uz si nevim rady co s ni. Vzdy jsme ji nechali odbrknout a pak krasne spala. Samozrejme me hned napadlo ze ma bolesti briska a nemuze se vykadit. Tak jsme poridily mast pupik mazem pupikem, delame masaze a hybeme nozickama, v lekarne nam dali probiotika (probimaxik baby) a espumisan a dnes jsme zkusily odvar z fenyklu a zkousime davat do nositka ale to se zatim moc nedari je tam nespokojena a nebo zkousim skakat na balonu. Je to cely den boj nekdy se ji podari usnout ale stejne spi strasne neklidne a furt pofnukava. Zkousim davat spat i na brisko to ju vetsinou uklidni s poplacavani na zadku. Ale spise mam strach aby to treba nebylo neco jineho nekdo mi rika rustovy spurt nekdo prdiky spojene s refluxem nebo mam strach aby se neprejidala pac chce byt furt u prsa a to je taky nekdy boj se prisat pac se hrozne vzteka a je neklidna. Protoze me je divne ze nepotrebuje spat a to ma kolikrát uplne skleněný oci a zýve. Casto zkousim do zadecku dat teplomer a nekdy se z ni tahaji jako kdyby hleny, coz taky nevim jestli je to spravne. Nemate nekdo nejakou radu? Je mi asi jasny ze to chce cas jen mam strach kdyz ji nemuzu nejak pomoct :( :( :nevim:

Tak pokud z ní taháš hleny, tak bych šla k doktorce. A kaká normálně?

ludmilaadamkova
Závislačka 2936 příspěvků 20.07.19 12:15

Hele nepotesim te.. u nas tohle trvalo cca 3.5 mesice… kojeni cca 30 minut pak prebaleni plus cviceni na brisko aby se vyprdela 30 min pak pul hodiny az hodinu uspavani a pak kdyz to slo dobre hodinu hodinu a pul spanek. A pak zase nanovo. Jedno jestli den noc.. vic nez 2 hodiny v kuse jsem proste nespala. Standartem hodka spanku… a pak zase sichta. Jak byla vzhuru tak rvala. V klidu byla jen u kojeni.

zuzkaholl
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 20.07.19 12:16

První dcera od narození neusnula jinak, než na bříšku. Jinak u druhé jsme měli to samé, také z ní šly hleny a pěna a pak se zjistilo, že měla hlad. Také jsem kojila a přikrmovala a zjistili jsme, že mám strašně málo mlíka. Teklo jen na cuc a pak nic, i když jsem si myslela, že teče hodně. Tak mi doktor řekl, že mám dát sunar a bylo to nejspokojenější miminko

Julinka 18
Kecalka 377 příspěvků 20.07.19 12:17

Vydržet…jiná rada není, zažily jsme to na pár výjimek všechny…u nás zabiralo jen to m, že jsem mela 24/7 na prsu…po 3 měsících se to zlepsilo

martina bl
Kecalka 142 příspěvků 20.07.19 12:21

A nedáváš jí toho UM moc? Když k tomu připočteš ještě kojení, aby ji nebolelo bříško z přecpání. Nebo zkus změnit UM.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 12:22
@mamule42 píše:
Tak pokud z ní taháš hleny, tak bych šla k doktorce. A kaká normálně?

noo vykadi se ale dlouho je to trva je jako kdyby ucpana i brisko ma takovy tvrdsi :/

pannda
Kelišová 7079 příspěvků 36 inzerátů 20.07.19 12:24

Může mít hlad, proto chce stále prso a je neklidná…Zkus odstříkat, dokrmit, převážit -zkrátka vědět, že si vytáhla dost a není hladová. Pak bych přemýšlela nad ostatním

Kriss Tina
Extra třída :D 11685 příspěvků 20.07.19 12:30

Mám 2 měsíční a je to to samé. Spi jedině v kočárku, nebo když ho teda někdo uhoupe v náručí, ale to už musí být jo unaveny a jakmile ho položíme hned je vzhůru. Jedině v tom kočárku se prospi no, to vydrží klidně 2-3 hodiny v kuse, dokud se jede (nebo v autě, ale opět se musí jet, jakmile se zastaví někde na semaforu hned kouká). Kolikrát už řve jenom proto, že je unavený, pretazeny a nemůže usnout. Ale zas spí dobře v noci, to vydrží prakticky celou noc (tak 6 hodin v kuse).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 12:33
@zuzkaholl píše:
První dcera od narození neusnula jinak, než na bříšku. Jinak u druhé jsme měli to samé, také z ní šly hleny a pěna a pak se zjistilo, že měla hlad. Také jsem kojila a přikrmovala a zjistili jsme, že mám strašně málo mlíka. Teklo jen na cuc a pak nic, i když jsem si myslela, že teče hodně. Tak mi doktor řekl, že mám dát sunar a bylo to nejspokojenější miminko

no jenze my jsme zkusily jeden den davat jenom prikrm a nekojila jsem jen jsem si odstrikavala a bylo to uplne stejne :(

hello.dolly01
Kecalka 175 příspěvků 20.07.19 12:33

Má hlad. U nás to bylo podobné (vztekání u prsa, hleny, nespaní). Pomohlo dokrmení UM. :kytka:

Babeta81
Nováček 6 příspěvků 20.07.19 12:33

Můj syn se choval podobně a paní doktorka mu zjistila zúžený konečník. Chodila jsem s nim k doktorovi, dávali nám na to želízka a malý byl od té doby nejhodnější mimčo. Určitě s prckem zajdi k doktorovi. :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama