Už si nevim rady - močí hned když se probudim

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bexly
Nováček 2 příspěvky 26.03.18 06:25
už si nevim rady - močí hned když se probudim

Dobrý den mám 9 měsíčního yorkshirka kterej je u nás už 4 měsíc už 2 měsíc vstávám v 5:50 na vyvenčení ovšem hned jak si sednu nebo nasebe natáhnu tepláky pes jde a začne močit po pokoji někdy víckrát když zařvu nepřestane ani nezvedne nohu jako normálně jen si tak sedne jako když kadí a vpustí fakt pořádnou louži do koberce už si nevím rady dnes sem úplně bez nálady znáte to když se špatně vyspíte? Tak tohle je jiný vstanete a hned abyste drbal koberec.

Tuší někdo proč to dělá co s tím? Asi sem Kruton ale jsem tak rozhořčenej že prostě dnes ráno bude bez granulí je hrozně tlustej tak mu to aspoň pomůže. :zed: :zed:

Reklama

Reakce:

Huk
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 26.03.18 06:54

Tak když už je pes vy bytě…nepouštěla bych ho na noc do místností s kobercem, ať si hnípe v kuchyni v pelechu.
Vyčůrá se, i když vstaneš v jinou hodinu? Jestli jo, tak buď čůrá radostí že tě vidí (někteří psi to dělají i když se páníček vrátí z práce) nebo na truc.

Aduš8
Zasloužilá kecalka 831 příspěvků 26.03.18 07:12

Taky bych řekla, jestli nečůrá radostí. A v kolik s ním chodíte večer naposledy ven? Třeba už nemůže vydržet a jak se začne pohybovat, tak to pustí. Krokem a tím, že mu nedáte jídlo to asi nevyřešíte, ale co s tím, to neporadím. Netrestáte ho za to? Třeba se jen bojí a je to strachy. :?

Kaspinka
Extra třída :D 11701 příspěvků 26.03.18 07:56

Přes den čůrá jak často? U vet jste byli?

Netopirek
Kelišová 7383 příspěvků 26.03.18 08:17

Nechávala bych ho přes noc v chodbě. To co popisuješ mi přijde jako učůrávání z radosti. Ale jak už se mu chce moc, tak pustí všechno.
V kolik chodí večer naposledy?
My museli se štěnětem že začátku po 5-6hod.

tterka
Kelišová 5410 příspěvků 26.03.18 08:22

@bexly
Pejsek někdy učůrává z radosti, když vidí páníčka nebo naopak ze strachu, že bude za něco trestaný. Nemůže to být tím?
Kdy naposledy venčíte večer? Přeci jen je to ještě štěně, možná nevydrží tak dlouho a počůrá se tím, jak se začne pohybovat.
Co veterinář, už jste to řešili? Píšeš, že je hrozně tlustý, což bych u takového štěněte možná viděla na nějaký zdravotní problém :think:
Nemyslím si, že to pejsek dělá schválně a rozhodně bych ho netrestala. Spát asi musí v místnosti bez koberce. Ale rozhodně to řeš jiným způsobem, než trestem. Naopak by se mohl více bát a tím více i čůrat

Anonym_kaO
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 26.03.18 10:33

@bexly záleží v kolik s pejskem chodíte večer. Může to nedej být dlouhá doba nebo má radost. Rozhodně ho netrestat a ani nevynechávat jídlo. Buď lze naučit, aby chodilo stěně doma na plenku/noviny nebo chodit častěji ven. Na procházce za čůrání vždy chválit a odměnit - aby stěně vědělo, že je to tak správně.

Kdyby to nepomohlo, tak řešit s VET, jelikož se může jednat i o jiný problém.

mehaaja
Kecalka 241 příspěvků 2 inzeráty 26.03.18 18:44

No řvát na psa je teda dost magorský a řvát na psa, který čurá - co si myslíš, že jako přestane? Možná se tě bojí…
Učíš ho chodit ven - jako pochvala za vyčůrání venku? Pokud jo, zašla bych na vet.

stinga
Závislačka 3146 příspěvků 1 inzerát 27.03.18 09:33

@bexly no chováš se k psovi dost divně, proč sis ho vůbec pořizoval, je to živý tvor, ne robot
trestat za čurání tím, že mu nedáš granule :poblion: :zed: a navíc - myslíš si, že si to spojí s tím, že ráno čural :nevim: štěně se musí vychovat, ale ne tak, jak to provozuješ ty
a možná už to ráno nemůže vydržet, tak zkus vstávat dřív

Anonymní  27.03.18 09:36
@mehaaja píše:
No řvát na psa je teda dost magorský a řvát na psa, který čurá - co si myslíš, že jako přestane? Možná se tě bojí…
Učíš ho chodit ven - jako pochvala za vyčůrání venku? Pokud jo, zašla bych na vet.

My máme velikého pejska, když jsme si ho přinesli domu z útulku také čůral v bytě. A to mu bylo 6měsíců. Vždy jsem mu vymáchala čumák v loužičce a vzala ho ven. Venku dostal za vyčůrání pamlsek. Než se naučil nečůrat doma dala jsem na místo kam chodí plenku (vždy chodil na jedno místo) asi za tři týdny přestal doma čůrat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechta a Zahradníček se do jeskyně ponořili ráno 29. srpna 1970. Pak přišla bouře...

Celým světem v posledních dnech pořádně zahýbal příběh thajských chlapců,... číst dále >

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama