Už to jde poznat a to se ještě neznáme

Anonymní
16.8.15 08:22

Uz to jde poznat a to se jeste nezname

Ahoj holky. Jsem pet let vdana a mam dve deti. S manzelem mame pekny vztah, ale spis kamaradsky, nez partnersky. Sex (at uz jde o praktiky, nebo o frekvenci) proste vnimame jinak a ani promluveni si o tom, nic nezmenilo. Posledni rok me zacal pritahovat nekdo jiny a posledni tydny je to mezi nami takove „na spadnuti“. Jeste jsme spolu nikdy de facto nemluvili, protoze misto, kde se potkavame je plne jeho znamych a on je rovnez zenaty a ma deti. Ale kdykoli jsem tam, tak kolem me krouzi, diva se na mne a usmiva se. Je to takovy druh pohledu, ze kdyz jsem jednou byla s muzem v jeho blizkosti, tak me manzel uzkostne vzal za ruku (jako dej si pohov, kamo) a kdyz jsem s kamaradkama, tak mi cim dal tim casteji rikaji "hele, on se o tebe nejak moooc zajima). Holky, ja mam i moznost ho kontaktovat, ale jsem stara skola a nechci coby zena delat prvni krok…plus tak moc, jak ho chci, tak moc vim, ze pak prijde moralni kocovina doma…
Muj muz je z 90 % skvely a ja mam neskutecnou chut si zacit s jinym, ktery by vyplnil tech zbyvajicich 10 %…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26152
16.8.15 08:25
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Jsem pet let vdana a mam dve deti. S manzelem mame pekny vztah, ale spis kamaradsky, nez partnersky. Sex (at uz jde o praktiky, nebo o frekvenci) proste vnimame jinak a ani promluveni si o tom, nic nezmenilo. Posledni rok me zacal pritahovat nekdo jiny a posledni tydny je to mezi nami takove „na spadnuti“. Jeste jsme spolu nikdy de facto nemluvili, protoze misto, kde se potkavame je plne jeho znamych a on je rovnez zenaty a ma deti. Ale kdykoli jsem tam, tak kolem me krouzi, diva se na mne a usmiva se. Je to takovy druh pohledu, ze kdyz jsem jednou byla s muzem v jeho blizkosti, tak me manzel uzkostne vzal za ruku (jako dej si pohov, kamo) a kdyz jsem s kamaradkama, tak mi cim dal tim casteji rikaji "hele, on se o tebe nejak moooc zajima). Holky, ja mam i moznost ho kontaktovat, ale jsem stara skola a nechci coby zena delat prvni krok…plus tak moc, jak ho chci, tak moc vim, ze pak prijde moralni kocovina doma…
Muj muz je z 90 % skvely a ja mam neskutecnou chut si zacit s jinym, ktery by vyplnil tech zbyvajicich 10 %…

Chuť máš, ale jsi i připravená nést případné následky? ;)
Riskovat kvůli 10%?…no nejsem takový hazardér…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
16.8.15 08:26

Tak si rychle dej studenou sprchu. hormony se obcas splasi kazdemu, ale dobre se zvaz, jestli nestoji za to je zchladit…

kvuli chlapovi, ktereho nijak bliz neznas, bys riskovala rodinu, manzela, rozvod, tahanice o deti atd.?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21981
16.8.15 08:26

Taky nemáš jistotu, že tenhle bude skvělý v sexu… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
16.8.15 08:27
@Anonymní píše:

jen siuzij pokud to mas doma jak pises není zadna změna uz jak dlouho ani po promluveni si :palec: život mas jeden preci a mas pravo si taky uzit a co ty vis co z toho bude ;) neresila bych ni morálního a rozjela to naplno ja bych se uzoufala sedet doma a nic nedeat…tebas je to nejaka nova sance ;) vis kolik zenskych to takhle ma ;)

• Citovat
  • Upravit
7016
16.8.15 08:28

Dej si studenou sprchu :roll: Chces riskovat rozpad dvou rodin jen kvuli trose pritazlivosti a vzruseni? Ja tohle nechapu, kdyz nemaji rozum chlapi, meli by ho mit aspon zenske.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
848
16.8.15 08:28

A jsi si jistá, že ten druhý má kromě těch 10% i těch zbývajících 90?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8941
16.8.15 08:32
@Anonymní píše:

Polož si otázku: Jsem ochotná rozbít dvě rodiny (svojí i jeho)? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.8.15 08:33

Holky, diky. Me nejde o to ho mit doma. Zatim je to jen o te silne fyzicke pritazlivosti. Rodinu v zadnem pripade opoustet nechci, muselo by to byt hodne opatrne z obou stran, coz uz ted vypada na problem. Ono i blbej by videl, jak se k sobe chovame jinak…

• Nahlásit
  • Citovat
1111
16.8.15 08:33

Opravdu velmi dobre se zamysli nad tim, jestli chces ukoncit sve manzelstvi. Pokud ano, tak do toho bez. Protoze jestli s tim chlapkem zazijes uzasny sex, nezastavi te uz nic. Zadnych 10% na doplneni, kdepak. Najednou zacnes na manzelovi videt tisice chyb, ten druhy bude pan Bozsky a velmi brzo se dostavi nezlomne presvedceni „mam pravo na sve stest“. Do roka budes od manzela. To, zda to uzasne nove stesti prezije nasledujici rok, je ve hvezdach.
V poslednich peti letech jsem zazila tento proces u celkem 4 paru z okoli, jak pres kopirak.
Hodne stesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35023
16.8.15 08:35

Chápu tě, tyhle pocity z manželství prostě po letech zmizí, to jsou ty úžasné začátky, ale stojí to za to? uvědom si, co bys mohla všechno ztratit a o co bys mohla přijít. Navíc je to zajíc v pytli, vyplatí se kvůli tomu riskovat? V lepším případě ztratíš „jen“ důvěru a ta se dost špatně získává zpět, v tom horším rodinu a všechno se otočí proti tobě, třeba časem i vlastní děti… na variantu, že se to nikdo nedozví zapomeň, ono to vždycky praskne, dřív či později, ale praskne… Měla by jsi spíš zapracovat na vztahu s manželem, to co tam chybí se dá znovu obnovit, ale musí oba chtít.. pokud nepomohlo jedno promluvení si, tak to zkus znovu, funkční rodina za to přece stojí ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.8.15 08:36

@Aghata Dekuju za novy uhel pohledu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
7016
16.8.15 08:36
@Anonymní píše:
Holky, diky. Me nejde o to ho mit doma. Zatim je to jen o te silne fyzicke pritazlivosti. Rodinu v zadnem pripade opoustet nechci, muselo by to byt hodne opatrne z obou stran, coz uz ted vypada na problem. Ono i blbej by videl, jak se k sobe chovame jinak…

ona muze rodina opustit tebe, vis. A vetsina never se nakonec provari.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uzo
232
16.8.15 08:39
@Anonymní píše:

Já ti rozumím, přesně tohle jsem zažívala se svým dnes už manželem. Bylo to neskutečné, intenzivní, i beze slov. Tohle prostě poznáš a víš, že ten druhý to vidí úplně stejně.
Jen si na to dej bacha, už teď to vnímá i tvůj muž i tvé kamarádky, jak by se vám to přehouplo, budou mít jistotu, že se to přehouplo, tohle dává klapky na oči, vy nevidíte neslyšíte, ale ti kolem vás stále vidí a slyší. Fakt bacha!

Ještě dodám - my byli kolegové v práci, když jsme spolu začli spát, velmi brzy na to spolu bydlet, tak jsme to v práci tajili a když jsme to „odtajnili“, tak to stejně všichni věděli hned od začátku. Tohle bývá nepřehlédnutelné, ať už si účastníci myslí cokoliv.

Příspěvek upraven 16.08.15 v 08:43

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2178
16.8.15 08:42
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu