Už to nedávám. Budi se 20x za noc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katuska1984
Kecalka 382 příspěvků 05.10.18 06:55
Uz to nedavam. Budi se 20x za noc

Muzou byt pricinou zuby? Stona porad, nakoji se, ale knoura, tak vlastne hned zas… a zas knoura… v hodine ho kojim nekdy 5×, nekdy se mu povede spat 2 hod. v kuse. Ale on musi byt taky unaveny… Zatim zuby nema. I kdyz mozna uz ano. Horni dvojka.
Spi se mnou v posteli, hladim ho, je mi ho moc lito, brecet ho nenecham. Ale uz fakt je toho dost.
Pres den se nezda, ze ho neco trapi… jako. jo. Neni to vecne vysmate mimino… spis uknouranek… ale to byl vzdy.
Jenom to spani… porad horsi.

Dekuji
Jo… synovi je 9mes.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineMala.ještěrka
Kecalka 314 příspěvků 05.10.18 07:01

V tomhle věku se mi syn taky v noci budil pořád ( i když to bylo "jenom " každé dvě hodiny). Pomohlo až zrušení nočního kojení a přesun do vlastního pokojíčku.

BaMaK
Závislačka 2828 příspěvků 37 inzerátů 05.10.18 07:08

@katuska1984 V tuto dobu taky holky hůře spaly…mozek se vyvíjí, v noci má „popletené“ sny, budí ho to. Možná cítí i tvoji únavu. Nemůžeš přes víkend spát s tatínkem, aby sis odpočinula?

BaMaK
Závislačka 2828 příspěvků 37 inzerátů 05.10.18 07:10

@katuska1984 Ještě mě napadlo ohledně těch zoubků-hodně mamin teď kupuje jantarové korálky…no a vypadá to, že fungují-i kdyby to bylo placebo, tak 30% šance, že bude klidnější za to stojí :-) ;)

e008
Závislačka 3299 příspěvků 27 inzerátů 05.10.18 07:10

V 9 mesicich typicke, vydrzte mesic, bude lip.

Lifka
Kecalka 275 příspěvků 1 inzerát 05.10.18 07:19

Tak mně takhle spal-nespaly syn od narozeni do asi 3 let. Je to na palici, ale přejde to chce to čas a nočni kojeni to podporuje. Ale zase odnaučovat to tvrdě v době problemu, třeba se zuby mi nepřijde dobry.

martanek29
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 05.10.18 07:27

U nas taky pomohlo az zruseni nocniho kojeni a to u obou dcer. Vydrzela jsem to cca do roka. Pak holky spaly par dnu s tatkou a od te doby mi spi celou noc. Budily se min.15× za noc,vydrzela jsem to do roka a pak to utnula.

blumen
Hvězda diskuse 42703 příspěvků 05.10.18 07:53

Mne to prijde moc, nevyspani oba.

Takze bych zkusila ruzne jine moznosti spani, vcetne spani v postylce nebo s manzelem. 5× za hodinu bych opravdu nekojila, ma z tebe dudlik. Muzes zkusit ten dudlik anebo dat pred spanim UM/zeleninu. Ale spise ma z Tebe ten dudlik.
Na zuby davas co?

katuska1984
Kecalka 382 příspěvků 05.10.18 08:02

@blumen callgel.

v postylce nebyva vubec.
dudlik nechce. vyzkousela jsem jich asi 5 druhu.

e008
Závislačka 3299 příspěvků 27 inzerátů 05.10.18 08:03

Je to obdobi, kolem 9 mesice to prichazi u hodne deti. U nas se to zlepsilo po 14 dnech samo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 08:18
Nechat vybrecet

Hele měla jsem takytak. No a nezbylo nic než ho dát vedle do pokoje a pro jistotu dát monitor dechu. ( byla jsem již totálně na konci sil a myslela jsem, že i když mi to hodně lidí doporučuje tak to prostě neudělám) po třech měsících jsem to udělala a nedávám si, že jsem to už měla udělat dřív. Šla jsem spát a vzbudila až ráno. No musím uznat od té doby spí jaj nemluvne v noci. U druhého na knourani nereagují nechci opět vstávat co 20minut a musím uznat. Po pár dnech se i druhý odnaucuje kňourat prostě ať kňoura, když je najezeny prebaleny a břicho neboli tak není důvod proč nutné zvedat atd. Akorát se rozmazli. Vím o čem mluvím. N.

katuska1984
Kecalka 382 příspěvků 05.10.18 08:24
@Anonymní píše:
Hele měla jsem takytak. No a nezbylo nic než ho dát vedle do pokoje a pro jistotu dát monitor dechu. ( byla jsem již totálně na konci sil a myslela jsem, že i když mi to hodně lidí doporučuje tak to prostě neudělám) po třech měsících jsem to udělala a nedávám si, že jsem to už měla udělat dřív. Šla jsem spát a vzbudila až ráno. No musím uznat od té doby spí jaj nemluvne v noci. U druhého na knourani nereagují nechci opět vstávat co 20minut a musím uznat. Po pár dnech se i druhý odnaucuje kňourat prostě ať kňoura, když je najezeny prebaleny a břicho neboli tak není důvod proč nutné zvedat atd. Akorát se rozmazli. Vím o čem mluvím. N.

ja s timhle absolutne nesouhlasim… proto to neudelam

zudina
Ukecaná baba ;) 2230 příspěvků 05.10.18 08:39
@Anonymní píše:
Hele měla jsem takytak. No a nezbylo nic než ho dát vedle do pokoje a pro jistotu dát monitor dechu. ( byla jsem již totálně na konci sil a myslela jsem, že i když mi to hodně lidí doporučuje tak to prostě neudělám) po třech měsících jsem to udělala a nedávám si, že jsem to už měla udělat dřív. Šla jsem spát a vzbudila až ráno. No musím uznat od té doby spí jaj nemluvne v noci. U druhého na knourani nereagují nechci opět vstávat co 20minut a musím uznat. Po pár dnech se i druhý odnaucuje kňourat prostě ať kňoura, když je najezeny prebaleny a břicho neboli tak není důvod proč nutné zvedat atd. Akorát se rozmazli. Vím o čem mluvím. N.

Strasne

Matylda22
Stálice 51 příspěvků 05.10.18 08:42

My jsme meli pred mesicem to samy, porad se v noci budil a pokud byl vzhuru, tak jsem musela byt u postylky, jinak byl rev. Rikala jsem si, ze to muze byt separacni uzkost. Kojit jsem ho v noci nechtela, protoze vim, ze hlad v noci nikdy nemel, takze jsem to nejak prezila a za 14 dni zase spal jak budulinek. Asi proste nejaky obdobi nebo ho boli zuby.

Lifka
Kecalka 275 příspěvků 1 inzerát 05.10.18 09:02
@Anonymní píše:

Tak na to nemám nervy a taky jsem si děti pořídila z lásky.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >