Už to není jako dřív

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 01:18
Už to není jako dřív

Ahoj, s přítelem jsme spolu už 3 roky a oba dva jsme náctiletí (18). Asi před 2 týdny jsem měla náročné období, co se týče školy a kamarádů. Skoro pokaždé když jsem přišla domů jsem se rozbrečela neboť nejsem úplně člověk co zvládá stresové situace bez problémů a hlavně podzimní deprese. Vždy mě ale utěšoval, že se všechno zlepší a že je tu vždy pro mne. Toho si opravdu cením, ale teď jakoby se lusknutim prstu změnil. Stále když s ním mluvím má v ruce telefon, řekla bych že je na něm plně závislí a když řeknu „nebuť furt na telefonu“ odloží ho tak na 2 minuty a zase je u něj. Začal na mě být i hnusný, na něco se zeptám a on odpoví stylem jak když jsem totální blbec a proč ho sakra otravuji. Samozřejmě jsem mu jeho chování vyčetla a on se mi omluvil a přiznal, že ví že se takhle chová špatně, ale že by s tím něco udělal to ne… Opravdu nevím co se to s námi stalo ale jakoby mu na mě nezáleželo. Neobjímá mě skoro vůbec, pusa taktéž skoro žádná. Přitom ještě před 2 týdny vše v pořádku. Stále ho miluji ale tohle mě hodně ničí. Děkuji za každou radu, samozřejmě vím že promluvit si je asi nejvhodnější řešení ale třeba Vás napadne i něco jiného.

Reakce:

Uživatel je onlineDelaltctrl
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 07.11.18 03:09
@Anonymní píše:
Ahoj, s přítelem jsme spolu už 3 roky a oba dva jsme náctiletí (18). Asi před 2 týdny jsem měla náročné období, co se týče školy a kamarádů. Skoro pokaždé když jsem přišla domů jsem se rozbrečela neboť nejsem úplně člověk co zvládá stresové situace bez problémů a hlavně podzimní deprese. Vždy mě ale utěšoval, že se všechno zlepší a že je tu vždy pro mne. Toho si opravdu cením, ale teď jakoby se lusknutim prstu změnil. Stále když s ním mluvím má v ruce telefon, řekla bych že je na něm plně závislí a když řeknu „nebuť furt na telefonu“ odloží ho tak na 2 minuty a zase je u něj. Začal na mě být i hnusný, na něco se zeptám a on odpoví stylem jak když jsem totální blbec a proč ho sakra otravuji. Samozřejmě jsem mu jeho chování vyčetla a on se mi omluvil a přiznal, že ví že se takhle chová špatně, ale že by s tím něco udělal to ne… Opravdu nevím co se to s námi stalo ale jakoby mu na mě nezáleželo. Neobjímá mě skoro vůbec, pusa taktéž skoro žádná. Přitom ještě před 2 týdny vše v pořádku. Stále ho miluji ale tohle mě hodně ničí. Děkuji za každou radu, samozřejmě vím že promluvit si je asi nejvhodnější řešení ale třeba Vás napadne i něco jiného.

Asi ho něčím štves… A taky to pořád nemůže být takovy jako na začátku…
Tak do 25 stridej různý kluky, dej šanci i těm co tě na první pohled nezaujmou. Budeš mít aspoň i hodri zkušenosti a potom o to budeš vyzralejsi do finálního vztahu pro rodinu…

beruska9
Extra třída :D 10713 příspěvků 07.11.18 04:10

Nezacal hrat nejakou hru, nebo neco podobneho na rom telefonu? Ja na muze taky nekdy prskam, kdy me rusi uprostred zajimave diskuse na emiminu :lol:
Hele, trochu zlehcuji, ale mozna v tom neni.nic extra zasadniho, my zenske si nekdy vsechno bereme moc osobne. Ale kdo vi, druhy extrem je moznost, ze si tam rozjednava nejakou jinoi slecnu…a pak spousta moznosti mezi tim

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 07.11.18 06:50

chybí mi v tom popisu reciprocita, on je tu pro tebe, on utěšuje, on se omluvil, když jsi mu vyčetla ale on se nesnaží změnit.. možná by stálo za úvahu, jestli do něj třeba nehučíš už trochu moc, nenecháš se trochu moc utěšovat a neměla bys upravit i svoje chování k němu..? :nevim: ono chlapům možná chváil imponuje, když jsou za ochránce a utěšitele, ale uk%nouranou buchtu dlouhodobě nesnesou - to nemyslím ve zlém a do hlav ani do baráku vám nevidím, ale podle popisu to tak vypadá.. mnohem víc než ‚promluvení‘ domácí pohodě prospěje, když se přemůžeš, místo brečení vykouzlíš úsměv a necháš ho dýchat bez zbytečného mluvení :* jo a nehrb se! zvednout hlavu pomáhá i zvednout náladu :palec:

BloomingGorgeous
Závislačka 2812 příspěvků 07.11.18 06:51
@Delaltctrl píše:
Tak do 25 stridej různý kluky, dej šanci i těm co tě na první pohled nezaujmou. Budeš mít aspoň i hodri zkušenosti a potom o to budeš vyzralejsi do finálního vztahu pro rodinu…

Taky to tak vidim. A pouzivat antikoncepci, nejlepe dvojitou (urcite kondom). Pak budes ve cca 25 vedet, co chces a co ne a usadis se s partnerem, ktereho budes milovat a s pocitem, ze jsi neco zazila a ted budes spokojena a verna. Vlastni zkusenost :kytka: Drzim palce.

Denina16
Nováček 1 příspěvek 07.11.18 07:32
@Delaltctrl píše:

Taky jsem se ho na to už ptala, zda-li ho něčím neštvu a odpovědí mi bylo ne, proč?

Uživatel je onlinezoidberg
Extra třída :D 11917 příspěvků 07.11.18 07:48

Jeho kyblík empatie jsi už vyčerpala na zbytečnosti. Teď vítej v realitě. Prostě ho štveš, plačky nemá nikdo rád.

Uživatel je onlineDelaltctrl
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 07.11.18 13:38
@Denina16 píše:
Taky jsem se ho na to už ptala, zda-li ho něčím neštvu a odpovědí mi bylo ne, proč?

Na to musíš přijít sama. Protoze kdyby řekl že jo, tak to spustí další velkej výslech, ty budeš mít pocit viny atd atd. Spousta komplikací.

Showme_a
Kecalka 490 příspěvků 07.11.18 16:03

Divim se ze to tady nenapsal uz nekdo driv ale v tomto veku kdyz se mi zacal nekdo jiny libit tak jedna laska velmi rychle skoncila a nova zacala. Stary pritel se mi zacal proste protivit… Pokud to neni hrou tak si na tom mobilu s nekym pise…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >