Už to nezvládám - kamarádka & přítel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.18 18:37
Už to nezvládám - kamarádka & přítel

Raději anonymně.

Nejsem ještě matkou a ani to v nejbližší době neplánuji. Jsem zde zaregistrovaná proto, že zde občas najdu nějakou radu a nebo zajímavý článek. Dnes se jdu k vám poprvé vyzpovídat. Je mi devatenáct, jsem v maturitním ročníků a začínám zjišťovat, že už to nezvládám. Doma jsou určité problémy, které se odráží pak na mých výsledcích ve škole, ale co mě nejvíce trápí je kamarádka a teď už i přítel.

Minulý týden kamarádka utekla za kamarádem od přítele do města, které je cca 40 km. Příteli pak měl ten kamarád psát, jestli nemůže u něj kamarádka spát. To se mi samozřejmě nelíbilo, protože jsem u přítele nebyla a docela jsme se dohádali i dohádaly. Nakonec obě strany uznaly, že mám pravdu a omluvili se mi s tím, že to fakt přehnali.

Dnes se ale stala opět jedna z podívaných.
S přítelem jsme se naposledy viděli první týden v lednu. Ten minulý jsem seděla u voleb a teď jsem doma, protože je babička po operaci, tak jí chci být po ruce, kdyby se jí něco stalo. Odpoledne mi přítel napsat, jestli za mnou může přijet. Byla jsem ráda, že to navrhl a tak jsem s radostí souhlasila. Jenže on napsal, že chce přijet na chvíli. Že mi chce říct jen ahoj, a že pak jedou s kamarádem do nákupáku, že mám jet s nimi, a že jsou za čtvrt hodiny u mě před barákem. To se mi ale nelíbilo, tak jsem příteli řekla, že nikam s nimi nejedu, že nemám peníze a náladu, a že mě mrzí, že místo toho, aby trávil víkend se mnou, jede raději s kamarádem. Přítel se začal osočovat tím, že jsem princezna a jakmile něco není podle mě, je to špatně. Když jsem mu napsala, že se mě docela dotklo to, že chce přijet vlastně jen tak, aby se neřeklo, tak mi napsal: „Aspoň něco.“… Mezitím mi došlo, že to, že jedou do nákupáku přes naše město není jen a tak a tak píšu kamarádce, jestli jede s nimi. Prý ano. Na otázku, proč mi nenapsala, že jede taky (ostatně, kdyby mi i přítel napsal, že jede kamarádka, tak by to bylo něco jiného), mi odpověděla, že si myslela, že to vím a pak, že vlastně ani nevěděla, že přítel jede. Tohle všechno ale už byla poslední kapka, s přítelem jsme měli vztah už poměrně dost nahnutý, tak jsem to ukončila s tím, že jak pojedou zpátky, má se stavit pro věci. Načež mi po hodině laskavě odepsal, že ty jeho věci mám vyhodit. Kamarádku jsem poslala taky do zádele, protože tohle není poprvé, co mi tohle udělala.

Sedím tu teď jako kráva, brečím, jsem sama doma a říkám si, že to, že jeli beze mě - i když všichni věděli, že jede i kamarádka, věděli, jim neodpustím a ve vztahu už s tímto být nemohu. Říkám si, jestli nejsem moc přecitlivělá a nehrotím to, ale všechno to, co se teď okolo mě děje, na mě dopadlo a já se potřebuji nějakého problému zbavit. Nepíšu ani tak o radu, chtěla jsem se z toho jen vypsat. Deaktivovala jsem si všechny účty na sociálních sítích, odpíchla se od lidstva, neodpovídám na SMS. Potřebuji si srovnat myšlenky. Snad mě chápete.

Přeji vám krásný víkend. Snad ten váš je o mnoho lepší :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

jita22
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 3 inzeráty 19.01.18 18:42

Nechapu-pritel jel s kamaradem a kamaradkou nakupovat, chteli abys jela taky, tys nemohla a tak ses s nim rozesla?

Kskaja
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 19.01.18 18:44

Podle mě trochu přehánís ve věci ohledně obchoďáku a to kolem. Že by u tvého přítele spala kamarádka by se mi Teda nelíbilo. Ps: ty hrubky 8o 8o 8o pane bože.

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 19.01.18 18:44

To by mi také vadilo a udelala bych to stejne :palec:

Niklik
Stálice 63 příspěvků 19.01.18 18:46

Ty jsi mela podezreni, ze apolu neco maji? Moc to neni jasne, z toho co pises.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.18 18:46

@jita22 Náš vztah byl jako na houpačce, dost nahnutý. Už nějaký čas uvažuji, že ho ukončím. Když přítel napsal, že chce přijet, tak mě to potěšilo, ale když jsem zjistila, že chce přijet jen proto, aby se neřeklo, tak se mě to docela dotklo. Když jsem mu napsala, že mi nestačí mu říct pouze ahoj, řekl, že mám jet s ním a s kamarádem nakupovat. Já ale řekla, že nemám peníze a ani náladu. Brala jsem to tedy jako uzavřenou věc, že jedou oni dva. Nenapadlo mě, že by jel přítel křenit. Pak jsem zjistila, že jela i kamarádka. Zamrzelo mě, že mi kamarádka nedala vědět, a že mi to neřekli ani dřív, když to všichni věděli. Nakonec jsem to ukončila, protože tohle nepřekousnu. To, že přítel jede raději nakupovat, než, aby byl se mnou.

lachtanice86
Kelišová 5484 příspěvků 19.01.18 18:46

To spaní bych pochopila, ale s tím obchodakem to nechápu.

jita22
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 3 inzeráty 19.01.18 18:47

@Hedvikaaa co by ti vadilo? 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.18 18:47

@Kskaja Jaké hrubky? Nikde žádné nevidím. Alespoň, co se y/i týče. Za čárky se omlouvám.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.18 18:49

@Niklik To asi úplně ne, ale je to moje nejlepší kamarádka. Myslím si, že věci, které se týkají i mého přítele, by mi mohla říct.

jita22
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 3 inzeráty 19.01.18 18:50
@Anonymní píše:
@jita22 Náš vztah byl jako na houpačce, dost nahnutý. Už nějaký čas uvažuji, že ho ukončím. Když přítel napsal, že chce přijet, tak mě to potěšilo, ale když jsem zjistila, že chce přijet jen proto, aby se neřeklo, tak se mě to docela dotklo. Když jsem mu napsala, že mi nestačí mu říct pouze ahoj, řekl, že mám jet s ním a s kamarádem nakupovat. Já ale řekla, že nemám peníze a ani náladu. Brala jsem to tedy jako uzavřenou věc, že jedou oni dva. Nenapadlo mě, že by jel přítel křenit. Pak jsem zjistila, že jela i kamarádka. Zamrzelo mě, že mi kamarádka nedala vědět, a že mi to neřekli ani dřív, když to všichni věděli. Nakonec jsem to ukončila, protože tohle nepřekousnu. To, že přítel jede raději nakupovat, než, aby byl se mnou.

Tak ale ty mas jiny program-babicku, tak on ma svuj. A jelikoz jel okolo, chtel te alespon pozdravit. Jestli tam byla kamaradka nebo ne je snad jedno.
Ja ani uplne nepochopila, proc by u nej kamaradka nemohla prespat, jestli to bylo treba.
Dle me neveris ani kamaradce ani priteli, takze je asi dobre ze ses s nimi rozesla, ovsem ci je to „vina“,to si uplne nejsem jista.

Niklik
Stálice 63 příspěvků 19.01.18 18:51
@Anonymní píše:
@Niklik To asi úplně ne, ale je to moje nejlepší kamarádka. Myslím si, že věci, které se týkají i mého přítele, by mi mohla říct.

Aha..tak ja na jejim miste bych asi take predpokladala, ze ti rekne pritel, ze jede take. Pritel te pozval na nakupy, ty jsi nejela, jeli tedy sami. Osobne to nevidim jako duvod k rozchodu, ale jako duvod k tomu, abyste probrali priority a domluvili si nejaka pravidla. :think:

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2430 příspěvků 19.01.18 18:52

To, ze kamaradka spala u tveho kluka ti nevadilo a presla si to,( a dalo by se pochopit, kdyby jo…) ale rozesla ses s nim nim nakonec kvuli tomu, ze sel krenit na neci nákupy? :mrgreen: Ty si myslis, ze ti ji zapíra schvalne nebo proc takova reakce? :nevim: Vzdyt chtel at jedes taky. :nevim:

Příspěvek upraven 19.01.18 v 18:58

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.18 18:53

@jita22 Alespoň pozdravit… To je hezké, že mě chtěl alespoň pozdravit. Na kamarády si čas umí udělat, ale na mě ne? Má své auto, může kdykoliv sednout do auta a přijet. Proto se mě dotklo, že chtěl přijet jen, aby se neřeklo. A to, že mi ahoj nestačí, je pochopitelné. Neviděli jsme se dva týdny, jsem teď v situaci, kdy jeho podporu potřebuju a ne, že mi bude ještě přitěžovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.18 18:55

@Ms.Ragdoll Samozřejmě, že to mi vadilo, ale pak všichni uznali chybu a omluvili se mi s tím, že jsem měla pravdu. Ale když se ani ne za týden stane zase něco podobného a je v tom opět zamotaná kamarádka, už mě to nenechává chladnou.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama