Už to nezvládám s manželem

Anonymní
31.12.19 08:33

Už to nezvládám s manželem

Nevím, jak začít. Jsem těhotná a manžel se mnou manipuluje a já nevím co dělat. Moc ho miluju. Ale tyhle stavy jsem nikdy nezazivala, až co jsem s ním. Bývala jsem veselá, společenská. On o mě říká, že jsem blázen. Vždycky všechno otočí proti mě. Když je v noci pryč, tak mě vynervuje padesáti zpráváma o tom, že už ho nemiluju a že už má jasno a pak přijede domu a dělá že se nic neděje. Nevím co mám dělat. Přestěhovala jsem se do města, kde mě ani spousta lidí neodpoví na pozdrav. A do toho špatný průběh těhotenství. Prostě když se pohadame dostanu histerický záchvat, jsem jak v transu, a třeba rozbiju talíř. Asi jsem opravdu psychopat.
Pořád mi vypráví, jak rodily jeho bývalé, ale že se mnou to bude katastrofa. Už ho asi ani u porodu nechci, než aby pak že mě měl srandu.
Další věc je, že si vymýšlí asi. Minule mi tvrdil, že za ním chodí bývalá a nabízí mu, že se k ní může kyykoliv vrátit, pak mi řekl, že si to vymyslel, abych taky žárlila.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4012
31.12.19 08:38

Co to je za magora? 8o to jako schvalne strasi a vyhrozuje, navic kdyz jsi tehotna? :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 08:39

Další věc jsou třeba věci na miminko, dostala jsem od kamarádky spoustu krásných věci po jejím dítku a jemu to vadí, že je to po někom. Když ty věcičky peru a zehlim vadí mu to. Vadí mu, že má mrňous u nás v ložnici dva šuplíky s věcmi. Pořád chce, aby jeho postýlka byla pod oknem a ne abych ji měla vedle sebe. Připadá mi, že snad na to dítě už žárlí :(

• Citovat
  • Nahlásit
4012
31.12.19 08:41
@Anonymní píše:
Další věc jsou třeba věci na miminko, dostala jsem od kamarádky spoustu krásných věci po jejím dítku a jemu to vadí, že je to po někom. Když ty věcičky peru a zehlim vadí mu to. Vadí mu, že má mrňous u nás v ložnici dva šuplíky s věcmi. Pořád chce, aby jeho postýlka byla pod oknem a ne abych ji měla vedle sebe. Připadá mi, že snad na to dítě už žárlí :(

A chtel to dite vubec? Z toho, co jsi psala, mi prijde, ze se snazi o to, abys to dite ani nedonosila nebo co :roll: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 08:42

@darekp právě že chtěl, já chtěla ještě počkat půl roku rok, ale on chtěl hned.

• Citovat
  • Nahlásit
2708
31.12.19 08:43

A s takovým kktem sis udělala dobrovolně dítě? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20687
31.12.19 08:44

Jste mešuge oba dva :roll: ale když ho miluješ, tak mimisek to spraví. Akorát nechápu, co chceš po nás :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20687
31.12.19 08:45
@Anonymní píše:
@darekp právě že chtěl, já chtěla ještě počkat půl roku rok, ale on chtěl hned.

No když chtěl, tak to muselo být, to je přece jasný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 08:45

Nebylo to dřív takový.
Já taky dělám žárlivý scény, ale to je tím, že mi furt cpal, jak za ním bývalka lezla a chtěla ho zpátky. Neumím se ovládat teď.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 08:46

@terien on se mě neptal, jestli mi rozumíš

• Citovat
  • Nahlásit
10703
31.12.19 08:48

Když je v noci pryč, tak je kde? V práci? Nebo někde courá? Na noc bych si vypnula telefon a šmitec. Velice důrazně bych mu řekla, že se buď hodí do klidu, nebo s ním končím. Co to je za magora, že takhle nervuje těhotnou ženskou? Až porodíš, tak to bude ještě horší, ještě to dítě ani nemáte a už mu vše vadí? No, až bude v noci brečet, hádej co bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20687
31.12.19 08:48
@Anonymní píše:

Ne, to teda nerozumím. Nežijeme ve středověku, aby ženska měla dítě pokaždé, když na ní chlap vleze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10703
31.12.19 08:49
@Anonymní píše:

Jak neptal? Ty jsi dítě ještě nechtěla, tak si brala prášky? Nebo se jinak chránila? To chceš říct, že on vydal povel že prostě otěhotníš a tak se i stalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19655
31.12.19 08:50
@Anonymní píše:

pokud žena nechce dítě, tak snad řeší antikoncepci sama, ne? se tě neptal :roll: a s pohlavním stykem jsi souhlasila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19655
31.12.19 08:50
@Anonymní píše:
Nevím, jak začít. Jsem těhotná a manžel se mnou manipuluje a já nevím co dělat. Moc ho miluju. Ale tyhle stavy jsem nikdy nezazivala, až co jsem s ním. Bývala jsem veselá, společenská. On o mě říká, že jsem blázen. Vždycky všechno otočí proti mě. Když je v noci pryč, tak mě vynervuje padesáti zpráváma o tom, že už ho nemiluju a že už má jasno a pak přijede domu a dělá že se nic neděje. Nevím co mám dělat. Přestěhovala jsem se do města, kde mě ani spousta lidí neodpoví na pozdrav. A do toho špatný průběh těhotenství. Prostě když se pohadame dostanu histerický záchvat, jsem jak v transu, a třeba rozbiju talíř. Asi jsem opravdu psychopat.
Pořád mi vypráví, jak rodily jeho bývalé, ale že se mnou to bude katastrofa. Už ho asi ani u porodu nechci, než aby pak že mě měl srandu.
Další věc je, že si vymýšlí asi. Minule mi tvrdil, že za ním chodí bývalá a nabízí mu, že se k ní může kyykoliv vrátit, pak mi řekl, že si to vymyslel, abych taky žárlila.

a on už nějaké děti má?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat