Už nezvládám život :-(

Anonymní
24.5.20 09:23

Už to nezvládám , za co?

Ahoj, už nevím kudy kam vše se mi celí život sype. Dětství bylo na nic, máma byla alkoholička a tátu nemám. Ve škole jsem zažívala šikanu a neměla jsem žádného opravdového přítele. Když jsem našla partnera celý život najednou dostal smysl chtěla jsem s ním být do konce života ale bohužel po 9 letech mi řekl že mě nemiluje.. přišla jsem o bydlení a prakticky o veškerý majetek, peníze ušetřené nemám a je mi 31 a já nemám žádný smysl v životě. Každý den vstávám a usínám s pocitem že nemám žádný smysl, nic mě nenaplňuje nemám se na co těšit. Místo toho abych měla vytouženou rodinu tak mám jen deprese. Proč má člověk který nikdy nikomu neublížil a vždy se snažil dělat vše pro druhé a na sebe kašlal takovou smůlu? ???? Já už to vážně nechápu..někdy mám vážně chuť to zabalit a všechno trápení by bylo rázem pryč.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16360
24.5.20 09:25

Prosím vysvětli jak jsi mohla přijít o bydlení a celý majetek? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26560
24.5.20 09:27

Najdi si psychologa. Utápět se v sebelítosti tě nikam neposune.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8456
24.5.20 09:28

Třeba proto, že se snažíš dělat vše pro druhé. Kdybys dělala i něco pro sebe, nebyla bys v 31 bez majetku a v depresích. Člověk má na prvním místě myslet an sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4650
24.5.20 09:31
@divine woman píše:
Prosím vysvětli jak jsi mohla přijít o bydlení a celý majetek? 8o

Investovala jsi do cizího bez svatby na obzoru??? :zed: Tak to je pak marné radit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
190
24.5.20 09:32

Neboj, zase bude líp, po rozpadu dlouhodobého vztahu se cítí na dně většina lidí, i ti, co měli šťastné dětství…Máš to horší, že nemáš rodinu a zázemí. Máš alespoň dobrou kamarádku? Kolegy, kolegyně? Někdo musí být, kdo ti pomůže, podpoří.
Našla jsi si partnera jednou, není důvod, abys ho nenašla i podruhé a třeba už s ním založila rodinu. Proč jste neměli děti v 9 letém vztahu? A co se stalo, že tě najednou nemiluje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.20 09:32
@divine woman píše:
Prosím vysvětli jak jsi mohla přijít o bydlení a celý majetek? 8o

Protože byt byl přítelovo, nebyli jsme svoji. Vybavení jsme kupovali tak nějak společně.

• Nahlásit
  • Citovat
4650
24.5.20 09:34
@Anonymní píše:
Protože byt byl přítelovo, nebyli jsme svoji. Vybavení jsme kupovali tak nějak společně.

A to byl takový haj. zl, že ti fakt nic nedal? Nebo se tvoje peníze projedly a jeho daly na hypotéku a vybavení???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16360
24.5.20 09:39
@Anonymní píše:

Tak máš poučení do budoucnosti. Mysli hlavně na sebe. A určitě bych po něm chtěla část vybavení nebo peníze. Co rodina, pomůže? Promiň, čtu že tátu nemáš a matka alkoholička. A kamarádky nebo nějací další příbuzní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3749
24.5.20 09:43

Tak si dupni ať ti část vybavení dá a nebo peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
391
24.5.20 09:47

Hlavně začni myslet jen na sebe. Až budeš spokojená ty, můžeš pomáhat druhým. Ve 31 letech není na nic pozdě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.20 09:52

Mámu mám, ta se s toho dostala ale bydlí odeme 20 km. Snažím se za ní jezdit, ale ten vztah je takový nějaký. No platili jsme na půl nájem s hypotékou a to samé jídlo, řekl mi že si nějaké vybavení vzít můžu ale tak to počítám že možná postel a ledničku co jsme se tak předběžně bavili. Jinak jsme za sebou dojížděli cca 4 roky a začali bydlet v podstatě po 5 letech vztahu. O dítě jsme se začali snažit minuli rok ale bohužel jsem o miminko přišla v 9tt. Do té doby bylo vše krásné bych řekla

• Nahlásit
  • Citovat
673
24.5.20 09:53

Nejprve si ujasni ten majetek, to, co jsi investovala treba do partnerovy nemovitosti bys po nem mela potadovat zpet. Mas praci? Kazdy rozchod je tezky, ale zkus se treba soustredit na sve konicky, pripadne si zkus najit nejake nove. Sport dodava endorfiny a denni rezim je taky dulezity!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12251
24.5.20 09:54

Je jasne, ze jsi nemela v zivote zadny vzor, nikoho, kdo by te naucil, jak se temhle situacim vyhnout. Ted nemyslim rozchodu, to se samozrejme stava vsem bez ohledu na vychovu. Ale treba sporeni, investice do vlastniho (nebo alespon spolecneho bydleni)… Jak radi holky, zacni byt vic sobecka. Mysli na sebe, mej se rada a to ostatbi brzy prijde samo :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
673
24.5.20 09:58

Pokud sly tve penize i do hypoteky, tak urcite jen s lednici a posteli neodchazej. Zkus si finance hodit na papir a spoctat, kolik penez jsi dala do vybaveni a do hypoteky. tevala bych na tom, aby mi partner tyto naklady v podobe penez aspon castecne vratil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama