Uz to s chlapem nedavam

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 22:09
Uz to s chlapem nedavam

S chlapem sme spolu 4 roky a mame dvoulete dite. Driv byl fajn. Videli sme se jen o vikendwch. Sem tam nejake hadky. Po dvouletech si nasel praci tu a hadky na denim poradku. A za vse muzu ja. Ja sem nevstala a neuklidila neco kdyz jeho napadlo nebo tak jak on chtel. Parkrar s mi stalo ze mi osali chlapy od zen u nej v praci ze at se od nich drzi dal nebo to s nim spatne dopadne. On ze sou to jen kamaradky a ze sou dobry ve sportu a bla bla. Pak uz se ne kamaradili a najednou he to desna zenska a bla bla. Slibil mi ze si nebude psat se sciu byvalou tchyni. Pise si s ni porad. Hadamese, nadavame si. Uz to neni ani o ucte. Rekla sem mu ze nas vztah uz je o nicem atse zacneme snazit treba v manzelsky poradne. Ne zmenit se mam jen ja. S nim je vse v poradku.
Pred mesicem sem si nasla bojovou online hru ktera me chytla a hraju ji jen kdyz mam uklizeno a uvareno a mala spi. Jinak se vemuju ji. Chodi spat okolo 8. Chlap chce at se s nim jem divam na telku a u toho usina. Me uz tohke nebavi. Jdu si teda zahrat do vedlejsiistnosti a nekdy sem na ni do 11. A uz na me rve ze sem zavisla a ze se nestaram o dite. Ze s hrou musim prestat. Ono ani mejde o to co rika. Ale aby mi jeste rikal co doma muzu nebo ne. To uz je na me moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

nani77
Kecalka 411 příspěvků 06.03.17 22:23

No, on byl asi vždycky stejný, jen jsi to nevěděla, když jste spolu nežili (víkendy jsou randění, ne společný život). A do takového vztahu-nevztahu si pořídíš dítě. Co chceš slyšet? Ty jsi zklamaná z něj, on z tebe. Vzájemně se dusíte. Ty hledáš únik na počítači, on u jiných žen. Má to cenu? Odpověz si sama.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 22:33

Ahoj tak něco obdobného prožívám já. Ten můj si občas psal někde s nějakou. Pak dal dlouho pokoj, nebo jsem spíše na to nepřišla. Odpůrce fejsbuku a když našemu malýmu 2roky, půjčoval občas mobil, tak jsem si všimla, že má fb v mobilu, za týden už tam měl i messenger a tak mi to nedalo a podívala se, no nestačila jsem se divit, to bylo o vánocích. Slíbil, že toho vypisování nechá, ale najednou mu zas přibyli na fb nějaké přítelkyně, tak jsem se opět podívala a zase nějaké pipiny ve spodním prádle a jak jim lichotí a tak.
Dopadlo to tak, že jsem si chtěla promluvit a on od té doby mlčí, začal spát v práci a mě došla trpělivost. Takže jsme ve fázi, že si má přijet pro věci. omlouvám se za můj příběh, ale nějak jsem to potřebovala vyplivnout

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 07.03.17 06:28

Zakladatelko, psala jsi to opilá? 8o
Jinak pokud vám to neklape, tak od něj odejdi :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 06:36
@Anonymní píše:
Ahoj tak něco obdobného prožívám já. Ten můj si občas psal někde s nějakou. Pak dal dlouho pokoj, nebo jsem spíše na to nepřišla. Odpůrce fejsbuku a když našemu malýmu 2roky, půjčoval občas mobil, tak jsem si všimla, že má fb v mobilu, za týden už tam měl i messenger a tak mi to nedalo a podívala se, no nestačila jsem se divit, to bylo o vánocích. Slíbil, že toho vypisování nechá, ale najednou mu zas přibyli na fb nějaké přítelkyně, tak jsem se opět podívala a zase nějaké pipiny ve spodním prádle a jak jim lichotí a tak.
Dopadlo to tak, že jsem si chtěla promluvit a on od té doby mlčí, začal spát v práci a mě došla trpělivost. Takže jsme ve fázi, že si má přijet pro věci. omlouvám se za můj příběh, ale nějak jsem to potřebovala vyplivnout

Ahoj, jak kdybych to psala ja.Ted resim to same. Manzel mi lze. Rika ze nechodi na net a pritom je na vsech socialnich sitich a ma tam same cizi zenske.Ja nic z toho nemam.Kdyz se ho na to zeptam, tak zapira.Ted jsem ve fazi ze se mi chce odejit pryc.

Paola21
Závislačka 3535 příspěvků 07.03.17 06:54

Proč spolu jste?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 09:01

Spolu jsme, že jsem nedělala doma humbuk, pak jsme se pomilovali a bylo po problému. Pořídili jsme barák, máme dítě a teď po tom všem ani nepřijde, neomluví se, není mu to líto, přitom já bych tak ráda odpustila.
Domů nepřijel a já nevěděla jestli se mu třeba něco nestalo a ani nedal vědět, že nepřijede. Každou sobotu jezdím na kurz se psem a hlídá malýho, a místo toho jsem se dozvěděla, že jen se svou nejstarší dcerou jí domlouvat brigádu a že přej zasr.pes ten není důležitej. Jenže v tom není pes, ale že měl hlídat malýho a já jet. A teď si prostě stojím za svým, a neustoupim ikdyž to bude za cenu rozchodu. Protože chci u sebe někoho, kdo se za mě postaví a ne kdo mě schodí

Paola21
Závislačka 3535 příspěvků 07.03.17 09:11
@Anonymní píše:
Spolu jsme, že jsem nedělala doma humbuk, pak jsme se pomilovali a bylo po problému. Pořídili jsme barák, máme dítě a teď po tom všem ani nepřijde, neomluví se, není mu to líto, přitom já bych tak ráda odpustila.
Domů nepřijel a já nevěděla jestli se mu třeba něco nestalo a ani nedal vědět, že nepřijede. Každou sobotu jezdím na kurz se psem a hlídá malýho, a místo toho jsem se dozvěděla, že jen se svou nejstarší dcerou jí domlouvat brigádu a že přej zasr.pes ten není důležitej. Jenže v tom není pes, ale že měl hlídat malýho a já jet. A teď si prostě stojím za svým, a neustoupim ikdyž to bude za cenu rozchodu. Protože chci u sebe někoho, kdo se za mě postaví a ne kdo mě schodí

Tak škoda, žes to tak nechtěla od začátku… Ale lepší pozdě než nikdy

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 09:20

Ono to možná od začátku fungovalo, ale postupem času, jelikož je přes týden pryč a jezdí jen na víkendy, tak jsem vše zařídila, vyřídila a to se teď obrátilo pěkně proti mě. Jsem akční člověk ve smyslu, že pěstuju zeleniny, zavařuju, dělám všelijakou výzdobu, někdy jsem i seřezala dřevo a on si na to zvykl, akorát se vytratila taková ta vdečnost a začal to brát jako samozřejmost. Poslední dobou si přijdu, že jsem na práci a on má na zábavu ty svý ku… jinak je nazývat ani nebudu, protože mě bere takovej vztek, ale když někdo dá přednost jim před rodinou, tak za to fakt nestojí

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 09:24

On vždycky byl ten co žárlil a podezříval mě z toho či onoho, ale já mu nikdy nevěrná nebyla a ani podněty do okolí jsem jiným nedávala a teď se vlastně ukázalo, že to co vyčítal mě, dělá on sám

galantni jelenice
Kecalka 217 příspěvků 07.03.17 09:52

A ty ho miluješ? Vážíš si ho? Chceš s ním zůstat a snažit se vztah zachránit? Mě to podle popisu připadá, že ne, řešení je odejít :nevim:

Leefa
Stálice 63 příspěvků 07.03.17 10:24

Nechápu proč sis pořídila dítě s někým s kým jsi ani nebydlela…jestli jsem to z té zpatlaniny dobře pochopila.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 14:18

@galantni jelenice strašně ráda bych mu odpustila, ale on to vzdal
@Leefa bydlíme spolu od začátku, ale jezdí kamionem, takže byl doma jednou za 14dní na víkend a teď každý víkend

Netopirek
Echt Kelišová 7901 příspěvků 07.03.17 17:56
@Anonymní píše:
@galantni jelenice strašně ráda bych mu odpustila, ale on to vzdal
@Leefa bydlíme spolu od začátku, ale jezdí kamionem, takže byl doma jednou za 14dní na víkend a teď každý víkend

prostě se musíte naučit žít spolu. Podle toho co píšeš si děláš všechno sama a chlap si na to zvykl. Stejně jako by si zvykl každý.

Známá taky byla zvyklá, že chlap byl 10 dní pryč, pak 4 dny. A když si našel práci tak, aby mohl být doma pořád. Skoro dva roky jim trvalo než se spolu naučili žít. Záleží jestli se vám oboum chce

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 18:41

Zvykl si, že vše zařídím, ale já to brala, tak, že prostě když tu přes týden není, tak je samozřejmostí se o to postarat. Ale loňské léto jsem odřela na zahradě a pak skoro padla na hubu a on mě v tom nechal vykoupat. Tak to vidím já.
Ráda bych si sedla a vše si vyřikala, ale on nechce, tak když nechce, tak ať jde. Na to co vše umím teď ani chlapa nepotřebuji. A když potřebuji zastání, tak ho nemám, všichni okolo mají přednost, se všema se domluví a já jsem ta poslední co se to dozví. Dlouho jsem mlčela, nebo spíše řekla, jak bych to chtěla, ale na mě se ohled nebral. Píši o tom špatném, samozřejmě, že jinak to bylo na pohodu.
Prostě se to vše nahromadilo a já nereaguji, tak jako obvykle a stojím za svým.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Válka mezi Ester a svazem pokračuje: Peníze se někam ztrácí, rýpla si Ledecká

Nechybělo mnoho a fenomenální česká sportovkyně Ester Ledecká (23) dost možná... číst dále >

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >