Už to v práci nezvládám... (

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
1262
20.11.21 18:31

V tom případě nechápu proč gynekolog nenapíše neschopenku, pokud se s ním nedá domluvit. Zkusit jít za praktickým lékařem, ale nechápu nějak,,,nechtěla bych chodit k takovým lékařům, se kterýma se nedá v tak jasném případě domluvit. Nechápu opravdu. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
27.11.21 18:30

@AnitAma Děkuji za podporu a porozumění :srdce:

Myslím si, že se lékař možná bojí pokuty, kdyby mi dal „neschopenku jen tak“ (ve své podstatě má práce není riziková, netahám těžká břemena atd. - jen mám ty 12 a frekventované místo)

Každopádně…situace se v podstatě vyřešila za mně, aniž bych chtěla či na to byla nějak pyšná…zakrvácela jsem a tak jsem hned utíkala k doktorovi, ten ale v daný den neordinoval (nevěděla jsem to, na internetu měl normálně otevřeno)… tak mi jiná lékařka, která v ten den ordinovala napsala PN a ať si odpočinu, že tělo si duplo (mimi i ostatní bylo vše v pořádku)…co mě ale dodělalo a zároveň zarazilo bylo, když mi vedoucí volala ráno, že jí vyšel pozitivní test na Cov. a jak jsem na tom zdravotně, že jestli bych nemohla přijít do práce si tam na chvíli sednout než někdo přijde… no to mě dos.alo … (už dva dny věděla, že jsem na PN mimochodem)… a teď jak půjdu na kontrolu za lékařem se o to víc bojím, aby mě „neuschopnil“…opravdu to nedělám abych simulovala, ale už z principu a situace covid se fakt začínám bát…obzvlášť s přístupem takovéhle vedoucí, obvoďák netuším jak by reagoval, když bych mu zavolala v případě, že by mě doktor/gyndař uschopnil… vím že situace to není úplně reálná, nicméně já krvácela jen mírně a jeden den…proto mám obavy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
27.11.21 18:33

Asi to zní vtipně a bezohledně, chtěla jsem tím říct, že se bojím, že doktor po mě chce pomalu, abych byla polomrtvá a pak teprve mě ponechá neschopenku) (k mému předešlému komentáři)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
27.11.21 21:00

@ariarit
Ahoj,
momentalne jsem v 11tt a na neschopence jsem od 4tt. V práci jsem také dělala dvanáctky, ranní a odpo. Když se komukoliv v práci udělalo špatně nebo někdo si dovolil marodit, koukalo se na něj jak na vraha. Proto jsem zvolila tuto cestu. A mám to bez starostí a doma mi je fajn. Hlavně bych to v práci asi nezvládla. Trpím častými nevolnostmi.

Myslím si, pokud svému lékaři řekneš podrobnosti a to co se ti stalo určitě ti dá neschopenku. Dneska to dělá tak skoro každý druhý ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1780
27.11.21 21:11
@ariarit píše:
Asi to zní vtipně a bezohledně, chtěla jsem tím říct, že se bojím, že doktor po mě chce pomalu, abych byla polomrtvá a pak teprve mě ponechá neschopenku) (k mému předešlému komentáři)

Takhle to tady dnes chodí - je to hnus, velebnosti! :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17487
27.11.21 21:20

@ariarit A co tomu gynekologovi říkáš? Neděláš hrdinku, nezlehčuješ? Ty Tvoje popisy „bylo to vtipný“ jsou pro něj možná nečitelný…? Normálně řekni, že je Ti často na omdlení (nebo klidně že omdléváš, pokud máš pocit, že Tvůj stav není dost závažný). On žádnou pokutu nedostane, protože Tě přece nezneschopní jen tak pro nic za nic - Tobě opravdu blbě je… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
854
28.11.21 00:04

@ariarit Hele, já si myslím, že v dnešní covid době si nevezme na triko Tě uschopnit a poslat mezi tolik lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat