Už toho mám dost - problémy s manželem a jeho rodinou

Anonymní
18.2.21 13:38

Už toho mám dost problémy s manželem a jeho rodinou

Dobrý den všem, bydlíme s manželem a naším ročním synem v rodiněm generáčním baráku. Bydlí tam manželova matka se svým manželém, jeho sestra s dvěmi kamarády, jeho bratr s přítelkyní a jeho babička. Nejdřív to tam bylo hrozně fajn, vždycky jsem chtěla mít obrovský dům s velkou zahradou. Teď mě to tady ale už vůbec nebaví, všichni mě tady štvou, tchýně ze sebe pořád dělá hrozně důležitou, švagrová je hrozně akční a pokaždé když něco vymyslí, třeba výlet a mě se tam nechce tak se se mnou všichni dohadují, manžel se mě nikdy nezastene a taky nezůstane se mnou doma ale jede s rodinou :roll: a co už mi hodně vadí je že sebou bere i našeho syna. Přítelkyně od švagra je romka, když tady nebyl koronavius tak k nám 1×2 do měsíce přijela její rodina asi cca 20 lidí. To mi hrozně moc vadilo, nedělá mi vůbec dobře mít v domě tolik romů, ale manžel s tim neměl problém. Kvůli tomu jsme se často hádali, protože že manžel hodil na ty jejich party a ještě se tam dobře bavil. Taky mi vadí jak mě manžel pořád omezuje kvůli covidu, už když o tom byla zmínka v číně tak po mě chtěl abych nosila roušku, lidí se na mě dívali jako na blázna. Včera jsem byla pozvána kamarádkou na menší večírek v hospodě kde mají normálně otevřeno, když jsem to řekla manželovi tak mi to zakázal :roll:, musela jsem se vymluvit že mi je špatné. Ale čím mě manžel úplně dosra.. je to že normálně zavolal policajti že tam mají otevřeno. Jako chápete to? Chci se s manželem a naším synem co nejdřív přestěhovat, ale manžel s tim nesouhlasí. Nějaké rady?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5325
18.2.21 13:41

Neřídit se tím, co manžel nařizuje, není to tvůj guru, máš svojí hlavu. A rada druhá, přestěhovat se co nejdřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1254
18.2.21 13:42

Bydlet s tolika lidma je vždy na h… Určitě bych se chtěla osamostatnit. Jinak chápu, že na ně zavolá policii, protože přesně kvůli takovým kokotum, co nedodržují pravidla, se tady toho v životě nezbavíme :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
18.2.21 13:46
@Anonymní píše:
Bydlet s tolika lidma je vždy na h… Určitě bych se chtěla osamostatnit. Jinak chápu, že na ně zavolá policii, protože přesně kvůli takovým kokotum, co nedodržují pravidla, se tady toho v životě nezbavíme :pocitac:

proč anonym?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14590
18.2.21 13:50

Hospoda, kde maji normalne otevreno? Spise NEnormalne, ne? Uvedomujes si, ze kdybys tam sla, dopoustis se prestupku? :roll: Podekuj chlapovi, zes tam nesla.

V takovem dome bych nebydlela. Ale ja bych se nikdy do takoveho domu nenastehovala :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 13:50

@Paola21 Já na manžela tlačím, ale on má pořád svoje argumenty, že se tady má on dobře, že nebude nikde platit nájem, že tady neplatíme nic, že se nemusíme starat ani o jídlo, jeho matka totiž všem i nám vaří. Ze začátku mi to nevadilo, ono taky kdo by odmítl jídlo zadara? Ale teď už mi to vadí, tak jsem se jednou zmínila že nám žacnu vařit samá, manželova matka pak všem normálně i manželovi a synovi a uvařila, jen mě nic. Tak jsme se začali hádat a samozřejmě manžel se zase zastal tchýně.

• Citovat
  • Nahlásit
5325
18.2.21 13:53
@Anonymní píše:
@Paola21 Já na manžela tlačím, ale on má pořád svoje argumenty, že se tady má on dobře, že nebude nikde platit nájem, že tady neplatíme nic, že se nemusíme starat ani o jídlo, jeho matka totiž všem i nám vaří. Ze začátku mi to nevadilo, ono taky kdo by odmítl jídlo zadara? Ale teď už mi to vadí, tak jsem se jednou zmínila že nám žacnu vařit samá, manželova matka pak všem normálně i manželovi a synovi a uvařila, jen mě nic. Tak jsme se začali hádat a samozřejmě manžel se zase zastal tchýně.

Když manžel nechce, tak se přestěhovat sama a dořešit rozvod a péči o dítě. Manžel se tě nikdy nezastane, dává ti příkazy jak malému harantovi, tak na to to je? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20549
18.2.21 13:54

Tak přesně kvůli lidem co mají v hlavě… a jsou schopný jít to nelegálně otevřený hospody jsme ve sra. čkách
takže doufám že jsi hloupý troll

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 13:55

@cecetka Já myslím že je úplná blbost že jsou restaurace zavřené, a i kdybych se připustila přestupku, tak co? Nikdo by o tom nevěděl, leda že by i přesto že tam jsem manžel zavolal policii.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16391
18.2.21 13:55

No a ty budeš prozměnu štvát je. A celkem právem.

A ano - zjevně nejsi stavěná na to, aby si žila v širší rodině a neumíš vycházet s větší skupinou lidí, kde se poptřebujete dohodnout.

Zároveň tvému muži ta pospolitost bude vyhovovat a teda vám taky šetří spoustu peněz a práce.

Nelézt do nelegálních hospod v okamžiku kdy máme nejhorší pandemickou situaci a ještě se to bude několik týdnu zhoršovat, v okamžiku kdy máš v baráku seniory, kvůli kterým i tvoje švagrová omezila návštěvy své rodiny je jedině rozumné a ještě že tvůj muž ten rozum má, když tobě zjevně místy vynechává.

Ve skutečnosti tady idiotsky nadáváš na nějaké romy, ale chováš se daleko hloupěji, než oni. A oni omezili kontakty s rodinou, ty si prostě chceš vyrazit za kámoškou.

Co můžeš dělat v mezičase?

Učit se řešit konflikty konstruktivně - tipuju že na stěhování nebudete mít ani prachy, ani kapacity.

Mrkni třeba sem

https://www.kosmas.cz/…tu-v-rodine/

Když se naučíš vnést do rodinného života i vlastní potřeby a to tak, aby se okolo toho nevyvolala hádka či dusno a zároveň lépe porozumíš potřebám těch druhých, tak se ti prostě bude žít snáze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16391
18.2.21 13:56
@Anonymní píše:
@cecetka Já myslím že je úplná blbost že jsou restaurace zavřené, a i kdybych se připustila přestupku, tak co? Nikdo by o tom nevěděl, leda že by i přesto že tam jsem manžel zavolal policii.

Můžeš nakazit a buď zabít a nebo způsobit vážné kopmlikace lidem, se kterými žiješ v domě.

To že to nevíš, nerozumíš tomu a nebo tomu odmítáš věřit nemění nic na realitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16657
18.2.21 13:57

Tady se dneska s těma trollama nějak roztrhl pytel ne? :zed: Bych tomu i věřila, dokud nevytasila to se 20ti romama v baráku a manžela, co jí zakázal jít do „normálně otevřené“ hospody :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
18.2.21 13:58
@Anonymní píše:

to sem radši nepiš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16657
18.2.21 13:59
@Anonymní píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tomuhle se říká „místo mozku z piva kostku“. A tohle má volební právo :zed: :zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 13:59

@Paola21 Zvažuju rozvod, ale taky se mi do něho moc nechce, finančně bych na tom byla o hodně hůř a taky mám strach že by manžel dostal syna třeba do střídavě péče, to by syna mohlo špatné ovlivnit.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat