Reklama

UZ ve 20tt v ordinaci ošetřujícího lékaře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janac
Závislačka 3138 příspěvků 19.08.11 09:04
UZ ve 2Ott v ordinaci ošetřujícího lékaře?

Ahoj, máte prosím někdo zkušenost s tím, že vám dělala doktorka velký UZ (20tt) přímo ve své ordinaci a ne na specializovaném pracovišti?
Myslím, že tato doktorka má „lepší“ UZ, ale dokážu jen posoudit podle toho, že bývalá gyndr měla z mého pohledu „horší“ :nevim:
Myslíte, že pozná všechno stejně jako na spec. UZ pracovišti (se synem jsem byla na Veveří v centru prenatální diagnostiky)? (kardio, vady..)
Ale je klidně možné, že se za ty 3 roky něco změnilo a na speciální vyšetření se chodí při nějakém podezření apod.
Doktorky se samozřejmě hodlám zeptat, jen chci znám vaši zkušenost.

Díky

J.

Příspěvek upraven 19.08.11 v 09:35

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

kofola3 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.11 09:06

No já nevím, ale mi ve 20tt dělal utz vždy neonatolog nebo doktro z neonatologie

Tulinka
Závislačka 4042 příspěvků 19.08.11 09:11

Všechny UTZ mi vždy dělal a dělá lékař v ordinaci :palec: .

loka
Neúnavná pisatelka 18551 příspěvků 19.08.11 09:16

mě bude velký UZ dělat taky můj gynekolog ve své ordinaci. Má na to akreditace či co, prostě je na to specializovaný, že tyto vyšetření dělat může. Dělal mi i prvotrim. screening, takže buď v klidu, opravdu záleží na jeho odborných možnostech :kytka:

neprihlasena Janac 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.11 09:20
loka píše:
mě bude velký UZ dělat taky můj gynekolog ve své ordinaci. Má na to akreditace či co, prostě je na to specializovaný, že tyto vyšetření dělat může. Dělal mi i prvotrim. screening, takže buď v klidu, opravdu záleží na jeho odborných možnostech :kytka:

Loko! to mě právě přijde divný - na NT mě posílala na speciální pracoviště :?:
Je možný že má akreditaci na druhosemestriální scr a ne na NT? Blbost, ne?

mag
Extra třída :D 11022 příspěvků 19.08.11 09:20

Můj dr. mi taky děla všechny UTZ sám, když došel k závěru, že mám málo plodovky, tak mě pro jistotu poslal na doppler vyšetření do nemocnice, aby se vyloučila VVV.

kofola3 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.11 09:21
neprihlasena Janac píše:
loka píše:
mě bude velký UZ dělat taky můj gynekolog ve své ordinaci. Má na to akreditace či co, prostě je na to specializovaný, že tyto vyšetření dělat může. Dělal mi i prvotrim. screening, takže buď v klidu, opravdu záleží na jeho odborných možnostech :kytka:
Je možný že má akreditaci na druhosemestriální scr a ne na NT? Blbost, ne?

Nevím, ale možné to je.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 19.08.11 09:27

při prvním jsem měla utz přímo v ordinaci, tedy vedle, i 13tt i 20tt, ten dr. co mi ho dělal, nebyl můj, ale měli spolu společnou ordinaci, a on měl nějaké osvědčení na NT. ale kdybych chodila k němu, dělal by mi utzv ve 20t můj dr. v ordinaci ..

u druhého jsem změnila gyndr. a na 20tt utz jsem byla v podolí, ale jen na ten 20tt. jinak v ordinaci,..

jinak může mít akreditaci na druhotrimestrální, a na prvo ne, ten je mladší a je to drahé, takže třeba si udělala ten druho a pak už ne. nebo ho třeba zrovna dělá.. (v bývalé ordinaci to tak bylo.. jeden uměl oba, jeden jen 20tt a můj dr. nic )

Fima
Nadpozemská drbna 29222 příspěvků 16 inzerátů 19.08.11 09:27

Dělal mi ho můj ošetřující gynekolog běžně v ordinaci.

loka
Neúnavná pisatelka 18551 příspěvků 19.08.11 09:30
neprihlasena Janac píše:
loka píše:
Je možný že má akreditaci na druhosemestriální scr a ne na NT? Blbost, ne?

podle mě to možné je, protže prvotrim screening je relativně novota a musí na to mít i speciální program v PC atd, takže je určo možné, že na ten ještě akred. nemá ale na druhotrim. jo :wink:

kofola3 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.11 09:30

No ted mi dochází, že jsem byla na nt v prediku a oni si tam delaji vsechny screeningy a pak porovnávají všechny výsledky. Takže možná i proto.

Ale moje bývalá dr je taková…že bych se nedivila ničemu.

Aries6
Generální žvanilka 21946 příspěvků 5 inzerátů 19.08.11 09:43

Ahoj, tak záleží, jak je kdo vybavený. Můj doktor dělá vše - ultrazvuky (všechny), chodí se k němu na pásy (ozvy). Jeho ordinaci opustíš až k porodu. Takže jak kde.
Bývalá doktorka neměla ani utz a musela jsem na záčátku těhotenství jezdit do nemocnice 20km.

helička
Kecalka 165 příspěvků 19.08.11 09:52

Moje doktorka má docela dobře vybavenou ordinaci, dělala mi tripple testy, 1.trimestrální screening, UZ při každé kontrole…jen na ty velké UZ mě poslala do mnou vybrané porodnice, abych si to tam okoukala :-) Byla jsem za to ráda, u porodu jsem měla pocit, že porodník je můj starý známý..

abbee
Neúnavná pisatelka 18285 příspěvků 19.08.11 10:43

Já jdu na velký UTZ na speciální pracoviště - můj dr. má sice dobrý UTZ, ale holt „Čutka je Čutka“, jak mi tady každý říká :-D Sám mě tam posílá.

Aspera
Generální žvanilka 20519 příspěvků 1 inzerát 19.08.11 10:44

Mě dělá normálně UTZ doktorka, ale na ten ve 20 tt mě posílá do Českých Budějovic, kde se na to specializují. Podle Dr. je vše v pořádku, ale nechává to zkontrolovat někým dalším.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >