Už více než 2 týdny krvácím

6787
3.8.13 10:50

už více než 2 týdny krvácím

Ahoj holky,
mám cca 9,5 měsíce po porodu, krvácela jsem jen v 6-nedělí, pak už ne, kojím (do 6m plně, potupně méně, teď už jen ráno, večer a v noci) a beru HA Azalia.
A teď k problému 19.7. jsem začala krvácet, tak jsem si říkala asi první MS (9m po poroddu dobrý), jenže krvácím už 16.den :? slabě (míň než kdysi), ale pořád :? je to normální u první MS nebo si mám zajít na gyndu?
Já vím, že gyn.dr. by mi řekl více než vy všechny tady, ale musela bych shánět hlídání pro děti, tak se ptám jestli je to normální nebo fakt musím co nejdřívě k dr.?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

_Kaczenkaa_
3.8.13 10:53

Mě gyndařka řekla, že to trvá, než se to tělo srovná, že lítají hormony, taky jsem krvácela dlouho, nebo zas týden jo, týden klid a znovu… :nevim: Teď - 4 MS po porodu a pořád to není tak jak by mělo.. :nevim: Prý je to normální..

• Nahlásit
  • Citovat
3.8.13 11:01

Má první menstruace po porodu trvala normálně, prostě jsem ji měla tak jak před otěhotněním..Druhou menstruaci jsem už měla měsíc, začla jsem brát i antikoncepci a mé tělo se s ní pralo..Pak už to bylo v poho…A přesně jak bylo zmíněno, tělu to trvá než se hodí do normálu… :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
3.8.13 11:02

Já mám po porodu MS tak rozházenou, že to určitě je normální. Poprve týden, pak 5 dní, pak 3 týdny, pak 3 dny, pak jsem měla 3 týdny zpoždění. Prostě mazec. Buď v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15510
3.8.13 11:15

Brala jsem Azalii od šestinedělí. Když jsem pak kojila o něco méně (což bylo se zavedením příkrmů, ale i tak jsem kojila víc než dost :lol: ), tak se dostavilo tříměsíční špinění, které taky začlo první MS :cert:. Azalii jsem vysadila a cyklus se mi srovnal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Elessar
3.8.13 11:17

Super, já mám první teď a jsem zvědavá jak dlouho to bude :D

• Nahlásit
  • Citovat
2892
3.8.13 11:53

Může to být HA, ale já mám špatnou zkušenost, že jsem si myslela, že krvácím kvůli HA (Cerazette, myslím, že je to podobný jako Azalia), ale byl to zánět. Takže radím radši aspoň zavolat dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14090
3.8.13 12:11

S touhle HA mám stejnou zkušenost jakou popisuješ… dr tvrdil, že se to srovná atd atd… Krvácela jsem téměř dva měsíce pak jsem jí vysadila a měla klid, cyklus se srovnal sám :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6787
3.8.13 12:22

Díky za rady
@werunkaw123 @Kakika
S tou HA Azaliaa teda ještě chvíli počkám a pokud by se nezlepšilo, tak bych asi vysadila :think: ale jakou jinou mohu brát, když stále kojím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Sandra752
3.8.13 12:29

Ahojda mám ten samí problém.9.5 m po porodu, krvácím už 19 dní. Akle první Ms to od porodu není..říkal, že jsou to rozházené hormony… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
35545
3.8.13 12:32

Já krvácela normálně, ale až po ukončení laktace, nicméně se mi brutálně zkrátil cyklus, ta menska je fakt za trest :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14090
3.8.13 12:32

@subsomi Já jsem měsíc nebrala žádnou a pak mi dr napsal jinou teď netuším jak se jmenovala, ale je pravda že jsem už pak nekojila :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama