Už x-té IVF, ale nevzdáváme to!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Navzdyoptimista
Kecalka 271 příspěvků 29.03.19 10:57
Už x-té IVF ale nevzdáváme to!

Ahoj holky :mavam: je nás tu takových určitě víc, mám za sebou 4 nezdařené IVF. Ale rozhodně nehodlám to vzdávat a už podstupují 5 :dance: Pojďte si vyměnit zkušenosti jak špatné tak dobré. A taky vzájemně se podpořit :hug:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
petula2006
Stálice 78 příspěvků 29.03.19 11:05
@Navzdyoptimista píše:
Ahoj holky :mavam: je nás tu takových určitě víc, mám za sebou 4 nezdařené IVF. Ale rozhodně nehodlám to vzdávat a už podstupují 5 :dance: Pojďte si vyměnit zkušenosti jak špatné tak dobré. A taky vzájemně se podpořit :hug:

Ahoj :mavam: ráda se přidám, mám za sebou 6. IVF, zrovna včera jsem zjistila že nevyšlo ani to poslední :,( . Byla jsem rozhodnutá, že toto bylo už opavdu poslední, ale pořád se nemůžu zbavit myšlenky, jestli ještě něco nezkusit :think: Těžko se s tím smiřuje, ale momentálně jsem už fyzicky, finančně a hlavně psychicky vyčerpaná :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 11:11

Ahoj holky. Podstupuji první IVF a hned s PGS (před tím dva potraty - včera jsem zakládala diskuzi o prodloužené kultivaci). Dnes jsem se dozvěděla, že k PGS přežilo z 6 krásných embryjí jedno a docela mě to sejmulo. PGS chtějí dělat kvůli těm potratům a 5% mozaice. Je mi skoro 40 a musím říct, takže mám strach, že zůstanu bez dětí. Takže píšu, že vás obdivuju a fandim vám!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 11:23

Moc všem držím palce. Nám to trvalo 7 let a teď spí v postýlce 9 měsíční špunt :) :)
Moc vám fandím, nevzdavejte to.

Lujza031
Kecalka 316 příspěvků 29.03.19 11:23

Ještě zkoušet, u nás je baby boom, kolem mě všechny i sousedka co byla 5× na IVF se konečně zakulacuje. :kytka:
Jíst vitamíny, nestresovat, nejlepší je to na podzim a na jaře (pro spermie) a hodně štěstí a silné nervy.
A jestli se nedaří dát si pauzu. Známa se na snažení vykašlala po 10 letech, když už v nic nedoufali a přirozeně otěhotněla. Je to zázrak, já vím. :srdce: Držím pěsti.

Uživatel je onlineterrka83
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 29.03.19 12:05

Ahoj, taky držím palce. My už se snažíme x let, ale teprve poslední rok to řešíme s doktory. Taky už mám 36 a děti žádné, ale s tím, že by to nešlo se prostě smířit nedokážu. Budu to zkoušet dokud zdraví, finance, psychika a partner dovolí :D

petula2006
Stálice 78 příspěvků 29.03.19 12:28

Holky, vy co vám to na x-té vyšlo. Daly jste si nějaký limit do kdy zkoušet ? Třeba věk nebo do určité částky, nebo prostě to bylo jedno a byly jste odhodlané zkoušet dokud to nevyjde ? :nevim:

quanavera
Kecalka 446 příspěvků 29.03.19 13:08

Ahoj, já se snažím o druhé a ještě jsem na ivf nebyla, ale po 5 letech k tomu možná schyluje pokad nebudem chtít dárce spermatu. Přeju všem hodně síly, je to nekonečný boj.

Miša.Purova
Nováček 1 příspěvek 2 inzeráty 29.03.19 15:16

@petula2006 já jsem žádný limit neměla. Jen jak se říká, zrovna tomuto pokusu jsem naději nedávala. Zavřela jsem dveře od ordinace a přestala na to myslet. Pri cestě ze služební cesty v letadle se mi dělalo divně a mě ani nenapadlo to spojovat. A právě v ten okamžik se to povedlo. Po 7 letech, 2 ivf, 5 ket jsme zkusili iui- poslední toho roku placenou pojišťovnou. Psychika je prostě nejvíc podle mě.

Navzdyoptimista
Kecalka 271 příspěvků 29.03.19 15:50
@petula2006 píše:
Ahoj :mavam: ráda se přidám, mám za sebou 6. IVF, zrovna včera jsem zjistila že nevyšlo ani to poslední :,( . Byla jsem rozhodnutá, že toto bylo už opavdu poslední, ale pořád se nemůžu zbavit myšlenky, jestli ještě něco nezkusit :think: Těžko se s tím smiřuje, ale momentálně jsem už fyzicky, finančně a hlavně psychicky vyčerpaná :zed:

Ahojky:) Já teď podstupuju 5. a zítra jdu na odběr :dance: Náš problém je špatný spermiogram tak tentokrát nám nabídli možnost zkusit Microfluidic sperm sorting :think: Taky zkouším kapky Gynex a beru kapsle pupalky dvouleté :think: tak uvidíme. Říkali jsme si že pokaď nám to máme finance a zdraví tak to budeme zkoušet ;)

Příspěvek upraven 29.03.19 v 15:54

Navzdyoptimista
Kecalka 271 příspěvků 29.03.19 15:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Podstupuji první IVF a hned s PGS (před tím dva potraty - včera jsem zakládala diskuzi o prodloužené kultivaci). Dnes jsem se dozvěděla, že k PGS přežilo z 6 krásných embryjí jedno a docela mě to sejmulo. PGS chtějí dělat kvůli těm potratům a 5% mozaice. Je mi skoro 40 a musím říct, takže mám strach, že zůstanu bez dětí. Takže píšu, že vás obdivuju a fandim vám!

Ahojky :mavam: buď silná :kytka: v podstatě potřebujeme jenom jedno to správně které se uchytí :dance: kdy jdeš na transfer?

Navzdyoptimista
Kecalka 271 příspěvků 29.03.19 16:00

@Miša.Purova Ahoj :mavam: Samozřejmě že psychika hraje ohromnou roli :zed: ale můžu se zeptat když se vám to povedlo jaký jsi měla protokol? Změnilo něco doktorka?

Navzdyoptimista
Kecalka 271 příspěvků 29.03.19 16:05

@petula2006 Ještě jestli můžu se zeptat co všechno jste vyzkoušeli?
Můj teď zkusíme snad všechno Microfluidic, Prodlouženou kultivaci, ICSI, Embryoglue, Embrioscope, Asistovaný hatching…
Upřímě už nevím co ještě bych mohla udělat :think: :nevim:

Navzdyoptimista
Kecalka 271 příspěvků 29.03.19 16:07

@terrka83 Ahoj :mavam: je mi 32 a taky žádný děti. Co všechno už jste vyzkoušeli?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 16:27

@Navzdyoptimista žádný protokol, žádna příprava. Bylo to nativní iui :) :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama