Už z toho blázním:( “menstruace” jeden den

16.1.20 09:45

Už z toho blázním:( “menstruace” jeden den

Ahoj holky.
Jsem už z toho vážně magor, pardon. :roll: Již jsem měla otázku dřív, protože jsem byla měsíc bez ms, test negativní. Nakonec to přišlo, ale úplně jinak, než jsem zvyklá. Normálně jsem měla ms mezi 4-6 dnem měsíce, pak to najednou přišlo asi až 14 - 16 dne. Navíc jsem byla zvyklá na bolest zad předtím a pak první nebo druhý den silnější krvácení, bolest podbřišku. Hádáte správně, nic takovýho nebylo. Byla to slabá menstruace, ale aspoň byla. Tak jsem si říkala, že je to možná trochu divný, ale přišlo to, tak aspoň něco.
A další trabl na světě. Měli jsme samozřejmě mezi tím vším s manželem pohlavní styk. Teď jsem si říkala, že to dostanu buď kolem toho 4-6 nebo 14-16, že se mi to prostě nějak rovná. Ještě jsem měla asi den, nebo dva že mě bolela záda a nově i celá páteř a ne jen v kříži:D a na dotyk jsem měla a pořád teda mám o dost citlivější bradavky. Nebo spíš tak “jinak” citlivý. Tak se už raduju, že e se mi dal cyklus trochu do pořádku, že to dostanu. Mmmm a zase hádáte správně - na první termín nic. Tak jsem čekala na druhý, záda přestala bolet, bradavky jsou ve stejným stavu. Jo! A taky se mi začalo dělat celkem zle - jsem vesnická holka a nikdy mě nenatahoval pohled na rozříznutou kůži na prstu, nebo vynášení koše. Udělala jsem si test asi dva dny před “termínem” druhé ms a negativní.
OK, říkám si, tak hlavně abych měla menstruaci a svět byl v pořádku.

Včera ráno jsem šla na toaletu a k mému překvapení jsem měla trošičku krve na papíru, takže oslavný tanečky a vložka. Nadšená jsem psala manželovi, že jsem to dostala, takže všechno dobrý. Odpoledne mě to přecházelo, protože jediný co jsem ze sebe dostala byla kapka krve asi o velikosti pěti koruny a špinění. A po zbytek dne nic. A dneska taky ne.

V úterý bych měla jít na novou gyndu, a asi si budu připadat jak blázen. Napadlo mě, jestli by třeba nemohlo jít o cystu, nebo nevim.

Mějte se fajn a díky za přečtení! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.1.20 10:18

Prominte, ale pokud jste dostala jeden mesic mesicky 14-16, tak je nemuzete ocekavat dalsi mesic 4-6. to by byl kratsi cyklus nez jaky normalne mate.
Jak vidim mivate cyklus kolem 30 dnu a delsi.
prestante se divat na dny v mesici, kazdy mesic ma jiny pocet dnu a levy a pravy vajecnik maji svoje vlastni cykly.
Ja mam cyklus jednou dlouhy 30 dnu a pak zas kratky 25 dnu. Kazdy muj vajecnik to ma jinak.

Tak si spocitejte jak dlouhe byly vase cykly za posledni pul rok a udelejte si prumer kolik dnu, nebo si stahnete appku, kde se vam vzdy ukaze kdy byste to mela dostat.

Pokud mate hodne nepravidelnou menstruaci, pak by bylo potreba skonzultovat s doktorem, zda jste v poradku hormonalne.
Hormony delaji divy, napriklad pri velke nadvaze nebo naopak podvyzive, se menstruace vytraci nebo prichazi nepravidelne.

Hodne stesti :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.1.20 11:06

Udělala bych si další těhotenský test :think:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu