Už zase - ještě pořád - hubneme!

18633
12.9.11 19:01

už zase - ještě pořád!!!!! Hubneme

V mém případě už zase :roll: Je tu někdo kdo se přidá? Metody a diety jsou mi jedno, spíš ale vyhrává racionální způsob stravy :wink:

Něco o mě…
Chronická dietářka, co vyzkoušela už fakt skoro vše, takže pokecám fakt s každým :mrgreen: Krom teda operačního balonku 8-)

Můj současný cíl je dolů 15kilo z toho 6 už dole mám. Trvalo mi to 5 týdnů a v tomto tempu chci pokračovat…

Tak co přidáte se? :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18633
12.9.11 19:07

Jo samozřejmě i pohybu chtivé a aktivní maminky jsou výtané, třeba se konečně dokopu na tu ukázkovou lekci zumby :roll: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Rose-k
12.9.11 19:08

Tak já se klidně přidám :-) potřebovala bych taky shodit 15kg,mám ted 83kg na 175 :oops: :oops: takže hrůza,,,Jsem taky chorobná dietářka,no spíš jsem pak hladověla,aby to šlo rychlejš :roll: a mám to zas zpátky :-? :-?
Tak jsem zvědavá kdo co poradí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Společně se nám bude hubnout líp :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
12.9.11 19:18

taky se klidně přidám. už jsem zhubla 8 kilo za cca 2 měsíce,ale nějak mi to začalo stávkovat :cert: :cert: . Potřebovala bych ještě min, 15 kilo dát dolu. Jinak nejsem moc sportovně založená :oops: . ale miluju procházky a s prckem jsem každej den tak 3 hoďky venku a nějakej ten kilometr nachodim ( on se teda potvůrka veze) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Ahoj
Přidávám se.
Christy já mám 172cm a 91kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240

Holky, srdečně vás zvu do naší skupiny, pokud máte zájem. https://www.emimino.cz/…a-vic-76878/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
12.9.11 19:19

Super vítej :mavam:
Tak teď jsem už po několikáté studovala rozvrh hodin našeho fit studia a dokonce tu zumbu mají i s hlídáním dětí…No oni už neví jak mě tam dostat :mrgreen: :lol: :lol: Škoda že je to v úterý a zítra už něco mám :wink:
Njn valím s mládětem do děcké kavárny, tak toj e přednější než cvičení :lol:

Na mě hodně fungovalo kojení dcery(u synů ne :wink: ) to jsem dala dolů 26kil za 9měsíců, ale jak se malá odstavila tak to zas šlo nahoru. Teď už 4tý týden nejím pečivo a přílohy a jeden týden, ten první jsem zkoušela mléčnou dietu…No dole je 6kg, takže zatím to funguje :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.9.11 19:20
Maddlen píše:
Holky, srdečně vás zvu do naší skupiny, pokud máte zájem. https://www.emimino.cz/…a-vic-76878/

a chytáme se ještě? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.9.11 19:21

Jinak mám 82kg 170cm, takže taky hrůza :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
12.9.11 19:22
Maddlen píše:
Holky, srdečně vás zvu do naší skupiny, pokud máte zájem. https://www.emimino.cz/…a-vic-76878/

Madlen a já tě zvu do této diskuze :wink: Zhubnout 30kg by bylo fajn,a el to už bych se asi necítila dobře, kdybych dala 20 tak budu štastná a spokojená :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.9.11 19:23

Já u prvního syna dala dolů kojením 10kg teď 6 a to jsem si přibrala mnohem víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
12.9.11 19:24
motika píše:
Jinak mám 82kg 170cm, takže taky hrůza :think:

hmmm tak se tedy taky přidám s váhou :oops: Mám 89kil a jen 169cm…áále já mám jistě těžký kosti a velký prsa a většinu svalový hmoty a a a :mrgreen: :lol: :lol: :lol: (milion dalších výmluv proč jsem jak orgoj chorchoj :lol: :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
12.9.11 19:25
LuckaPt píše:
Já u prvního syna dala dolů kojením 10kg teď 6 a to jsem si přibrala mnohem víc.

njn u kluků to totiž nefunguje :mrgreen: to mám vyzkoušený, to jsme kojením spíš přibírala, pořiď si holčičku a uvidíš že to půjde samo :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.9.11 19:29
lacenka píše:
LuckaPt píše:
Já u prvního syna dala dolů kojením 10kg teď 6 a to jsem si přibrala mnohem víc.
njn u kluků to totiž nefunguje :mrgreen: to mám vyzkoušený, to jsme kojením spíš přibírala, pořiď si holčičku a uvidíš že to půjde samo :wink:

A máš nějakej typ jak tu holčičku udělat? Manžel totiž machroval,že ví a prd zase kluk :mrgreen:
Jinak já mám taky těžký kosti :wink: a v prsách asi 10litrů mlíka :-) :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Rose-k
12.9.11 19:31
LuckaPt píše:
Ahoj
Přidávám se.
Christy já mám 172cm a 91kg.

No nahoru to jde lehce co?? :-? Já se teda přes den spíš odbívám páč lítám kolem malý jsem na ní sama to je hukot… :-)
Ale večer jak už spí mám klídek sednu k tv a už to jede tam něco a tam něco si vemu a pak chodím dost pozdě spát to je pak jasný,že :zed: :zed: A nedonutím se a nedonutím,v obchodě si říkám nic nezdravýho nebudu kupovat a stejně neodolám,aaaauuuu a to se mi před těhu podařilo zhubnout krásných deset kilo. No mám je zpátky aj s nášupem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama