Už zimní oblečení - DE?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 05.09.11 17:10
Už zimní oblečení-De?

Tak jsem tu dneska zase :)

Chystám se na zimní výbavu pro dceru do německa. Chtěla bych pořídit vše, krom bot. Tzn. zimní bunda, kombineza, zatepl. kalhoty, svetr, punčocháče,… mam vybrane věci z nextu, HM.
Ale nevím, jestli už jsou na kramech třeba zimní bundy? Je tu někdo kdo jezdí pro tyto věci do němec?
Díky za odpovědi.

Reakce:

anonym99 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.11 17:52

Byli jsme v Nemecku tento vikend a skoro vsude uy zimni obleceni meli, dokonce i boty, dost me to prekvapilo. Dokonce uz meli i figurky Mikulase:o))) :-P

Sepishka
Ukecaná baba ;) 2401 příspěvků 05.09.11 18:22

Zimni veci jsem porizovala minuly tyden v Nemecku. Boty, puncochace, zatepleny kalhoty, svetry, bundy. K sehnani je vse.

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 05.09.11 18:56

Zimni veci uz jsou vsude, jen ti chci rict, ze Next je pouze v Drazdanech a jeste drazsi nez u nas v Cesku.

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 05.09.11 19:02
Taminka píše:
Zimni veci uz jsou vsude, jen ti chci rict, ze Next je pouze v Drazdanech a jeste drazsi nez u nas v Cesku.

No,ja prave jedu do Drazdan,ale zase usetrim na nafte ;) Uvidim,kdyz to bude fakt drahe,tak odzkousime a objedname z UK. Dik moc ;)

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 05.09.11 21:19
Stune píše:
Taminka píše:
No,ja prave jedu do Drazdan,ale zase usetrim na nafte ;) Uvidim,kdyz to bude fakt drahe,tak odzkousime a objedname z UK. Dik moc ;)

V Drazdanech se mi Next moc libil, ale neni nad obchody v UK.
Zrovna pred cca 2 tydny jsem se na nemecky Next divala, protoze jsem neco hledala a kabat pro malou v uk 648kc, objednany pres jednu pani na MMB za 768kc, u nas 900kc a v Nemecku 970kc.

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 05.09.11 22:26

Hm,no to jsou teda rozdíly 8-o
Ja mám naštěstí v UK sestrenku a tak nakupuji přes ni a letos v březnu jsme se tam byli kouknout a super ;)

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 06.09.11 07:18
Stune píše:
Ja mám naštěstí v UK sestrenku a tak nakupuji přes ni a letos v březnu jsme se tam byli kouknout a super ;)

NO ja tam taky vzdycky radeji zaletim a nakoupim toho spoustu, nez utracet takove sumy tady v Cesku..Ale ten kabatek jsem potrebovala a znamy z UK mi poslal velky, tak jsem musela objednat mensi.
Kazdopadne preji hezke nakupy

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 06.09.11 08:50
Taminka píše:
Stune píše:
Ja mám naštěstí v UK sestrenku a tak nakupuji přes ni a letos v březnu jsme se tam byli kouknout a super ;)
NO ja tam taky vzdycky radeji zaletim a nakoupim toho spoustu, nez utracet takove sumy tady v Cesku..Ale ten kabatek jsem potrebovala a znamy z UK mi poslal velky, tak jsem musela objednat mensi.
Kazdopadne preji hezke nakupy

Chystáme se tam i příští rok a zase na jaře, bylo tam nádherně:)
Díky za přání :)

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 06.09.11 13:04
Taminka píše:
Stune píše:
Taminka píše:
No,ja prave jedu do Drazdan,ale zase usetrim na nafte ;) Uvidim,kdyz to bude fakt drahe,tak odzkousime a objedname z UK. Dik moc ;)
V Drazdanech se mi Next moc libil, ale neni nad obchody v UK.
Zrovna pred cca 2 tydny jsem se na nemecky Next divala, protoze jsem neco hledala a kabat pro malou v uk 648kc, objednany pres jednu pani na MMB za 768kc, u nas 900kc a v Nemecku 970kc.

Prosím tě, ještě taková technická :) kde je tam ten next, jezdíme tam na vánoční trhy, tohle bude poprvé na nakupy. Díky moc.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka Daisy Lee je ve vážném stavu v nemocnici. Její dcera se těší na veřejnou soulož!

Uplynul přesně měsíc od požáru v bytě příbramské političky Aleny Ženíškové,... číst dále >

Vůbec jsem ho nechtěla. Šafářová promluvila o prvním setkání s Plekancem

Tuhle partnerku by mu každý hokejista mohl závidět! Ačkoliv se Lucie Šafářová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >