Reklama

Už zimní oblečení - DE?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 05.09.11 17:10
Už zimní oblečení-De?

Tak jsem tu dneska zase :)

Chystám se na zimní výbavu pro dceru do německa. Chtěla bych pořídit vše, krom bot. Tzn. zimní bunda, kombineza, zatepl. kalhoty, svetr, punčocháče,… mam vybrane věci z nextu, HM.
Ale nevím, jestli už jsou na kramech třeba zimní bundy? Je tu někdo kdo jezdí pro tyto věci do němec?
Díky za odpovědi.

Reklama

Reakce:

anonym99 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.11 17:52

Byli jsme v Nemecku tento vikend a skoro vsude uy zimni obleceni meli, dokonce i boty, dost me to prekvapilo. Dokonce uz meli i figurky Mikulase:o))) :-P

Sepishka
Ukecaná baba ;) 2401 příspěvků 05.09.11 18:22

Zimni veci jsem porizovala minuly tyden v Nemecku. Boty, puncochace, zatepleny kalhoty, svetry, bundy. K sehnani je vse.

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 05.09.11 18:56

Zimni veci uz jsou vsude, jen ti chci rict, ze Next je pouze v Drazdanech a jeste drazsi nez u nas v Cesku.

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 05.09.11 19:02
Taminka píše:
Zimni veci uz jsou vsude, jen ti chci rict, ze Next je pouze v Drazdanech a jeste drazsi nez u nas v Cesku.

No,ja prave jedu do Drazdan,ale zase usetrim na nafte ;) Uvidim,kdyz to bude fakt drahe,tak odzkousime a objedname z UK. Dik moc ;)

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 05.09.11 21:19
Stune píše:
Taminka píše:
No,ja prave jedu do Drazdan,ale zase usetrim na nafte ;) Uvidim,kdyz to bude fakt drahe,tak odzkousime a objedname z UK. Dik moc ;)

V Drazdanech se mi Next moc libil, ale neni nad obchody v UK.
Zrovna pred cca 2 tydny jsem se na nemecky Next divala, protoze jsem neco hledala a kabat pro malou v uk 648kc, objednany pres jednu pani na MMB za 768kc, u nas 900kc a v Nemecku 970kc.

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 05.09.11 22:26

Hm,no to jsou teda rozdíly 8-o
Ja mám naštěstí v UK sestrenku a tak nakupuji přes ni a letos v březnu jsme se tam byli kouknout a super ;)

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 06.09.11 07:18
Stune píše:
Ja mám naštěstí v UK sestrenku a tak nakupuji přes ni a letos v březnu jsme se tam byli kouknout a super ;)

NO ja tam taky vzdycky radeji zaletim a nakoupim toho spoustu, nez utracet takove sumy tady v Cesku..Ale ten kabatek jsem potrebovala a znamy z UK mi poslal velky, tak jsem musela objednat mensi.
Kazdopadne preji hezke nakupy

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 06.09.11 08:50
Taminka píše:
Stune píše:
Ja mám naštěstí v UK sestrenku a tak nakupuji přes ni a letos v březnu jsme se tam byli kouknout a super ;)
NO ja tam taky vzdycky radeji zaletim a nakoupim toho spoustu, nez utracet takove sumy tady v Cesku..Ale ten kabatek jsem potrebovala a znamy z UK mi poslal velky, tak jsem musela objednat mensi.
Kazdopadne preji hezke nakupy

Chystáme se tam i příští rok a zase na jaře, bylo tam nádherně:)
Díky za přání :)

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 06.09.11 13:04
Taminka píše:
Stune píše:
Taminka píše:
No,ja prave jedu do Drazdan,ale zase usetrim na nafte ;) Uvidim,kdyz to bude fakt drahe,tak odzkousime a objedname z UK. Dik moc ;)
V Drazdanech se mi Next moc libil, ale neni nad obchody v UK.
Zrovna pred cca 2 tydny jsem se na nemecky Next divala, protoze jsem neco hledala a kabat pro malou v uk 648kc, objednany pres jednu pani na MMB za 768kc, u nas 900kc a v Nemecku 970kc.

Prosím tě, ještě taková technická :) kde je tam ten next, jezdíme tam na vánoční trhy, tohle bude poprvé na nakupy. Díky moc.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >