Uzavření nemocnice z důvodu chřipkové epidemie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lavender86
Nováček 7 příspěvků 09.02.18 10:58
Uzavření nemocnice z důvodu chřipkové epidemie

Ahoj holky,

nemáte někdo zkušenost jak je to s doprovodem u porodu v Opavské nemocnici, když je uzavřena z důvodu chřipkové epidemie? Termín mám za 4 dny a tatínek je zdravý.

Reakce:
zuzanka003
Kelišová 7454 příspěvků 09.02.18 11:03

@Lavender86 k porodu může, ale pak další dny na návštěvy bohužel nesmí. aspoň tak to bylo za mě

Lavender86
Nováček 7 příspěvků 09.02.18 11:10

Děkuji moc za reakci. Bude nám to líto, ale chápu, že musí chránit i maminky i miminka. Tak snad to je tak pořád a k porodu ho pustí!

Ennny
Ukecaná baba ;) 1805 příspěvků 09.02.18 11:12

K porodu ho pustí, ale ne na navštěvy, ale klidně zavolej přímo do nemocnice, tak ti určitě řeknou víc ;)

Lavender86
Nováček 7 příspěvků 09.02.18 11:17

Příští týden mám už v nemocnici naplánovanou kontrolu tak se určitě zeptám. I tak moc děkuji za reakce. Teď jen věřit, že oba budeme zdraví!!! Člověk už je tak nervozní z porodu a ještě tohle :roll: No jo, jsou horší věci, já vím, ale mrzí mě to…

Ennny
Ukecaná baba ;) 1805 příspěvků 09.02.18 11:20

@Lavender86 já jsem taky z Opavy a nám vyšli vždycky ve všem vstříc když to jen trochu šlo, takže jakmile to trochu půjde, manžela za Vámi pustí…

Aliik
Echt Kelišová 8344 příspěvků 09.02.18 12:09

Také jsme rodila za chřipky ve epidemie a manžel k porodu mohl, ještě 2 hodinky po porodu se mnou zůstal na sále a pak uz nemohl. Ale vzpomínám na tento pobyt mnohem lépe než na pobyt s druhou dcerou, protože jak nebyly návštěvy, tak je neměl nikdo a v porodnici byl mnohem větší klid a pohoda :) když u druhé dcery návštěvy mohly, tak tam byla cely den kupa lidi od všech okolo a na zvykani si s miminkem na nějaký režim to nebylo nejlepší ;)

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 09.02.18 12:11

K porodu bude moc jít ale další dny co tam budeš ležet za tebou nesmí :) teď to řešil přítelův bratranec.

Lavender86
Nováček 7 příspěvků 09.02.18 13:33

Děkujeme za info holky ;) Věřím, že když to píšete všechny bude to tak!!!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >