Reklama

Uzavření nemocnice z důvodu chřipkové epidemie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lavender86
Nováček 7 příspěvků 09.02.18 10:58
Uzavření nemocnice z důvodu chřipkové epidemie

Ahoj holky,

nemáte někdo zkušenost jak je to s doprovodem u porodu v Opavské nemocnici, když je uzavřena z důvodu chřipkové epidemie? Termín mám za 4 dny a tatínek je zdravý.

Reklama

Reakce:

zuzanka003
Kelišová 7437 příspěvků 09.02.18 11:03

@Lavender86 k porodu může, ale pak další dny na návštěvy bohužel nesmí. aspoň tak to bylo za mě

Lavender86
Nováček 7 příspěvků 09.02.18 11:10

Děkuji moc za reakci. Bude nám to líto, ale chápu, že musí chránit i maminky i miminka. Tak snad to je tak pořád a k porodu ho pustí!

Ennny
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 09.02.18 11:12

K porodu ho pustí, ale ne na navštěvy, ale klidně zavolej přímo do nemocnice, tak ti určitě řeknou víc ;)

Lavender86
Nováček 7 příspěvků 09.02.18 11:17

Příští týden mám už v nemocnici naplánovanou kontrolu tak se určitě zeptám. I tak moc děkuji za reakce. Teď jen věřit, že oba budeme zdraví!!! Člověk už je tak nervozní z porodu a ještě tohle :roll: No jo, jsou horší věci, já vím, ale mrzí mě to…

Ennny
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 09.02.18 11:20

@Lavender86 já jsem taky z Opavy a nám vyšli vždycky ve všem vstříc když to jen trochu šlo, takže jakmile to trochu půjde, manžela za Vámi pustí…

Aliik
Echt Kelišová 8267 příspěvků 09.02.18 12:09

Také jsme rodila za chřipky ve epidemie a manžel k porodu mohl, ještě 2 hodinky po porodu se mnou zůstal na sále a pak uz nemohl. Ale vzpomínám na tento pobyt mnohem lépe než na pobyt s druhou dcerou, protože jak nebyly návštěvy, tak je neměl nikdo a v porodnici byl mnohem větší klid a pohoda :) když u druhé dcery návštěvy mohly, tak tam byla cely den kupa lidi od všech okolo a na zvykani si s miminkem na nějaký režim to nebylo nejlepší ;)

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 09.02.18 12:11

K porodu bude moc jít ale další dny co tam budeš ležet za tebou nesmí :) teď to řešil přítelův bratranec.

Lavender86
Nováček 7 příspěvků 09.02.18 13:33

Děkujeme za info holky ;) Věřím, že když to píšete všechny bude to tak!!!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >