Uzavření okresů a vztah na dálku...

Anonymní
27.2.21 18:48

Uzavření okresů a vztah na dálku

Věřím, že nejsem jediná. Přítel bydlí v jiném kraji a vídáme se přes víkendy (PÁ - NE). Na 3 týdny mají být teď uzavřené okresy a kdoví, jestli se to pak i dál neprodlouží… Podle toho, co jsem pochopila, tak se nemůžeme vídat?

Co si o tom myslíte, budete nařízení dodržovat? Jaký názor na to máte a jak se k tomu postavíte vy, co jste ve stejné situaci? Budete riskovat, že vás nikdo kontrolovat nebude nebo se to snažit nějak obejít? Přijde mi šílené nevidět se kvůli tomuto 3 týdny se svým partnerem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3630
27.2.21 19:00

Nebudu to prožívat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14151
27.2.21 19:01

Ve formulari muzes zaskrtnout „zajisteni nezbytnych potreb pro jinou osobu“. Sexualni potreby jsou pro nektere nezbytne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 19:03
@Kockazvysocan píše:
Nebudu to prožívat.

To je myšleno jak? Ne každý má partnera / manžela ve stejném kraji, to vládu nenapadlo? Takže mají teď takové vztahy na 3 týdny utrum?? Tohle už je opravdu moc…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 19:03
@Kockazvysocan píše:
Nebudu to prožívat.

To je myšleno jak? Ne každý má partnera / manžela ve stejném kraji, to vládu nenapadlo? Takže mají teď takové vztahy na 3 týdny utrum?? Tohle už je opravdu moc…

• Citovat
  • Nahlásit
2216
27.2.21 19:08

Jsou to 3 týdny… Dříve chodili chlapci na vojnu, tak se neviděli třeba rok.. Navíc dnes si můžete zavolat, vidět se přes kameru, úplně bez kontaktu nebudeš…
Ale přiznavam, že být v této situaci, taky by mi bylo hodně smutno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
27.2.21 19:08

Žijeme tak už 3. týden a bůhví jak dlouho ještě budeme - zavřené hranice s Německem
Takových rodin je moc, bohužel

Zkusila bych péči o člena rodiny? Nebo se sestehovat na ty 3 týdny k sobě, jestli je možnost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1831
27.2.21 19:09
@Anonymní píše:
To je myšleno jak? Ne každý má partnera / manžela ve stejném kraji, to vládu nenapadlo? Takže mají teď takové vztahy na 3 týdny utrum?? Tohle už je opravdu moc…

Ne, bylo přímo napsáno, že takové páry prostě spolu buď musí zůstat jeden u druhého celé ty tři týdny a nebo smolík. Já bych to, ale neprožívala, prostě bych jela, za mě je tohle blbost. Totální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 19:12
@alena1995 píše:
Ne, bylo přímo napsáno, že takové páry prostě spolu buď musí zůstat jeden u druhého celé ty tři týdny a nebo smolík. Já bych to, ale neprožívala, prostě bych jela, za mě je tohle blbost. Totální.

Je to blbost. Jenže co když teda pojedete a potká Vás kontrola? Slyšela jsem o pokutě 20 tisíc…

• Citovat
  • Nahlásit
14151
27.2.21 19:13
@Anonymní píše:
Je to blbost. Jenže co když teda pojedete a potká Vás kontrola? Slyšela jsem o pokutě 20 tisíc…

V tom je to riziko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
604
27.2.21 19:14
@Beckyttine5 píše:
Jsou to 3 týdny… Dříve chodili chlapci na vojnu, tak se neviděli třeba rok.. Navíc dnes si můžete zavolat, vidět se přes kameru, úplně bez kontaktu nebudeš…
Ale přiznavam, že být v této situaci, taky by mi bylo hodně smutno

Presne, dnesni rozmazleni sobecci delani ze vseho vedu, pritom je skype, whats app, mobil…Nema to nic spolecneho s tim, jestli jsoj opatreni spravna nebo spatna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
871
27.2.21 19:16

No tak hold to budete muset vydržet 3 týdny zase není taková doba 🙂.. A existuje telefon :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62953
27.2.21 19:18

Nebudu dodržovat, protoze je to nesmysl. Vozím dítě přes 7 okresů k otci, např. Jinak mám známé, co se neviděli skoro rok, chlap je v Anglii a žena za ním nesmí :think: zvládají na dálku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31630
27.2.21 19:20

3 týdny nejsou 3 roky. Snad to neprodlouží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3630
27.2.21 19:28
@Anonymní píše:
To je myšleno jak? Ne každý má partnera / manžela ve stejném kraji, to vládu nenapadlo? Takže mají teď takové vztahy na 3 týdny utrum?? Tohle už je opravdu moc…

Nebudu prožívat zákaz ani nepřestanu navštěvovat rodiče. Takhle je to myšleno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat