Uzavření okresů - měli jsme si jet pro štěně

304
2.3.21 15:58

uzavření okresů - měli jsme si jet pro štěně

Dobrý den, třeba tu někdo něco podobného také řeší nebo bude řešit…moc mě nenapadá, kde k tomu něco zjistit…v blízké době jsme si měli jet pro předem zamluvené štěňátko, ale teď ta situace se zavřením okresů…kdybych věřila, že to za ty tři týdny pustí, neřeším, ovšem ehm…víme jak se věci obvykle mají :D Nemáte někdo informace, jak takovou věc řešit…samo počkat pár týdnů by problém nebyl, ovšem štěňátko poroste a poroste a kdoví jak to dlouho může trvat…děkuji moc za reakce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27912
2.3.21 16:03

Je tam nějaký bod starost o zvířata, napsala bych to do čestného prohlášení a k tomu napsala konkrétně, kam jedete. Myslím, že na tomhle se dá s policisty domluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3668
2.3.21 16:18

@wildcat8
To jseš dost odvážná sem něco takového napsat. Držím palce, ať tě místní covid fanatičky neobviní z toho, že si psa pořizuješ jen kvůli nočnímu vycházení.
Osobně bych pro štěně jela na základě povolených výjimek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25694
2.3.21 16:19
@vokishka píše:
Je tam nějaký bod starost o zvířata, napsala bych to do čestného prohlášení a k tomu napsala konkrétně, kam jedete. Myslím, že na tomhle se dá s policisty domluvit.

Taky si myslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
2.3.21 16:20

@Kockazvysocan aj tak to mě ani nenapadlo, to je situace, že takové štěně už poptáváme moc a moc dlouho a prostě nejsou…a čekáme na něj také hodně dlouho. Takže to sorry to fanatičky mě nerozhází tedy…jsem naprosto normální člověk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53063
2.3.21 17:20

Stahni si ten formular cestneho prohlaseni, kde jsou zminena zvirata.
Taky jsem si ho tiskla. Ale my musime s kocourem na veterinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
2.3.21 18:46

Napište čestné prohlášení, že jedete vyřídit nezbytnou návštěvu příbuzných nebo něco z těch výjimek - ale něco, aby pak nebylo divný, že se vracíte s pejskem. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14250
2.3.21 18:53

Napsat si čestné prohláení, předpokládám, že si jedete pro PP psa do chovné stanice, tak ať vám k tomu dají potvrzení mejlem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27912
2.3.21 20:23
@Paola21 píše:
Napište čestné prohlášení, že jedete vyřídit nezbytnou návštěvu příbuzných nebo něco z těch výjimek - ale něco, aby pak nebylo divný, že se vracíte s pejskem. :D

Proč by nemohli pro předem objednaného psa a museli lhát? To se dá použit pod ty povolené možnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
3.3.21 07:26
@vokishka píše:
Proč by nemohli pro předem objednaného psa a museli lhát? To se dá použit pod ty povolené možnosti.

Jestli je tam výjimka, ze se to dá legálně, tak neni třeba lhát. Nevšimla jsem si té vyjimky🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
3.3.21 07:46

Samozřejmě lhát bych nerada to už ve svém věku nemám úplně zapotřebí snad :lol: každopádně prostě jedem pro psa, předání může proběhnout venku, s náhubkami a takřka bezkontaktně…nebudu dělat z komára velblouda, vytisknu si tedy potřebné formuláře a bude…ráda bych řekla, že třeba to nebude potřeba a bude to už otevřené…všem děkuji, mějte se pěkně :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10570
3.3.21 10:44

Normálně můžeš jet.
Každopádně štěně je dobré odebírat kolem věku 10 týdnů, to je tak optimum.
Nemá smysl si ho brát dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat