Uzdravení očí přirozenou cestou

32
23.5.20 12:36

Uzdravení očí přirozenou cestou

Zdravím :mavam: chtěla jsem se Vás zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s uzdravením očí pomocí různých cviků, masáží,… Rozhodla jsem se, že to zkusím ( dneska začínám, mám knížku od M. Norbekova) a zajímá mě, jestli se někomu zadařilo, popř. jestli máte nějaké rady a tipy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25765
23.5.20 12:40
@Rakketka píše:
Zdravím :mavam: chtěla jsem se Vás zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s uzdravením očí pomocí různých cviků, masáží,… Rozhodla jsem se, že to zkusím ( dneska začínám, mám knížku od M. Norbekova) a zajímá mě, jestli se někomu zadařilo, popř. jestli máte nějaké rady a tipy :)

Jako že si vyléčíš zelený zákal nebo co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19559
23.5.20 12:41

A jakou chorobu oci se tak chystas lecit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7644
23.5.20 12:57

Oční vadu nemůžeš takto vůbec vyléčit..(dioptrie). To lze pouze v dětství, kdy se oko ještě vyvíjí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
23.5.20 13:26

@mroe dioptrie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25765
23.5.20 13:29
@Rakketka píše:
@mroe dioptrie

Myslíš, že kdyby to fungovalo, nebylo by tolik obrýlených? Že by lidem řezali do očí, aby jim snížili počet dioptrií? Asi ti to neublíží, ale z 5 dipotrií fakt jako rys vidět po půl roce nebudeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1014
23.5.20 13:55

@Rakketka Ahoj já mám zkušenost velmi dobrou. Před dvěmi lety u oční doktorky (od té doby jsem tam nebyla skrz koronavir mi byla zrušená návštěva)
Měla jsem 4 dioptrie před návštěvou u doktorky, po navštěvě a jejího změření 3 dioptrie a na vlastní žádost když už nosím brýle (jen do auta mám na vlastní žádost 2 dioptrie) a vidím naprosto v pohodě. Cviky dělám kdekoliv, kdykoliv velká výhoda že i když člověk sedí v autě a čeká na zelenou tak může cvičit :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19559
23.5.20 14:54
@smajlik345 píše:
@Rakketka Ahoj já mám zkušenost velmi dobrou. Před dvěmi lety u oční doktorky (od té doby jsem tam nebyla skrz koronavir mi byla zrušená návštěva)
Měla jsem 4 dioptrie před návštěvou u doktorky, po navštěvě a jejího změření 3 dioptrie a na vlastní žádost když už nosím brýle (jen do auta mám na vlastní žádost 2 dioptrie) a vidím naprosto v pohodě. Cviky dělám kdekoliv, kdykoliv velká výhoda že i když člověk sedí v autě a čeká na zelenou tak může cvičit :-)

Jasne. A jeste u toho stihnes vyjmenovana slova po l a pripravit jidelnicek na pristi tyden. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1014
23.5.20 15:13
@mroe píše:
Jasne. A jeste u toho stihnes vyjmenovana slova po l a pripravit jidelnicek na pristi tyden. :potlesk:

Já píšu uživatelce ne tobě. A jestli tomu nevěříš tak nevěř, nemusíš. Víš já to beru z toho hlediska že když má člověk problém s rukou, nohou atd…tak taky jde na rehabilitace, cvičí a problém řeší, ale když má člověk problém s očima tak si dá brýle a neřeší nic a přitom je to úplně to stejné a dá se taky cvičit a problém řešit, ale nechceš nemusíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1904
23.5.20 15:17

Nikdy jsem na to neměla trpělivost, ale znala jsem člověka, kterému skutečně dlouhodobé cvičení pomohlo s krátkozrakostí.

Když jsem si kdysi googlila zkušenosti právě s Norbekovovou metodou, překvapilo mě, že to má fakt pozitivní ohlasy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
23.5.20 15:52

@Russet tahle metoda funguje, akorát tomu lidé nevěří, protože o ní třeba nevědí a navíc žijeme ve světě techniky, a když člověk vidí špatně, tam mu jsou hned nasazeny brýle. Ono je také daleko pohodlnější spokojit se s brýlemi, místo toho, aby člověk věnoval cvikům svůj volný čas. A jak si myslíš, že to lidé dělali dřív, když ještě brýle neexistovaly? Kdyby tě to zajímalo, tak doporučuji si něco zjistit o člověku jménem Mirzakarim Norbekov, on se věnuje uzdravování pomocí vlastních sil ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
23.5.20 16:15

A ještě doporučuji zjistit si něco o Meiru Schneiderovi, který se narodil jako nevidomý a dnes vidí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25765
23.5.20 16:17
@Rakketka píše:
@Russet tahle metoda funguje, akorát tomu lidé nevěří, protože o ní třeba nevědí a navíc žijeme ve světě techniky, a když člověk vidí špatně, tam mu jsou hned nasazeny brýle. Ono je také daleko pohodlnější spokojit se s brýlemi, místo toho, aby člověk věnoval cvikům svůj volný čas. A jak si myslíš, že to lidé dělali dřív, když ještě brýle neexistovaly? Kdyby tě to zajímalo, tak doporučuji si něco zjistit o člověku jménem Mirzakarim Norbekov, on se věnuje uzdravování pomocí vlastních sil ;)

Tak sem napiš, až se „uzdravíš“. Jak to lidi dělali? Prostě někteří holt neviděli. Nebo neslyšeli. Teď mají brýle nebo naslouchátka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1706
23.5.20 16:28

Tak tohle už bylo „moderní“ asi tak před 40 lety a neslyšela jsem o nikom, komu by to pomohlo a že to tehdy fakt lidi zkoušeli, protože žádné operace krátkozrakosti se tehdy ještě nedělaly. Ale prostě oko nezformuješ tím, že si procvičíš okohybné svaly. Ale třeba funguje „věř a víra tvá tě uzdraví“. Každopádně dej pak vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19559
23.5.20 16:59
@smajlik345 píše:
Já píšu uživatelce ne tobě. A jestli tomu nevěříš tak nevěř, nemusíš. Víš já to beru z toho hlediska že když má člověk problém s rukou, nohou atd…tak taky jde na rehabilitace, cvičí a problém řeší, ale když má člověk problém s očima tak si dá brýle a neřeší nic a přitom je to úplně to stejné a dá se taky cvičit a problém řešit, ale nechceš nemusíš

No nejsem si uplne jista, jestli je anatomie a fyziologie ruky nebo nohy stejna jako u oka. Ono taky dost zalezi, jaky mas problem a jestli muze rehabilitace pomoci. Tezko budes zlomenou nohu lecit rehabilitaci. Takze by me zajimalo, jak cvicenim okohybnych svalu, vyresis kratkozrakost… No, ale kdyz mas pocit, ze to funguje… tak to urcite bude fungovat, to je jasne. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama