Reklama

Uzel štítné žlázy - sono

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.18 10:17
Uzel štítné žlázy-sono

Ahoj Holky, 2 roky mam diagnostikovany 2 uzly na stíny zlaze, mam za sebou i punkci, uplne ok, jen se co rok sleduji, nerostou. Naposled jsem na endo bylo v prosinci. V lednu jsem byla na dobu karotid a projel mi i celej krk a rikal jen, jestli chodím na endo, že mam lozisko na stítny zlaze. Říkala jsem o uzlech a i punkci a dr.uz nic neříkal, pry v pohodě. Lozisko je to samy co Uzel, že Jo? Snad mi tam nenarostlo během 2 měsíců neco jinyho jeste.. :)

Reklama

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 21932 příspěvků 23.03.18 10:29

Mělo by to být to samé, aspon takle mi to jednou kdysi dávno řekla doktorka, když jsem byla také na punkci, ale je to už roky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.18 10:38

Dekuji

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.18 10:42

Už jsem našla na webu:

Uzel ve štítné žláze je ložisko, které má jinou strukturu než okolní tkáň štítné žlázy.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama