Uzel štítné žlázy - sono

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.18 10:17
Uzel štítné žlázy-sono

Ahoj Holky, 2 roky mam diagnostikovany 2 uzly na stíny zlaze, mam za sebou i punkci, uplne ok, jen se co rok sleduji, nerostou. Naposled jsem na endo bylo v prosinci. V lednu jsem byla na dobu karotid a projel mi i celej krk a rikal jen, jestli chodím na endo, že mam lozisko na stítny zlaze. Říkala jsem o uzlech a i punkci a dr.uz nic neříkal, pry v pohodě. Lozisko je to samy co Uzel, že Jo? Snad mi tam nenarostlo během 2 měsíců neco jinyho jeste.. :)

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 23.03.18 10:29

Mělo by to být to samé, aspon takle mi to jednou kdysi dávno řekla doktorka, když jsem byla také na punkci, ale je to už roky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.18 10:38

Dekuji

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.18 10:42

Už jsem našla na webu:

Uzel ve štítné žláze je ložisko, které má jinou strukturu než okolní tkáň štítné žlázy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >