Uzel štítné žlázy - sono

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  23.03.18 10:17
Uzel štítné žlázy-sono

Ahoj Holky, 2 roky mam diagnostikovany 2 uzly na stíny zlaze, mam za sebou i punkci, uplne ok, jen se co rok sleduji, nerostou. Naposled jsem na endo bylo v prosinci. V lednu jsem byla na dobu karotid a projel mi i celej krk a rikal jen, jestli chodím na endo, že mam lozisko na stítny zlaze. Říkala jsem o uzlech a i punkci a dr.uz nic neříkal, pry v pohodě. Lozisko je to samy co Uzel, že Jo? Snad mi tam nenarostlo během 2 měsíců neco jinyho jeste.. :)

Reklama

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 20454 příspěvků 23.03.18 10:29

Mělo by to být to samé, aspon takle mi to jednou kdysi dávno řekla doktorka, když jsem byla také na punkci, ale je to už roky.

Anonymní  23.03.18 10:38

Dekuji

Anonymní  23.03.18 10:42

Už jsem našla na webu:

Uzel ve štítné žláze je ložisko, které má jinou strukturu než okolní tkáň štítné žlázy.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Přišel o ženu i Českou Miss! Podnikatel Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Tereza poslala vzkaz z Pákistánu: Mluví o ponižování, sebevraždě i trestu smrti!

Češka Tereza čeká v Pákistánu na rozsudek za pokus o pašování devíti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama