Reklama

Uzel ve štítné žláze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

P.
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 19.09.18 09:33
Uzel ve stitne zlaze

Ahoj, mam uz rok a pul diagnostikovany 2 uzly ve stitne zlaze. jeden ma 8×7×11, druhy 4×6×8mm. vcera jsem byla na sonu, vse ok, nevyrostly, nezmenily se. v jednim je pry drobna kalcifikace, pry byla uz pred rokem.ale ta me vydesila, vsude pisou, ze je to jedna ze zname malignity. puknci obou uzlů mi delali 02/2017 a v poradku.mate taky nekdo uzel s drobnou kalcifikaci? díky

Reklama

Reakce:

jege
Ukecaná baba ;) 1321 příspěvků 19.09.18 10:19

Ano, manželka má uzly v štítné žláze prakticky celý život, různě se mění, migrují, zvetší se, zmenší se, zaniknou, vzniknou nové. Nemusí to být nic nebezpečného, ale samozřejmě se to musí pravidelně sledovat. Punkci nikdy nedělala.

P.
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 19.09.18 14:57

dekuju! a ma v nich kalcifikace?

debra.morgan
Závislačka 3511 příspěvků 19.09.18 15:03

taky mám uzlíky na štítce, už několik let, jen chodím na praidelné kontroly, ob kontrolu sono, jestli v nich mam kalcifikace si uprimne nepamatuju, ale ja si toho nepamatuju spoutu :nevim:

P.
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 19.09.18 15:07

@debra.morgan dekuju…ja se jich taky nebala, az ted jsem si cetla o tech kalcifikacich­..blbej google a ja, ze na to koukam :-)

elen-ka
Extra třída :D 12021 příspěvků 8 inzerátů 19.09.18 15:10

@P. taky mám dlohodobě malinké uzlíky na štítné žláze, chodím pravidelně na sono. Zda tam mám i kalcifikaci nevím, ale věřím dr., že kdyby něco bylo, řešila by to.

P.
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 19.09.18 15:13

@elen-ka diky…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >