Uzel ve štítné žláze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

P.
Ukecaná baba ;) 2140 příspěvků 19.09.18 09:33
Uzel ve stitne zlaze

Ahoj, mam uz rok a pul diagnostikovany 2 uzly ve stitne zlaze. jeden ma 8×7×11, druhy 4×6×8mm. vcera jsem byla na sonu, vse ok, nevyrostly, nezmenily se. v jednim je pry drobna kalcifikace, pry byla uz pred rokem.ale ta me vydesila, vsude pisou, ze je to jedna ze zname malignity. puknci obou uzlů mi delali 02/2017 a v poradku.mate taky nekdo uzel s drobnou kalcifikaci? díky

Reakce:

jege
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 19.09.18 10:19

Ano, manželka má uzly v štítné žláze prakticky celý život, různě se mění, migrují, zvetší se, zmenší se, zaniknou, vzniknou nové. Nemusí to být nic nebezpečného, ale samozřejmě se to musí pravidelně sledovat. Punkci nikdy nedělala.

P.
Ukecaná baba ;) 2140 příspěvků 19.09.18 14:57

dekuju! a ma v nich kalcifikace?

debra.morgan
Závislačka 4140 příspěvků 19.09.18 15:03

taky mám uzlíky na štítce, už několik let, jen chodím na praidelné kontroly, ob kontrolu sono, jestli v nich mam kalcifikace si uprimne nepamatuju, ale ja si toho nepamatuju spoutu :nevim:

P.
Ukecaná baba ;) 2140 příspěvků 19.09.18 15:07

@debra.morgan dekuju…ja se jich taky nebala, az ted jsem si cetla o tech kalcifikacich­..blbej google a ja, ze na to koukam :-)

elen-ka
Extra třída :D 12519 příspěvků 23 inzerátů 19.09.18 15:10

@P. taky mám dlohodobě malinké uzlíky na štítné žláze, chodím pravidelně na sono. Zda tam mám i kalcifikaci nevím, ale věřím dr., že kdyby něco bylo, řešila by to.

P.
Ukecaná baba ;) 2140 příspěvků 19.09.18 15:13

@elen-ka diky…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Milion donesla v igelitce do baru! Svědek vypověděl, jak Řepka prodával auto, které mu nepatřilo

Ostře sledovaný soud s bývalým fotbalovým reprezentantem Tomášem Řepkou (44)... číst dále >

Dokonalý polibek Vondráčkové sepsuli i v Americe. Fraška a katastrofa, píše se!

Opravdu česká distribuční společnost Luna Stanislava Dvořáka poškodila snímek... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >