Užitečné věci pro 4 měsíční miminko

10
2.1.20 19:17

Užitečné věci pro 4 měsíční miminko

Ahoj, mám 4 měsíčního chlapečka a chtěla by jsem se zeptat, které věci se vám pro dítě v tomto věku opravdu hodili a které ne. Myšleno jak hračky, které dítě opravdu bavili, tak nějaké vychytávky. Mám doma spoustu věcí co ho prostě nebaví a nechci už kupovat jen věci co mi budou na nic. Děkuji za odpovědi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5139
2.1.20 19:20

Obyčejná hrazdička byla super, střídala jsem na ní hračky různě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16204
2.1.20 19:21

Syn má 5 měsíců a jeho nejolibenejsi hračka je toto, už delší dobu
https://www.detskydum.cz/…le-shake-pal?…

pak ho na hodiny zabavi jakykoli sáček, a nejlepší kousátko je studená mrkev. nejlepší věci totiž nestojí skoro nic ;). jinak moc nevím co doma jako máš? syn má hrací deku, pár leporel, pár poděděných chrastítek, asi 3 plyšáky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
2.1.20 19:23

No mám hrací deku, nějaké chrastítka a plyšáky a nic z toho ho moc nebaví.. Ale zkusím ten sáček a mrkev to me nenapadlo a je to super 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5139
2.1.20 19:27
@Vik01 píše:
No mám hrací deku, nějaké chrastítka a plyšáky a nic z toho ho moc nebaví.. Ale zkusím ten sáček a mrkev to me nenapadlo a je to super 👍

osobně bych se bála sáčku, nevím co tím je myšleno přesně jestli obyč sáček? bála bych se dušení, že kousek ukousne, nebo si ho dá přes obličej… :nevim: :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1693
2.1.20 19:54

Naše ctyrmesicni nejvíc miluje hrací deku s hrazdou, na který má zavěšený zrcátko, chrastítka a šustící knihu, takže se všechno snaží chytat nebo kopat :mrgreen: pak máme o’ball činku, ta se ji dobře drží, je lehká a snadno se s ní trefí do pusy :mrgreen: ještě je dobrej kolotoč nad postylkou, ale ten ji bavil víc jako menší :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53012
2.1.20 19:58

Dítě od dítěte… mé druhé dítě miluje Lamaze hračky poděděné po starším, které je totálně ignorovalo. Ale jinak se nebát dát na hraní cokoliv bezpečného, co není hračka. teď vede krámování štosu papírů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
996
2.1.20 20:08

@debra.morgan malej taky miloval jako miminko mrkev. :lol: Teď už ji zbaští :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
996
2.1.20 20:09

@Vik01 taky super malé chrastítko spínací špendlík. Malé a lehké

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16204
2.1.20 20:21
@mayunka píše:
@debra.morgan malej taky miloval jako miminko mrkev. :lol: Teď už ji zbaští :mavam:

tk syrovou zatím jen ožužle, otiskne si tam ten svůj zub a vrátí…vařenou sní s chutí ;) :lol:

@Vik01 píše:

vyzkoušej, je to fajn, líbí se mu jak to šustí, fakt se tím zabaví vždycky…a mrkev je taky fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
2.1.20 20:42

Děkuji všem za rady vyzkouším co jste mi poradili a snad něco zabere :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.20 22:30

Budik z Ikey, který má čtyři funkce, otočením na jednu ze čtyř stran budíku se ta funkce zobrazí, budík pipne a změní se barva displeje. Miluje ho i teď v 8 měsícich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat